Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Widzę kształty


Widzę kształty to karty kontrastowe należące do serii Zu & Berry – cyklu produktów przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Tytuł wpływa na rozwój zdolności percepcyjnych, ćwiczy koncentrację, stymuluje rozwój wyobraźni oraz przygotowuje do nauki mówienia, a wszystko w atrakcyjnym wydaniu i cenie (około 10 złotych).

Kieszonkowiec rozrywkowy: Popkultura


Szukacie rozrywki na wakacje lub spotkanie ze znajomymi, która nie będzie wymagała nauki skomplikowanych zasad oraz wymagała dużej ilości płaskiej powierzchni? Dzieło wydawnictwa Edgard to ciekawa propozycja w solidnym wydaniu i atrakcyjnej cenie (około 10-15 złotych), jaką każdy znawca/fan Popkultury powinien mieć w swojej kolekcji.

Podaj hasło


Podaj hasło to emocjonująca gra imprezowa, dzięki której przetrenujemy nasze szare komórki oraz powalczymy z presją czasu. Tytuł może pochwalić się prostymi zasadami, równymi szansami na zwycięstwo oraz atrakcyjną ceną (około 30 złotych).

Colour Brain


Colour Brain udowadnia, że nie każdy quiz to nudne pytania i odpowiedzi – ten ubarwi każde spotkanie ze znajomymi bądź potyczki w rodzinnym gronie. Będzie mnóstwo kolorów, emocji i świetnej zabawy, a wszystko w atrakcyjnej cenie (około 60 złotych).

Pszczoły


Pszczoły to propozycja dla osób, jakim ciężko zorganizować większą grupę uczestników, lubiących szybkie i wyważone (bazujące na szczęściu i taktyce) rozgrywki, niewymagające wiele miejsca i czasu (także na naukę). Wykonanie jest świetne, a cena atrakcyjna (około 30 złotych).

Kieszonkowiec przyrodniczy: Zoo liga


Dzieło wydawnictwa Edgard to sympatyczna karcianka, dzięki której zamienimy nudną naukę w pełne emocji poznawanie świata przyrody. Produkcja może pochwalić się estetycznym wykonaniem wszystkich elementów oraz atrakcyjną ceną (około 10-15 złotych).

Głodne krokodyle


Jeśli szukacie gry, w jakiej wasza latorośl zażyje trochę ruchu i będzie musiała wykazać się zwinnością oraz zręcznością, a przy tym świetnie się bawić, to zastanówcie się nad zakupem dzieła wydawnictwa Trefl (aktualna cena około 60 złotych) – łączy ono proste zasady z emocjonującą rywalizacją i jest świetnie wykonane.

Kieszonkowiec kultowy: PRL


Szukacie rozrywki na wakacje lub spotkanie ze znajomymi, która nie będzie wymagała nauki skomplikowanych zasad oraz wymagała dużej ilości płaskiej powierzchni? Dzieło wydawnictwa Edgard to ciekawa propozycja w solidnym wydaniu i atrakcyjnej cenie (około 10-15 złotych), jaką każdy znawca/fan kultowych czasów w Polsce powinien mieć w swojej kolekcji.

Traf w 10


Traf w 10 udowadnia, że quiz wiedzy nie musi wiązać się jedynie z nudną formą pytań oraz udzielania odpowiedzi i można nadać mu bardziej rozrywkowy charakter z nutką hazardu, co zdecydowanie wpłynie na zwiększenie emocji. Tytuł idealnie sprawdzi się na potyczki zarówno w rodzinnym gronie, jak i spotkaniach ze znajomymi. Ciekawy gadżet (dekoder), świetne wykonanie, mnóstwo różnorodnych pytań i odpowiedzi z pewnością zaintryguje każdego, a zabawa wciągnie na dłuższy czas. Cena również nie jest wygórowana – około 70 złotych.

Kieszonkowiec geograficzny: ObieżyŚwiat


Dzieło wydawnictwa Edgard to sympatyczna karcianka, dzięki której zamienimy nudną naukę w pełne emocji poznawanie geografii świata. Produkcja może pochwalić się estetycznym wykonaniem wszystkich elementów oraz atrakcyjną ceną (około 10-15 złotych).

Gry podróżne: Szachy


Dzieło wydawnictwa Granna to tytuł przeznaczony dla osób lubiących wyzwania wymagające pracy szarych komórek, którzy nie wyobrażają sobie rodzinnych wakacji czy wycieczek bez tego typu rozrywki. Ich cena, podobnie jak gabaryt, również nie jest duża (około 10-15 złotych).

Mistakos Extra


Mistakos Extra to propozycja dla osób, które nie miały jeszcze przyjemności układania kolorowych krzeseł, a lubują się we wszelakich grach zręcznościowych. Omawiana produkcja ma proste zasady, świetne wykonanie i przyniesie mnóstwo emocji zarówno w pojedynkach rodzinnych, jak i tych z przyjaciółmi. Aktualna cena to około 50 złotych.

Kieszonkowiec nielogiczny: Teorie spiskowe


Jeśli szukacie rozrywki na wakacje lub spotkanie ze znajomymi, jaka nie będzie wymagała nauki skomplikowanych zasad oraz wymagała dużej ilości płaskiej powierzchni, to bez wahania sięgnijcie po dzieło wydawnictwa Edgard. Omawiany quiz karciany to fascynująca, przerażająca, a czasami pełna śmiechu zabawa w solidnym wydaniu i atrakcyjnej cenie (około 10-15 złotych).

Projekt: Miasteczko


Projekt: Miasteczko to ciekawa propozycja dla młodszych graczy (bądź tych lubiących nieskomplikowane zasady), którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z karciankami i nie zrażą ich proste reguły oraz mała ilość elementów. Bardziej doświadczone osoby nie znajdą tu emocjonującej rozgrywki i mogą się zwyczajnie nudzić. Autorzy mogli się pokusić o zastąpienie kart z zasobu uczestników na znaczniki bądź kości, co zmniejszyłoby ilość niejasności, a wprowadziło do zabawy dodatkowy element. Te, które znajdziemy w pudełku, są estetycznie wykonane, a całość do nabycia w atrakcyjnej cenie (około 25-30 złotych).

Gry podróżne - Chińczyk


Jeśli szukacie gry na rodzinne wakacje, to musicie zaopatrzyć się w Chińczyka. To klasyczna planszówka, jaka przynosi mnóstwo emocji i szybko się nie nudzi, a omawiana wersja Gry podróżne nie zajmie wiele miejsca i kosztuje niewiele (około 10 złotych).