Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Zapowiedzi» PC» Blind Shot: Assassin's Confession

Informacje

 • Autor: GarosS
 • Dodano: 31 październik 2009 10:13
 • Czytano: 4,102 razyNajnowsze zapowiedzi

Najczęściej czytane zapowiedzi

Zapowiedź gry Blind Shot: Assassin's Confession (PC)

Okładka gry Blind Shot: Assassin's Confession
 • Producent: Destan Entertainment
 • Wydawca: Destan Entertainment
 • Dystrybutor PL: IQ Publishing
 • Gatunek: akcji
 • Premiera: 2 wrzesień 2009 r.
 • Premiera PL: 7 grudzień 2009 r.
 • Tryb gry: single player
 • Język: angielski z polskimi napisami
 • Nośnik: DVD
 • Cena: 29.90 zł
 • Prognoza

  4.0

 • Twoja ocena

  4 / 10

  Średnia: 4 / Głosów: 5

 • Cechy gry PEGI 18

  PEGI 18
  Gra tylko dla dorosłych

Wymagania: Pentium 4 2.6 GHz, karta grafiki 512 MB (GeForce 9600 lub lepsza), 1 GB RAM, 2 GB HDD, Windows XP/Vista

Hurtownia "Shooter"

Polska to kraj, w którym tak pierwszo-, jak i trzecioosobowe shootery robi się niemalże hurtowo. Jak wiemy, jedne odnoszą sukces, zaś drugie wręcz przeciwnie - są szczytem tandety, a na dodatek zyskują niechlubne miano "kaszanki". Do której grupy trafi Blind Shot: Assassin's Confession?

Szeroki screen dla szerokiego ''Ducha''


Duchy i asasyni

Historia przedstawiona w "polskim asasynie" opowiada o pewnej młodej i bardzo ambitnej dziennikarce, imieniem Nicole. Staje ona przed życiową szansą na karierę, pieniądze i prestiż. Co musi zrobić? Ano przeprowadzić wywiad z jednym z najbardziej znanych płatnych zabójców o tajemniczym pseudonimie Ghost. "Duch" zwierza się Nicole w bardzo obszerny sposób - opowiada o układzie, jaki zawarł z tutejszą policją. W zamian za nietykalność i przymykanie oka na jego występki ma zlikwidować wszystkie rodziny mafijne w mieście. W tym właśnie zadaniu ma mu pomóc gracz. Jak możemy się domyślić zadanie będzie wymagało wielu godzin brudnej roboty. Kolejnym pytaniem, jakie możemy sobie zadać w związku z fabułą jest: dlaczego Ghost postanowił współpracować z policją? Co przyczyniło się do tego posunięcia? Oczywiście odpowiedzi na te pytania poznamy w miarę postępu fabuły, której przejście zajmie zapewne kilka bitych godzin.

Destan - następca PCF?

Krakowskie studio Destan Entertainment ma na swoim koncie kilka produkcji. Są to BURN, Battle Rage: Robot Wars oraz District Wars. Ta ostatnia miała swoją premierę dość niedawno. U naszego redakcyjnego kolegi, Ravena, nie wzbudziła zbytniego entuzjazmu. Obawiam się, że w przypadku Blind Shoot: Assassin's Confession ujrzymy swego rodzaju deja-vu, a ocena będzie tak samo wysoka, jak cena śniegu na biegunie. Kolejnym faktem, który może u niektórych wywołać niezadowolenie, jest fakt, że Blind Shot: Assassin's Confession jest napędzany tym samym silnikiem, co District Wars. Z tego też względu nie ma co się spodziewać graficznych fajerwerków.

Most do lepszej przyszłości dla Destan?


Nadzieja matką...

Blind Shot: Assassin's Confession nie jest jednak pozbawiony tych cech, które dają nadzieję na przyjemną strzelaninę. Przede wszystkim cieszy bogaty arsenał - do naszej dyspozycji zostanie oddane kilka typów broni, m.in. Desert Eagle i UZI. Będziemy też mieli możliwość zbierania "klamek" po poległych oponentach. W ten sposób nasz ekwipunek zasilą kolejne śmiercionośne pukawki. A kiedy będziemy mogli wykorzystać ową broń? Oczywiście podczas przemierzania - jak zapowiadają twórcy - zróżnicowanych miejscówkach. Postrzelamy m.in. na cmentarzu, w szpitalu, na posterunku policji. Dostępne będą też, rzecz jasna, lokacje miejskie. A kogo w takim razie spotkamy na ulicach? Oczywiście prawych i miłych cywili... Daliście się nabrać? Oczywiście, że zaułki i aleje przepełnione będą typami spod ciemnej gwiazdy. Ci z kolei występować będą w dość szerokiej \"gamie kolorów\" - 50 typów oponentów ma nam dostarczyć zabawy na wszystkie 3 etapy. Co ciekawe, każdy z nich posiadał będzie inne doświadczenie w boju i to do gracza będzie należał wybór taktyki walki.

Screeny nie obiecują zbyt wiele...


Yes or no?

Fakty pokazują jedno - Destan Entertainment ma zadatki na to, aby stać się nowym City Interactive. Ci drudzy jednak poszli po rozum do głowy i coraz częściej cieszą nas udanymi produktami (Code of Honor 3). Miejmy nadzieję, że Destan, wraz z premierą Blind Shot: Assassin's Confession, przerwie passę totalnych "kaszanek".

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?