Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej» Gra Loteryjka: Ubrania

Informacje

  • Autor: Nakata
  • Dodano: 09 czerwiec 2020 16:23
  • Czytano: 1,041

Gra Loteryjka: Ubrania

Ilość graczy: 1+
Wiek graczy: 3+Zasady gry

Zadaniem dzieci w dziele wydawnictwa Edgard jest wyszukiwanie szczegółów i dopasowanie obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy. Tytuł posiada cztery warianty zabawy, w zależności od wieku graczy. W pierwszym należy przygotować jedną planszę oraz sześć odpowiadających jej żetonów, a następnie dziecko próbuje odpowiednio je dopasować. Drugi wariant bazuje na tej samej zasadzie, jednak przed graczem wykładamy wszystkie (sześć) plansze i żetony. Trzecia zabawa polega na rozdaniu plansz pomiędzy uczestników, pojedynczym odkrywaniu żetonów i dopasowywaniu ich do właściwych miejsc. Dziecko, które jako pierwsze zakryje swoją planszę, wygrywa. Ostatni wariant jest najbardziej szalony – odkrywanie żetonów i poszukiwania właściwych (tych ze swojej planszy) przebiega jednocześnie, kto pierwszy ten lepszy. Dozwolone jest przeszkadzanie oponentowi.

Zadaniem dzieci jest wyszukiwanie szczegółów i dopasowanie obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy.Rozgrywka

Gra Loteryjka: Ubrania to zestaw 6 kolorowych plansz oraz 36 żetonów, dzięki czemu dzieci doskonalą umiejętności porządkowania i grupowania obiektów na krążkach, a także rozwijają pamięć wzrokową. Produkcja stanowi idealną propozycję zabawy dla najmłodszych dzieci, ale również i starszych. A wszystko za sprawą czterech wariantów rozgrywki, wśród których każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Zasady gry są proste, a zabawa to świetna forma rodzinnej rozrywki.

Dzieci doskonalą umiejętności porządkowania i grupowania obiektów na krążkach.Oprawa graficzna

Dzieło wydawnictwa Edgard zostało zapakowane do zgrabnego pudełka, w którego wnętrzu znajdziemy: 6 barwnych plansz, 36 żetonów z częściami garderoby oraz instrukcję, w jakiej znajdziemy reguły zabawy w czterech wariantach. Wszystkie elementy są solidnie wykonane i przetrwają wiele wspólnych rozgrywek. Opakowanie posiada wygodny sznureczek, dzięki któremu przenoszenie pudełka jest łatwe nawet dla najmłodszego gracza. Elementy tytułu zawierają całe mnóstwo kolorowych i sympatycznych ilustracji, które przyciągają wzrok i zachęcają do zabawy. Dodatkowo twórcy wyposażyli grę w woreczek strunowy, jaki pomieści zarówno plansze, jak i żetony.

Wszystkie elementy są solidnie wykonane i przetrwają wiele wspólnych rozgrywek.Podsumowanie

Gra Loteryjka: Ubrania to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych graczy, dzięki któremu dziecko będzie doskonalić umiejętności porządkowania i grupowania obiektów, a także rozwijać pamięć wzrokową. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 20 złotych).Ocena: 9/10


Grę do recenzji udostępniło wydawnictwoKomentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?