Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» ŚG RADIO


Artykuły: ŚG RADIO

Grakademik w Niebostanie #6 (16)


Nagranie z szesnastego spotkania cyklu Grakademik realizowanego w łódzkiej klubokawiarni Niebostan, które odbyło się 9 sierpnia 2013r. i poświęcone było grom retro.

Grakademik w Niebostanie #5 (15)


Nagranie z pięnastego spotkania cyklu Grakademik realizowanego w łódzkiej klubokawiarni Niebostan, które odbyło się 26 lipca 2013r. i poświęcone było tematowi grania mobilnego.

Grakademik w Niebostanie #4 (14)


Nagranie z czternastego spotkania cyklu Grakademik realizowanego w łódzkiej klubokawiarni Niebostan, które odbyło się 5 lipca 2013r. i poświęcone było tematowi dyspozytywu gier komputerowych.

Grakademik w Niebostanie #2 (12)


Nagranie z dwunastego spotkania cyklu Grakademik realizowanego w łódzkiej klubokawiarni Niebostan, które odbyło się 25 maja 2013r. i było poświęcone adaptacjom gier komputerowych.

Groznawstwo - i co dalej? Podsumowanie drugiej edycji Grakademii


Nagranie z debaty kończącej drugą edycję Grakademii.

Grakademik w Niebostanie #1 (11)


Nagranie z jedenastego spotkania cyklu Grakademik, ale pierwszy raz realizowanego w łódzkiej klubokawiarni Niebostan, które odbyło się 5 marca 2013r. i było poświęcone kontrowersjom wywoływanym przez gry komputerowe.

Grakademik w La Pies IX


Nagranie z dziewiątego spotkania w ramach cyklu Grakademik, na którym rozmawialiśmy o postaciach w grach komputerowych Debata odbyła się 01.03.2013 roku w łódzkiej klubokawiarni La Pies.

Grakademik w La Pies VIII


Nagranie z ósmego spotkania w ramach cyklu Grakademik, na którym kontynuowany był temat narracji w grach komputerowch. Debata odbyła się 15.02.2013 roku w łódzkiej klubokawiarni La Pies.

Grakademik w La Pies VII


Nagranie z debaty poświęconej narracji w grach, która odbyła się 01.02.2013 roku w łódzkiej klubokawiarni La Pies.

Grakademik w La Pies V


V Grakademik koncentrował się wokół znaczących wydarzeń w świecie cyberrozrywki w 2012 roku i przewidywań dotyczących rozwoju branży w roku 2013.

Grakademik w La Pies IV


Nagranie z kontynuacji debaty o kulturze fanowskiej, która odbyła się 14.12.2012 roku w łódzkiej klubokawiarni La Pies.

Grakademik w La Pies III


Nagranie z debaty na temat kultury fanowskiej, która odbyła się 7.12.2012 roku w łódzkiej klubokawiarni La Pies.

Grakademik w La Pies II


Nagranie z debaty na temat postrzegania gier jako czegoś więcej niż tylko rozrywki, która odbyła się 23.11.2012 roku w łódzkiej klubokawiarni La Pies.

Grakademik w La Pies


Nagranie z debaty na temat miejsca gier w dzisiejszej kulturze, która odbyła się 09.11.2012 roku w łódzkiej klubokawiarni La Pies.