Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Redakcja

Redakcja

Siwy

Autor napisał:

0 recenzji

2 zapowiedzi

3 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Redaktor naczelny serwisu SwiatGry.pl. Zajmuję się PR, pozyskiwaniem nowych partnerów, imprezami, itp. Z wykształcenia informatyk (nie taki jak ci z komiksów). Grywam często w gry na PS3, rzadziej na PC. Lubię futbol i kebaby!

Karfein

Autor napisał:

185 recenzji

46 zapowiedzi

7 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Na portalu od września 2009 roku. Moją działką jest korekta, recenzje, zapowiedzi, okazyjnie wiadomości. Specjalizuję się w cRPG-ach, ale w zasadzie gram we wszystko, co dobre lub ciekawe, stąd ostatnio dużo indie. W przyszłości pragnę także tworzyć gry wideo, by dać coś od siebie tej branży. Poza tym interesuję się językami obcymi, literaturą fantasy, trochę kinem i fotografią. Taki typowy humanista, od niedawna żonaty.

Vero

Autor napisał:

0 recenzji

0 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Prawa ręka (i głowa) redaktora naczelnego! Zajmuję się PR-em, promocją oraz rozwojem social media portalu. Choć nie jestem wytrawnym graczem, angażuję się w życie portalu całym sercem.

niXon

Autor napisał:

52 recenzji

38 zapowiedzi

2 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

„Dlaczego lubię gry?”... Nie zadaję sobie „ot tak” tego pytania, bo wiem, co leży na dnie mojego serca. Powtarzam je za każdym razem, gdy znajomi spytają mnie na przykład: „Co cię tak kręci w godzinnym siedzeniu przed monitorem i uganianiem się za jakimiś ludkami?!”. Nie mogę powiedzieć, że GRY to całe moje życie, nie nie nie, kocham ludzi, którzy mnie otaczają, rodzinę, ukochaną, przyjaciół i nie postawię ich na szali z moją pasją. Wirtualna rozrywka to dla mnie drugi świat, wirtualny świat, w jakim czuję się dobrze, a nawet mogę być kimś zupełnie innym. Gry to dla mnie odskocznia od problemów codziennego życia, od spaczonego świata przepełnionego próżnością i nienawiścią. Mówią: „Tyle życia straciłeś przechodząc te wszystkie gry”, ja jedynie mogę tylko z uśmiechem potwierdzić ich prawienie, ponieważ i tak wiem, iż nie zrozumieją, ile tak naprawdę przeżyłem. Żal mi ludzi, którzy niemal nie znosząc jaja, siedzą w domu i gadają wszędzie, gdzie się da: „Nuuudyyy”. Dla mnie to brzmi jak skamlenie o pomoc! Człowieku, przykro mi, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, iż za monitorem masz świat i przygodę, której nie zapomnisz przez bardzo długi czas. Zapraszam do naszego ŚwiataGry, tu każdy znajdzie coś dla siebie i bez problemów się odnajdzie. Ja i moi koledzy redaktorzy jesteśmy od tego, aby Wam pomóc! Jesteśmy Waszymi przewodnikami po naszym Świecie.

Giggs

Autor napisał:

41 recenzji

19 zapowiedzi

3 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Na portalu od 2008 roku. Swoje pierwsze kroki z grami komputerowymi stawiał dzięki zakupionemu po pierwszej Komunii Świętej pecetowi. Fan gier sportowych - m.in. menedżerów piłkarskich, którym to poświęcił sporo lat życia. Nie pogardzi dobrą strategią, grą akcji, RPG i samochodówką. Nie lubi chyba tylko gier typu tycoon (z wyjątkiem Theme Hospital i Pizza Syndicate) i Simsów. W swojej "karierze" zaliczył wiele tytułów - m.in. 4 części GTA, Heroes of Might and Magic, Call of Duty czy Hitman. Miłośnik sportu i Manchesteru United. Ostatnio próbuje swoich sił jako pisarz.

Nakata

Autor napisał:

135 recenzji

140 zapowiedzi

129 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Nauczycielka informatyki zakochana w grach od czasów Pegasusa. Nie pogardzi produkcją sportową, ani grą akcji, ale najwięcej frajdy sprawiają jej wszelakiego rodzaju przygodówki. W redakcji od października 2008 roku. Zapowiedzi, recenzje, newsy oraz encyklopedia nie są jej obce. W przerwie pomiędzy meczami na FIFIE, a nabijaniem kolejnego poziomu na Diablo, troszczy się o uaktualnianie kalendarza gracza. Jej pasją są także sport, muzyka i książki. Wierna swym ideałom oraz Manchesterowi United

Koczi

Autor napisał:

18 recenzji

1 zapowiedzi

2 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Tester oprogramowania i jeszcze student informatyki. Gram praktycznie od małego, a do niedawna moją jedyną konsolą był Pegasus. Jednak w 2016 nadszedł ten moment, by zagorzały PeCetowiec przesiadł się na PS4. Prócz gier kręcą mnie też dobre filmy i przede wszystkim piłka nożna. Jako redaktor od stycznia 2016 roku. Wcześniej pisałem dla GameRAR, Tawerny Gier oraz MiastaGier.

LordTyrranoos

Autor napisał:

69 recenzji

31 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Zapalony pecetowiec od niemal piętnastu lat, ostatnio został również właścicielem next-genowej konsoli Microsoftu. Miłośnik gier akcji, shooterów, ale dobrymi strategiami i survival-horrorami również nie pogardzi. Uwielbia, gdy przy tworzeniu tekstów towarzyszy mu dobra muzyka rockowa lub elektroniczna. Fan ligi NBA, amerykańskiego wrestlingu i szeroko pojętej tematyki apokaliptycznej. Świadomy wydźwięku swojego nickname'u i przystojnego awatara, został członkiem redakcji SwiatGry.pl we wrześniu 2009 roku.

Finka

Autor napisał:

40 recenzji

10 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Przede wszystkim kocham Finlandię, Japonię, Skandynawię w ogóle i Bukę. Uwielbiam pisać, bo bez tego moja wyobraźnia rozsadziłaby mi mózg. Dalej idą gry i komiksy. Pamiętam, że pierwszą giercą, w jaką kiedykolwiek zagrałam było "Henry's House", miałam wtedy cztery lata. Od tamtej pory gracz z zamiłowania. Lubię gadać o wszystkim i poznawać ludzi. Ciągle liczę na to, że wyjdzie jakaś dojrzała gra w uniwersum Pokemon ;).

JackReno

Autor napisał:

88 recenzji

20 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Wielbiciel Lary Croft, dobrych sajgonek i japońskich klimatów. Nie wyobraża sobie życia bez pióra, kotów, mocnej karty graficznej i wielu tytułów, które zadecydowały o jego miłości do świata elektronicznej rozrywki. Wierny fan j-rocka, mangi i anime oraz soundtracków z gier. Uwielbia komandora Sheparda i Kaidana Alenko. Nie cierpi Pikachu, ale za to całym sercem jest z Oddishem i Laironem Najważniejsze jest to, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż nie boi się Buki.

Louis

Autor napisał:

39 recenzji

11 zapowiedzi

28 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Marcin M. Chojnacki - Gracz od dzieciństwa. Absolwent Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim, obecnie na studiach trzeciego stopnia w Zakładzie Mediów Elektronicznych Instytutu Kultury Współczesnej UŁ. Członek Koła Naukowego Badaczy Gier UŁ, założyciel Sekcji Krytyków Popkultury, pomysłodawca i współorganizator cyklicznych wydarzeń w ramach projektu Grakademia. Miłośnik kina, fotografii, energicznej rockowej muzyki, komiksu oraz gier planszowych i komputerowych, multiinstrumentalista. Zainteresowany transkulturalizmem, pop-kulturą, relacjami gier wideo z innymi mediami oraz ludologią. Redaktor ŚwiatGry.pl od sierpnia 2011 roku, specjalista w zakresie gier akcji i kulturoznawczych rozważań.

Dosiak

Autor napisał:

14 recenzji

14 zapowiedzi

20 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Dominika Staszenko - Miłośniczka grozy pod każdą postacią. Uwielbia bać się grając w survival horrory, oglądając japońskie filmy o duchach i czytając książki wymagające mocnych nerwów. Absolwentka filmoznawstwa na UŁ, obecnie studentka nowych mediów. Aktywnie działa w Kole Naukowym Badaczy Gier i angażuje się w organizację imprez poświęconych grom wideo, współorganizatorka cyklicznych wydarzeń w ramach projektu Grakademia. Lubi pisać i ma nadzieję, że w przyszłości uda jej się zajmować tym zawodowo. Niepoprawna marzycielka, zainteresowana hiszpańską i japońską kulturą.

Nefryt

Autor napisał:

18 recenzji

17 zapowiedzi

487 newsów

Kilka słów o mnie

Wielbiciel gier wideo, który w wolnym czasie nie pogardzi również dobrą książką ani filmem. Pasjonat muzyki grający na gitarze oraz perkusji. Zakochany do szaleństwa w klimatach fantasy oraz sci-fi, w których znajduje swoje "drugie życie". No i oczywiście wino, moja kobieta i śpiew.

DrakeBurn

Autor napisał:

9 recenzji

6 zapowiedzi

19 newsów

Kilka słów o mnie

Gracz od najmłodszych lat. Już jako dzieciak pogrywał na starych konsolach. Jego pierwsza ukochaną serią było Heroes of Might and Magic. Posiada konsolkę PSP, którą nadal kocha. Mimo wszystko ceni PC, za otwartość i ponadczasowość. Los chciał, że za sprawą kumpla natrafił na Świat Gry. Uwielbia dobrą fabułę, gameplay i grafikę.

The_Game

Autor napisał:

11 recenzji

12 zapowiedzi

1 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Z grami jak z kobietami. Trzeba być cierpliwym do samego końca, bo dopiero z upływem czasu można ją dobrze poznać i ocenić. Z grami mam do czynienia od najmłodszych lat. Czasem z większym zapałem a czasem z mniejszym. Głównie jestem zapalonym shooterem lub działam z widoku trzeciej osoby. Dla urozmaicenia zasiadam do luksusowego BMW lub Nissana w serii NFS. Tylko w takich grach czuję odskocznię od szarówki jaką przynosi codzienność. Dzięki grom tak naprawdę mogę poczuć się tym kim nigdy nie będę.

Bebop Bobby

Autor napisał:

3 recenzji

1 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Zakochany w Cyberpunku egoistyczny nonkonformista. W grach ceni sobie najbardziej sugestywny klimat i wielowątkową, wciągającą fabułę.

rembus76

Autor napisał:

3 recenzji

0 zapowiedzi

1 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

W redakcji od 2016. "Pececiarz" od urodzenia, choć "toleruje" kieszonsolki Sony (tj. PSP i PSV), fan strzelanin i gier logicznych. Próbuje nawet nie tykać konsol stacjonarnych, z powodu poglądów dystrybutorów o Polsce (np. gry, które nie są dostępne w naszym kraju). Spokojny luzak, który lubi pisać recenzje :P.

umerthuz123

Autor napisał:

0 recenzji

1 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Wiecznie uśmiechnięty, pewny siebie( czasem za bardzo), nigdy się nie denerwuję, próbuję zawsze szukać kompromisu, zawsze na drodze dyplomacji :) Gracz od bardzo dawna, zamiłowania moje sięgają gier dotyczących II Wojny Światowej, chętnie sięgam również po FIFĘ, co wiąże się z moją wielką miłością do piłki nożnej, jestem czynnym kibicem piłkarskim, chodzącym na mecze z tygodnia na tydzień :P

aliszkam

Autor napisał:

1 recenzji

0 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Jestem osobą optymistyczną, ceniącą sobie rozrywkę i dobre hobby.