Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej» BioBlo Big Box

Informacje

  • Autor: Nakata
  • Dodano: 12 grudzień 2017 15:54
  • Czytano: 1,987

Podobne publikacje

BioBlo Big Box

Wiek graczy: 3+


Grywalność

Ostatnio miałam możliwość przetestować zestaw 204 klocków BioBlo, a teraz w ofercie wydawnictwa Piatnik pojawił się Big Box, w którym znajdziemy aż 340 kolorowych klocków o unikalnej strukturze plastra miodu. W pudełku znajdziemy klocki w nowych kolorach, dzięki czemu możemy tworzyć jeszcze ciekawsze konstrukcje oraz barwne formy. Niezmiennie klocki nadają się do puszczania baniek, ale ich głównym przeznaczeniem jest rozwijanie wyobraźni, koncentracji oraz koordynacji naszych pociech. Oczywiście do zestawu dołączona jest instrukcja, w jakiej znajdziemy podstawowe techniki układania warstw klocków, sposób na stworzenie przeciwwagi oraz kilka propozycji gotowych struktur. Warto również przy budowaniu wykorzystać lampkę lub latarkę i tym samym uzyskać niesamowite efekty świetlne. W związku z liczniejszą zawartością opakowania, przed rozpoczęciem zabawy należy przygotować większą powierzchnię, aby w trakcie budowania nie okazało się, że konieczny jest demontaż. Klocki przeznaczone są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, ale zapewniam, iż starsi także będą się świetnie bawić.

Moja konstrukcja składająca się z 340 kolorowych klocków.Oprawa graficzna

BioBlo Big Box to jeszcze większe i solidniejsze pudełko, w którego wnętrzu znajdziemy 340 klocków oraz instrukcję zawierającą zdjęcia prezentujące techniki układania oraz przykładowe struktury. Dodatkowo opakowanie zostało wyposażone w wygodną rączkę do noszenia. Ogromną zaletą dzieła wydawnictwa Piatnik jest fakt, iż klocki są w 100% ekologiczne – stworzone w 50% z drewna i całkowicie pozbawione plastyfikatorów, PCV oraz BPA. Oprócz tego mogą pochwalić się trwałością, wytrzymałością i łatwością w czyszczeniu (klocki mogą być myte wodą z mydłem).

Solidne pudełko z niezwykłą zawartością.Podsumowanie

Jeśli zastanawiacie się nad prezentem dla swojej pociechy, to warto wziąć pod uwagę ekologiczne klocki BioBlo, które są wytrzymałe, łatwo zmywalne, ale przede wszystkim zadbają o rozwój wyobraźni, koncentracji oraz koordynacji dziecka. Cena Big Box wynosi około 300 złotych, więc to niemała kwota, ale zawsze można rozpocząć swoją przygodę od mniejszych zestawów (120 części kosztuje około 120 złotych, a na 204 elementy należy przeznaczyć ponad 200 złotych). Uwaga – niezwykle wciągająca zabawa!
Ocena: 8,5/10


Grę do recenzji udostępniło wydawnictwoKomentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?