Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej» Co robi miś?

Informacje

  • Autor: Nakata
  • Dodano: 24 marzec 2019 17:33
  • Czytano: 1,609

Co robi miś?

Ilość graczy: 1
Wiek graczy: 2-4
Czas gry: 15 minutZasady gry / Rozgrywka

W grze Co robi miś? rozgrywkę należy rozpocząć od wyłożenia wszystkich puzzli na stół. Następnie zadaniem dziecka jest próba ułożenia wszystkich przygód, by opowiedzieć, co robi miś. Oczywiście elementy gry można wykorzystać na inny sposób, wszystko zależy od naszej kreatywności. Dzieło wydawnictwa Granna to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim rozwój dziecka – dzięki grze nasza pociecha rozwinie słownictwo, przećwiczy koncentrację, małą motorykę, spostrzegawczość oraz zyska wiedzę o przyrodzie i świecie.

Zadaniem dziecka jest próba ułożenia wszystkich przygód, by opowiedzieć, co robi miś.Oprawa graficzna

W małym i solidnym opakowaniu znajdziemy osiem trzyelementowych puzzli przedstawiających misia w różnych sytuacjach. Układanka jest barwna i zawiera sympatyczne ilustracje, podobnie jest w przypadku pudełka. Na pochwałę zasługuje także jej wykonanie, jakie jest niezwykle estetyczne. Dzieło wydawnictwa Granna to uczta dla oczu, która wytrzyma wiele rozgrywek.

Produkcja to uczta dla oczu, która wytrzyma wiele rozgrywek.Podsumowanie

Co robi miś? to wyjątkowa, sympatyczna gra edukacyjna w pięknym i solidnym wykonaniu, jaka bawiąc, rozwinie umiejętności i wiedzę dziecka, a przy okazji nie pozbawi Was mnóstwa pieniędzy (cena około 20 złotych).Ocena: 8,5/10


Grę do recenzji udostępniło wydawnictwoKomentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?