Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Mars 2049


Dzieło wydawnictwa Trefl to świetna gra strategiczna z płynną i emocjonującą rozgrywką popartą walorami edukacyjnymi. Jej cena wynosi około 65-70 złotych, ale nie jest to wygórowana kwota za tak rozbudowaną i solidnie wykonaną produkcję. Walka o kolonizację Marsa rozpoczęta.

Mleczko 55


Jeśli wśród Waszych znajomych macie fana twórczości znanego polskiego rysownika i satyryka, to możecie bez wahania zakupić tę talię (cena około 10 złotych) lub ewentualnie pokusić się o zestaw zawierający również Nowego Mleczko 55 (20 złotych), by umożliwić rozgrywanie większej ilości gier karcianych. Dzieło wydawnictwa Trefl-Kraków może stanowić często wykorzystywany prezent lub gadżet kolekcjonerski.

Pan Twardowski


Pan Twardowski to świetna propozycja dla najmłodszych graczy uwielbiających wyzwania, w których mogą wykazać się przede wszystkim dobrą pamięcią, refleksem i spostrzegawczością. Gra przyniesie wiele emocji i jest pięknie wykonana. Obecnie zakup wiąże się z wydaniem około 30-35 złotych.

Nightmares Playing Cards


Dzieło wydawnictwa Trefl-Kraków to karty do grania i podziwiania w atrakcyjnej cenie (około 15-20 złotych) oraz estetycznym i trwałym wykonaniu. Nie dla graczy o słabych nerwach.

Wirus


Wirus to prosta, szybka i emocjonująca karcianka, w której nie ma miejsca na okazywanie litości oponentowi i trzeba ostro walczyć o końcowy sukces. Zarówno oprawa, jak i cena (około 20-25 złotych) są atrakcyjne.

Star Wars: Feel the Force


Jeśli jesteście fanami Gwiezdnych Wojen i szukacie prostej oraz krótkiej rozgrywki (około 20 minut), to Star Wars: Feel the Force jest propozycją dla Was. Tytuł jest niedrogi (około 30-35 złotych) i świetnie wykonany. Kto chce dołączyć do bojowników Rebelii?

Star Wars: Conflict


Dzieło wydawnictwa Trefl to propozycja dla fanów Gwiezdnych Wojen, jacy są pokojowo nastawieni do współgraczy i kooperacyjna zabawa przynosi im mnóstwo frajdy. Koszt zakupu gry wiąże się z wydaniem około 60-65 złotych, co nie jest sporym wydatkiem za możliwość dołączenia do szeregów Ruchu Oporu i podjęcie próby pokonania Najwyższego Porządku. Niech Moc będzie z Wami.

Batyskaf


Batyskaf to prosta, sympatyczna i wciągająca zabawa, połączona z walorami edukacyjnymi – liczeniem oraz poznaniem oceanicznych zwierząt. Najmłodszym graczom od tytułu ciężko się oderwać, więc produkcja idealnie sprawdzi się jako prezent. Cena również nie jest wygórowana (około 45 złotych).

Bim Bom


Bim Bom to pierwsza gra z serii Zmysły, jaką miałam przyjemność przetestować i przyznam, że jestem zachwycona pomysłem oraz jakością wykonania. Za około 30 złotych otrzymujemy niezwykłą, dźwiękową produkcję, jaka łączy rozrywkę z walorami edukacyjnymi.

Kim jest Janusz?


Szukacie zabawnej i nietypowej gry imprezowej, a tradycyjne Kalambury Wam się przejadły? Dzieło wydawnictwa Trefl to idealna propozycja, przy której śmiechu i emocji nie zabraknie. Cena gry wynosi około 70-75 złotych.

Kapsle Football PZPN


Jeśli szukacie prostej i niezwykle wciągającej rozgrywki bazującej na zręczności, a Wasza pociecha jest fanem piłki nożnej, to zainwestujcie 30 złotych w Kapsle Football PZPN – idealny sposób spędzenia zimowych wieczorów.

Stuku Puku


Dzieło wydawnictwa Granna to kolejna propozycja dla najmłodszych graczy z serii Smok Obibok, jaka łączy zabawę z walorami edukacyjnymi. Produkcja bawiąc, poprawia zdolności manualne oraz kreatywność naszej pociechy, a przy niewielkiej cenie (około 25-30 złotych), jest świetnym pomysłem na prezent.

Kot w worku


Dzieło wydawnictwa Granna to kolejna produkcja z serii Smok Obibok przeznaczona dla najmłodszych graczy, łącząca zabawę z edukacją. Cena gry wynosi około 25-30 złotych, co nie jest wielką kwotą za tak kolorowe, estetyczne i solidne wykonanie.

Sadzimy las


Sadzimy las to świetna gra edukacyjna, która przyciągnie wciągającą i emocjonującą rozgrywką, a przy okazji poszerzy wiedzę dziecka o informacje przyrodnicze. Cena gry wynosi około 25-30 złotych, czyli niewiele za tak piękną i kolorową przygodę w lesie.

Kółka i Spółka


Kółka i Spółka to świetna propozycja dla najmłodszych graczy, przy której będą się świetnie bawić, a przy okazji poznają figury geometryczne, poprawią refleks i wyobraźnię przestrzenną. Cena gry wynosi około 25-30 złotych.