Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Redakcja

Redakcja

Siwy

Autor napisał:

0 recenzji

2 zapowiedzi

4 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Redaktor naczelny serwisu SwiatGry.pl. Zajmuję się PR, pozyskiwaniem nowych partnerów, imprezami, itp. Z wykształcenia informatyk (nie taki jak ci z komiksów). Grywam często w gry na PS3, rzadziej na PC. Lubię futbol i kebaby!

Karfein

Autor napisał:

275 recenzji

48 zapowiedzi

8 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Na portalu od września 2009 roku. Moją działką jest korekta, recenzje, zapowiedzi, okazyjnie wiadomości. Specjalizuję się w cRPG-ach, ale w zasadzie gram we wszystko, co dobre lub ciekawe, stąd ostatnio dużo indie. W przyszłości pragnę także tworzyć gry wideo, by dać coś od siebie tej branży. Poza tym interesuję się językami obcymi, literaturą fantasy, trochę kinem i fotografią. Taki typowy humanista, od niedawna żonaty.

Vero

Autor napisał:

0 recenzji

0 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Prawa ręka (i głowa) redaktora naczelnego! Zajmuję się PR-em, promocją oraz rozwojem social media portalu. Choć nie jestem wytrawnym graczem, angażuję się w życie portalu całym sercem.

niXon

Autor napisał:

55 recenzji

38 zapowiedzi

2 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

„Dlaczego lubię gry?”... Nie zadaję sobie „ot tak” tego pytania, bo wiem, co leży na dnie mojego serca. Powtarzam je za każdym razem, gdy znajomi spytają mnie na przykład: „Co cię tak kręci w godzinnym siedzeniu przed monitorem i uganianiem się za jakimiś ludkami?!”. Nie mogę powiedzieć, że GRY to całe moje życie, nie nie nie, kocham ludzi, którzy mnie otaczają, rodzinę, ukochaną, przyjaciół i nie postawię ich na szali z moją pasją. Wirtualna rozrywka to dla mnie drugi świat, wirtualny świat, w jakim czuję się dobrze, a nawet mogę być kimś zupełnie innym. Gry to dla mnie odskocznia od problemów codziennego życia, od spaczonego świata przepełnionego próżnością i nienawiścią. Mówią: „Tyle życia straciłeś przechodząc te wszystkie gry”, ja jedynie mogę tylko z uśmiechem potwierdzić ich prawienie, ponieważ i tak wiem, iż nie zrozumieją, ile tak naprawdę przeżyłem. Żal mi ludzi, którzy niemal nie znosząc jaja, siedzą w domu i gadają wszędzie, gdzie się da: „Nuuudyyy”. Dla mnie to brzmi jak skamlenie o pomoc! Człowieku, przykro mi, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, iż za monitorem masz świat i przygodę, której nie zapomnisz przez bardzo długi czas. Zapraszam do naszego ŚwiataGry, tu każdy znajdzie coś dla siebie i bez problemów się odnajdzie. Ja i moi koledzy redaktorzy jesteśmy od tego, aby Wam pomóc! Jesteśmy Waszymi przewodnikami po naszym Świecie.

Giggs

Autor napisał:

44 recenzji

19 zapowiedzi

3 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Na portalu od 2008 roku. Swoje pierwsze kroki z grami komputerowymi stawiał dzięki zakupionemu po pierwszej Komunii Świętej pecetowi. Fan gier sportowych - m.in. menedżerów piłkarskich, którym to poświęcił sporo lat życia. Nie pogardzi dobrą strategią, grą akcji, RPG i samochodówką. Nie lubi chyba tylko gier typu tycoon (z wyjątkiem Theme Hospital i Pizza Syndicate) i Simsów. W swojej "karierze" zaliczył wiele tytułów - m.in. 4 części GTA, Heroes of Might and Magic, Call of Duty czy Hitman. Miłośnik sportu i Manchesteru United. Ostatnio próbuje swoich sił jako pisarz.

Nakata

Autor napisał:

223 recenzji

140 zapowiedzi

324 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Nauczycielka informatyki zakochana w grach od czasów Pegasusa. Nie pogardzi produkcją sportową, ani grą akcji, ale najwięcej frajdy sprawiają jej wszelakiego rodzaju przygodówki. W redakcji od października 2008 roku. Zapowiedzi, recenzje, newsy oraz encyklopedia nie są jej obce. W przerwie pomiędzy meczami na FIFIE, a nabijaniem kolejnego poziomu na Diablo, troszczy się o uaktualnianie kalendarza gracza. Jej pasją są także sport, muzyka i książki. Wierna swym ideałom oraz Manchesterowi United

Koczi

Autor napisał:

18 recenzji

1 zapowiedzi

2 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Tester oprogramowania i jeszcze student informatyki. Gram praktycznie od małego, a do niedawna moją jedyną konsolą był Pegasus. Jednak w 2016 nadszedł ten moment, by zagorzały PeCetowiec przesiadł się na PS4. Prócz gier kręcą mnie też dobre filmy i przede wszystkim piłka nożna. Jako redaktor od stycznia 2016 roku. Wcześniej pisałem dla GameRAR, Tawerny Gier oraz MiastaGier.

LordTyrranoos

Autor napisał:

69 recenzji

31 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Zapalony pecetowiec od niemal piętnastu lat, ostatnio został również właścicielem next-genowej konsoli Microsoftu. Miłośnik gier akcji, shooterów, ale dobrymi strategiami i survival-horrorami również nie pogardzi. Uwielbia, gdy przy tworzeniu tekstów towarzyszy mu dobra muzyka rockowa lub elektroniczna. Fan ligi NBA, amerykańskiego wrestlingu i szeroko pojętej tematyki apokaliptycznej. Świadomy wydźwięku swojego nickname'u i przystojnego awatara, został członkiem redakcji SwiatGry.pl we wrześniu 2009 roku.

Finka

Autor napisał:

40 recenzji

10 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Przede wszystkim kocham Finlandię, Japonię, Skandynawię w ogóle i Bukę. Uwielbiam pisać, bo bez tego moja wyobraźnia rozsadziłaby mi mózg. Dalej idą gry i komiksy. Pamiętam, że pierwszą giercą, w jaką kiedykolwiek zagrałam było "Henry's House", miałam wtedy cztery lata. Od tamtej pory gracz z zamiłowania. Lubię gadać o wszystkim i poznawać ludzi. Ciągle liczę na to, że wyjdzie jakaś dojrzała gra w uniwersum Pokemon ;).

JackReno

Autor napisał:

88 recenzji

20 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Wielbiciel Lary Croft, dobrych sajgonek i japońskich klimatów. Nie wyobraża sobie życia bez pióra, kotów, mocnej karty graficznej i wielu tytułów, które zadecydowały o jego miłości do świata elektronicznej rozrywki. Wierny fan j-rocka, mangi i anime oraz soundtracków z gier. Uwielbia komandora Sheparda i Kaidana Alenko. Nie cierpi Pikachu, ale za to całym sercem jest z Oddishem i Laironem Najważniejsze jest to, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż nie boi się Buki.

Louis

Autor napisał:

55 recenzji

11 zapowiedzi

28 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Marcin M. Chojnacki - Gracz od dzieciństwa. Absolwent Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim, obecnie na studiach trzeciego stopnia w Zakładzie Mediów Elektronicznych Instytutu Kultury Współczesnej UŁ. Członek Koła Naukowego Badaczy Gier UŁ, założyciel Sekcji Krytyków Popkultury, pomysłodawca i współorganizator cyklicznych wydarzeń w ramach projektu Grakademia. Miłośnik kina, fotografii, energicznej rockowej muzyki, komiksu oraz gier planszowych i komputerowych, multiinstrumentalista. Zainteresowany transkulturalizmem, pop-kulturą, relacjami gier wideo z innymi mediami oraz ludologią. Redaktor ŚwiatGry.pl od sierpnia 2011 roku, specjalista w zakresie gier akcji i kulturoznawczych rozważań.

Dosiak

Autor napisał:

20 recenzji

14 zapowiedzi

20 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Dominika Staszenko - Miłośniczka grozy pod każdą postacią. Uwielbia bać się grając w survival horrory, oglądając japońskie filmy o duchach i czytając książki wymagające mocnych nerwów. Absolwentka filmoznawstwa na UŁ, obecnie studentka nowych mediów. Aktywnie działa w Kole Naukowym Badaczy Gier i angażuje się w organizację imprez poświęconych grom wideo, współorganizatorka cyklicznych wydarzeń w ramach projektu Grakademia. Lubi pisać i ma nadzieję, że w przyszłości uda jej się zajmować tym zawodowo. Niepoprawna marzycielka, zainteresowana hiszpańską i japońską kulturą.

Nefryt

Autor napisał:

18 recenzji

17 zapowiedzi

487 newsów

Kilka słów o mnie

Wielbiciel gier wideo, który w wolnym czasie nie pogardzi również dobrą książką ani filmem. Pasjonat muzyki grający na gitarze oraz perkusji. Zakochany do szaleństwa w klimatach fantasy oraz sci-fi, w których znajduje swoje "drugie życie". No i oczywiście wino, moja kobieta i śpiew.

DrakeBurn

Autor napisał:

10 recenzji

6 zapowiedzi

19 newsów

Kilka słów o mnie

Gracz

bart0ssy

Autor napisał:

24 recenzji

4 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Zacząłem pod koniec lat 90. na Pegasusie. Jeszcze mi się nie znudziło i już chyba tak zostanie...

The_Game

Autor napisał:

11 recenzji

12 zapowiedzi

1 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Z grami jak z kobietami. Trzeba być cierpliwym do samego końca, bo dopiero z upływem czasu można ją dobrze poznać i ocenić. Z grami mam do czynienia od najmłodszych lat. Czasem z większym zapałem a czasem z mniejszym. Głównie jestem zapalonym shooterem lub działam z widoku trzeciej osoby. Dla urozmaicenia zasiadam do luksusowego BMW lub Nissana w serii NFS. Tylko w takich grach czuję odskocznię od szarówki jaką przynosi codzienność. Dzięki grom tak naprawdę mogę poczuć się tym kim nigdy nie będę.

Bebop Bobby

Autor napisał:

3 recenzji

1 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Zakochany w Cyberpunku egoistyczny nonkonformista. W grach ceni sobie najbardziej sugestywny klimat i wielowątkową, wciągającą fabułę.

rembus76

Autor napisał:

3 recenzji

0 zapowiedzi

1 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

W redakcji od 2016. "Pececiarz" od urodzenia, choć "toleruje" kieszonsolki Sony (tj. PSP i PSV), fan strzelanin i gier logicznych. Próbuje nawet nie tykać konsol stacjonarnych, z powodu poglądów dystrybutorów o Polsce (np. gry, które nie są dostępne w naszym kraju). Spokojny luzak, który lubi pisać recenzje :P.

umerthuz123

Autor napisał:

0 recenzji

1 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Wiecznie uśmiechnięty, pewny siebie( czasem za bardzo), nigdy się nie denerwuję, próbuję zawsze szukać kompromisu, zawsze na drodze dyplomacji :) Gracz od bardzo dawna, zamiłowania moje sięgają gier dotyczących II Wojny Światowej, chętnie sięgam również po FIFĘ, co wiąże się z moją wielką miłością do piłki nożnej, jestem czynnym kibicem piłkarskim, chodzącym na mecze z tygodnia na tydzień :P

wbzcz

Autor napisał:

2 recenzji

0 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Od zawsze miłośniczka gier niezależnych - to one dają mi możliwość poznać ten drugi, nieco inny świat i zapomnieć na chwilę o codzienności. Obecnie studentka nowych mediów.

michnej

Autor napisał:

2 recenzji

0 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Navaos

Autor napisał:

2 recenzji

0 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Ciemny

Autor napisał:

5 recenzji

0 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

LiquiDD

Autor napisał:

6 recenzji

0 zapowiedzi

1 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

GlasgowSmile

Autor napisał:

2 recenzji

0 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Nugat

Autor napisał:

3 recenzji

0 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Studentka trzeciego roku na kierunku Nowe media i kultura cyfrowa ze specjalizacją Gry wideo na Wydziale Filologicznym w Łodzi. Wychowana na serii Dragon Age, zafascynowana popkulturą, wielbicielka fantasy (szczególnie w połączeniu z historią piractwa), pasjonatka tematów okultystycznych i kina grozy.

kasial

Autor napisał:

0 recenzji

0 zapowiedzi

2 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Redaktorka bloga Morizon, analityczka rynku nieruchomości i miłośniczka dobrego wzornictwa.

Ivhinithil

Autor napisał:

1 recenzji

0 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Sumitha

Autor napisał:

2 recenzji

1 zapowiedzi

0 tekstów publicystycznych

Kilka słów o mnie

Od wielu lat wierna fanka World of Warcraft i wszystkich dobrych RPGów. Nie pogardzi dobrą strategią, a ostatnio nawet shooterem. Od niedawna zagłębia się w planszówki (a najchętniej w Munchkina).