Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Wywiady» Trewas Przepytany

Informacje

  • Autor: MisieK
  • Dodano: 29 styczeń 2008 11:44
  • Czytano: 2,324

Podobne publikacje

Trewas Przepytany

S-Gry`mISIEK: Cześć, może na początek powiesz nam coś o sobie. Dlatego, że jesteś nowym graczem na scenie 1.6. To dużo osób mogłoby cię nie znać.
Trewas : Witaj! Nazywam się Damian ‘Trewas’ Sywała , mieszkam w Poznaniu, mam 15 lat i chcę dużo osiągnąć na scenie Counter Strike’a.

S-Gry`mISIEK : Może nam opowiesz jak zacząłeś przygodę z Cs-em.
Trewas : Na początku kiedy miałem około 12 lat ( :D ) , poszedłem z kolegami do kafejki internetowej, gdzie wszyscy grali w jakąś strzelankę, gdy już się dowiedziałem, że to był Counter Strike 1.5 zacząłem grać razem z nimi, potem gdy kafejka została zamknięta, pożyczyłem od kolegi Counter Strike’a Condition Zero i grałem około roku. Następnie gdy miałem dostęp do Internetu zacząłem grać w CS’a 1.6. Z czasem nabierałem skilla i dołączyłem do pierwszego klanu!

S-Gry`mISIEK : Powiadasz w pierwszym Klanie, a możesz nam powiedzieć jaki to był, oraz jakie miałeś klany. I czy obecnie posiadasz jakiś klan.? Jeśli tak to chętnie się dowiemy jaki to klan
Trewas : Moja przeszłość klanowa… Cóż, miałem parę klanów. W tym pierwszym byłem miesiąc i miał nazwę PHANTOM ( :D ). Później były inne, lecz rozpadały się szybko. Teraz jestem w Team 3Kwadrat i mam nadzieję, że ten klan osiągnie coś na scenie Counter Strike’a 1.6

S-Gry`mISIEK : W takim razie może przybliżysz nam coś o swoim timie, w którym grasz?.
Trewas : Nasz klan powstał dnia 10 grudnia 2007 roku. Lider szukał multigamingu, lecz nie znalazł. Więc po jakimś czasie napisał do firmy 3Kwadrat. I powstał Team 3Kwadrat. Jeszcze do dziś pamiętam jak Damian ‘ Sp!T’ Fryc ( Lider ) napisał do mnie na Steam’ie :D .

S-Gry`mISIEK : Zmieniając trochę temat, opisz trochę każdego zawodnika zespołu z Twojego punktu widzenia.
Trewas :
Damian ‘Sp!T’ Fryc posiada dobrego skilla, potrafi bardzo dobrze strzelać z M4A1 i jeżeli przychodzi do jakiejś narady on potrafi wszystko zorganizować.
Piotr ‘BudziX’ Sroczyński - czołowy gracz, bardzo dobrze strzela z każdej broni.
Bartłomiej ‘xako’ Piasecki jest najlepszym graczem z klanu. Nie raz udowodnił w akcji 1on4, że potrafi wygrać
Mariusz ‘MisieK’ Pić - on potrafi strzelać, udowodnił to w bardzo trudnych sytuacjach.

S-Gry`mISIEK : Jedno z głównych pytań do Ciebie. Czy macie jakieś plany związane z rokiem 2008? Czy mamy spodziewać czegoś ciekawego z waszej strony?
Trewas : Mamy dużo planów. W tym tygodniu jedziemy na LAN’a do Gorzowa Wielkopolskiego, a reszty naszych planów nie ujawnię – niedługo sami się dowiecie

S-Gry`mISIEK : Dzięki za Wywiad powodzenie w sukcesach
Trewas : Dzięki

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?