Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Wywiady» Mistrzowie pada - wywiad z najlepsz...

Informacje

  • Autor: GarosS
  • Dodano: 15 kwiecień 2011 18:06
  • Czytano: 1,911


Publikacja:

Mistrzowie pada - wywiad z najlepszą konsolową piatką graczy w Call of Duty: Black Ops.

Wywiad przeprowadzony przez LIVE League.

Skład zwycięskiego zespołu "Haters Gonna Hate" prezentuje się następująco:
1. Maks "NJUq" Bekta
2. Tomasz "TasteDaMureK" Murawski
3. Piotr "iSev3ns" Gocałek
4. Jan "R4ZOR 94 PL" Warkocz
5. Adam "Szal0ny Pastor" CiolkowskiLIVE League: Gratulujemy zwycięstwa w bardzo trudnym turnieju. Udało Wam się pokonać prawie 60 drużyn i zająć należne Wam miejsce na szczycie podium. Opowiedzcie nam coś o Was, przybliżcie jak wygląda gra i relacje w najlepszej polskiej drużynie w Call of Duty: Black Ops. Zdradźcie, jakie to uczucie wygrać taki turniej.

NJUq: Dzięki. Z Sev3nsem, Murkiem i Szalonym Pastorem znamy się i gramy wspólnie już dosyć długo, więc jak tylko usłyszeliśmy o turnieju to od razu zebraliśmy się i postanowiliśmy razem zapisać. Razora znamy od stosunkowo niedawna, ale nie przeszkadzało to wcale w dogadywaniu się - nadrabia wszystko umiejętnościami. Wygrana to oczywiście świetne uczucie, od początku chcieliśmy wygrać ten turniej i cieszymy się, że nam się to udało.

TasteDaMurek: Wielkie dzięki. Cała drużyna bardzo się cieszy ze zwycięstwa, tym bardziej, że przeciwników było na prawdę sporo. Jesteśmy grupą graczy w wieku od 17 do 26 lat. Mimo różnicy prawie 10 lat wszyscy bardzo dobrze się ze sobą dogadujemy, gramy razem od ponad roku.

LL: Jak się grało? Jak oceniacie poziom i zachowanie Waszych przeciwników?

TasteDaMurek: Grało się bardzo dobrze. Nie możemy ze swojej strony narzekać na lagi itp. Ustawianie meczy odbywało się bezproblemowo i nie musieliśmy żadnego przekładać. Z zachowaniem przeciwników też nie mieliśmy problemów, za co im dziękujemy. Jeśli chodzi o poziom turnieju to generalnie z każdą następną rundą pojedynki były coraz bardziej wymagające.

NJUq: Do rundy finałowej doszliśmy bez większych problemów, później było trochę ciężej, ale udało nam się wygrać decydujące mecze i w rezultacie cały turniej.

LL: Co myślicie o samej inicjatywie LIVE League? Czy według Was turnieje prowadzone za pośrednictwem usługi Xbox LIVE są dobrym pomysłem?

NJUq: Oczywiście, brakowało czegoś takiego w Polsce. Do tej pory turnieje w Call Of Duty były robione raczej na bardzo amatorskim poziomie i ich organizacja pozostawiała wiele do życzenia. Tutaj mamy dobrze przygotowaną stronę internetową, odpowiednią organizację i nagrody, które jak na Polskę są naprawdę niezłe.

TasteDaMurek: Bardzo fajna inicjatywa. Szczególnie dla ludzi pracujących lub uczących się, którzy mają mało czasu na jeżdżenie po różnych LAN-owych eventach. Fajna odskocznia od grania meczy publicznych. Można także sprawdzić się grając przeciwko drużynie złożonej nie tylko z ludzi losowo połączonych w drużynę podczas matchmakingu. Mam nadzieję, że LIVE League będzie kontynuowane.

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?