Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Inne


Artykuły: Inne

Turbopromo - aplikacja do promowania Instagram, TikTok, YouTube i innych mediów społecznościowych


Jeśli prowadzisz profil na Instagramie, TikTok lub rozwijasz własny kanał na YouTube, oznacza to, że serwis Link jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Dzięki Turbopromo możesz rozwinąć swoje media społecznościowe i zdobyć popularność. Wszystkie usługi oferowane przez Turbopromo można znaleźć w zakładce Sklep https://turbopromo.pl/shop

Najlepsze logiczne gry mobilne


Nasz sposób na "poruszanie" szarymi komórkami zmieniał się przez lata. Od czasu, gdy w życiu pojawiły się komputery czy telefony, standardowe gry planszowe i gazety z krzyżówkami poszły dla wielu w zapomnienie. Oczywiście - nadal znajdą się ludzie lubiący papier aniżeli ekran, ale trzeba iść z duchem czasu. Dziś przedstawiam całkowicie subiektywną listę najlepszych gier na nasze smartfony. Wszystkie gry testowane na Samsung Core Prime

Podsumowanie roku 2011 według redaktorów portalu swiatgry.pl


Rok 2011 już za nami, a więc czas wielkich podsumowań branżowych. Redaktorzy naszego portalu przygotowali dla Was swoje osobiste rankingi, w których wytypowali trzy najlepsze produkcje zeszłego roku, najbardziej udany tytuł niezależny oraz wskazali na największe rozczarowanie i zaskoczenie sezonu. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do lektury oraz dyskusji nad poszczególnymi podsumowaniami. A jakie zeszłoroczne gry według Was zasługują na miano najlepszych?

Wakacje 2011 - nadrabiamy zaległości! Część II.


Druga część naszego zestawienia zaprezentuje kolejne dziesięć tytułów wartych uwagi. Jak się okazuje, pierwsze półrocze bieżącego roku wcale nie było takie biedne, jakby się mogło wydawać. Na końcu przygotowanej przeze mnie listy znajdziecie bonus - dwie produkcje, które były zawzięcie promowane, ale nie spełniły oczekiwań graczy. O jakich tytułach mowa?

Wakacje 2011 - nadrabiamy zaległości! Część I.


Wreszcie nadeszły długo wyczekiwane, upragnione wakacje! Dla uczniów i studentów to okres kilkutygodniowej, niczym nieskrępowanej laby. Dla starszyzny, która swą edukację już ukończyła to najlepszy czas, aby wziąć kilka dni wolnego, spędzić je z rodziną lub znajomymi. Bez względu na to, do której grupy się zaliczasz, wakacje mogą być dla Ciebie świetnym momentem do nadrobienia growych zaległości. Dzisiaj przyjrzymy się produkcjom, które swą premierę miały w pierwszym półroczu bieżącego roku. Zadbaj więc o spore pokłady pożywienia i przygotuj się na ostre granie. W te wakacje będzie co nadrabiać!

Najlepsze gry roku 2010 według portalu SwiatGry.pl
Podsumowanie roku 2010