Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Gra pomyłek - Nowa edycja


Gra pomyłek – Nowa to świetna, przynosząca mnóstwo emocji i zabawy quizowa karcianka, jaka idealnie sprawdza się na imprezach z przyjaciółmi bądź rodziną. Olbrzymią zaletą tytułu jest prostota zasad oraz jego cena – obecnie produkcję można zakupić za około 15 złotych.

Memy 2


Nowe dzieło wydawnictwa Kojar utrzymuje poziom pierwszej części – teksty są mocne i pełne czarnego humoru, dlatego dobrej zabawy nie zabraknie. Ilość i jakość obrazków została poprawiona, dzięki czemu powtarzalność nam nie grozi. Salw śmiechu z pewnością nie zabraknie, a każda impreza zostanie ubarwiona porcją przezabawnych memów. Kolejna świetna gra imprezowa dla okropnych ludzi!

Karty Dżentelmenów 6


Karty Dżentelmenów 6 mnie nie zawiodły, a twórcy udowodnili, że czarny humor jest ich żywiołem. Dzięki temu możemy spodziewać się jeszcze większej ilości salw śmiechu i udanej zabawy w doborowym towarzystwie. Dżentelmeni i Milejdi, szykujcie się na kolejną porcję trudnych pytań i sprośnych odpowiedzi.

Czyste, Brudne


Gra edukacyjna od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry to doskonałe narzędzie do ćwiczenia pamięci, rozwijania myślenia przyczynowo-skutkowego oraz wspierania funkcji wzrokowych, spostrzegawczości, koncentracji i kreatywności. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Co mnie otacza?


Gra edukacyjna od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry to doskonałe narzędzie do ćwiczenia zdolności zapamiętywania, koncentracji i spo¬strzegawczości. Uczy też cierpliwości, uważności oraz przegrywania i wygrywania. Jej wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Wirus 2: Ewolucja


Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków to w dalszym ciągu prosta i szybka gra, bazująca w głównej mierze na szczęściu i negatywnej interakcji. Pewne jest jedno, dzięki dodatkowi zabawa jest bardziej zażarta i emocjonująca. Nowe karty nie przynoszą ogromnych zmian w rozgrywce, ale ich cena nie jest też kosmiczna – około 20 złotych. Fani tytułu z pewnością będą usatysfakcjonowani.

Układam słowa: Literaki starszaki


Karty od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry są doskonałym narzędziem do rozwijania twórczego myślenia, pamięci wzrokowej i koncentracji uwagi. Dzięki nim dziecko zapamiętuje wzrokowo proste wyrazy i przygotuje się lepiej do nauki czytania. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Układam słowa: Literaki młodziaki


Karty od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry są doskonałym narzędziem do rozwijania twórczego myślenia, pamięci wzrokowej i koncentracji uwagi. Dzięki nim dziecko zapamiętuje wzrokowo proste wyrazy i stymuluje rozwój poznawczy. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Poznaję emocje


Karty od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry są doskonałym narzędziem do rozwijania wiedzy o uczuciach, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Dzięki nim dziecko rozwija inteligencję emocjonalną, uczy się empatii i zrozumienia dla innych osób. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Sprytna Ośmiornica


Dzieło wydawnictwa Trefl to emocjonująca gra zręcznościowa, jaka przetestuje szybkość, dobrą pamięć i spostrzegawczość graczy. Dobra zabawa z kolorowymi mackami i kubeczkami gwarantowana. Produkcja może pochwalić się też świetnym wykonaniem i atrakcyjną ceną (około 50 złotych).

Liczę zwierzęta: Piotruś i pamięć


Karty od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry są doskonałym narzędziem do rozwijania koncentracji uwagi, spostrzegawczości, cierpliwości i pamięci. Dzięki nim dziecko uczy się o otaczającym je świecie, rozwija zdolności matematyczne, manipulacyjne i umiejętności społeczne. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Logo


Jeśli uważacie się za eksperta wśród znanych marek i logotypów, to sprawdźcie ich znajomość w grze Logo – szybko okaże się, że nie jest ona taka solidna, jak nam się wydawało na początku. Produkcja nie tylko sprawdzi naszą wiedzę, ale zaserwuje smakowitą porcję emocji, którą najlepiej testować w szerokim gronie osób – znajomych bądź członków rodziny. Jej wykonanie jest solidne, a cena atrakcyjna (około 65 złotych).

Rodzina Treflików: Na zakupy


Dzieło wydawnictwa Trefl to sympatyczna gra planszowa, jaka dostarczy uczestnikom mnóstwa emocji podczas kompletowania przedmiotów z listy zakupów. Dodatkowym atutem tytułu jest oprawa graficzna – solidna oraz kolorowa. Jeśli Wasze dziecko jest fanem Treflików, to za około 30 złotych możecie sprawić mu świetny prezent na dzień dziecka, który przy okazji nie zrujnuje portfela.

Rodzina Treflików: Poczta


Rodzina Treflików: Poczta to sympatyczna gra planszowa, jaka dostarczy uczestnikom mnóstwa emocji podczas dostarczania przesyłek pocztowych. Dodatkowym atutem tytułu jest oprawa graficzna – solidna oraz kolorowa. Jeśli Wasze dziecko jest fanem Treflików, to za około 30 złotych możecie sprawić mu świetny prezent na dzień dziecka, który przy okazji nie zrujnuje portfela.

Ego Emocje


Dzieło wydawnictwa Trefl to ciekawa propozycja na rodzinne spotkania bądź imprezki ze znajomymi, dzięki której sprawdzimy wiedzę o naszych najbliższych oraz spędzimy miło czas przy emocjonującej grze hazardowej. Warto uwzględnić, aby w rozgrywce brały osoby ze sporym poczuciem humoru i dystansem do siebie, wtedy dobra zabawa będzie gwarantowana.