Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Gigamon


Jeśli szukacie tytułu łączącego zabawę z edukacją, a przy tym dysponującego piękną oprawą, emocjonującą rozgrywką oraz w przystępnej cenie (około 30 złotych), to zdecydowanie polecam Gigamon – idealny prezent na zbliżający się Dzień Dziecka.

Kryptos


Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków to ciekawa i przyjemna karcianka, w której do dzieła zmuszone są nasze szare komórki i tylko one mają znaczący wpływ na końcowy sukces. Produkcja posiada też kilka bardziej zaawansowanych wariantów zabawy, dlatego każdy znajdzie w Kryptos coś dla siebie. Atrakcyjna jest także cena – tytuł zakupimy za około 20-25 złotych, co nie jest sporym wydatkiem za tak wciągającą i emocjonującą rozrywkę.

OpenSpace


Jeśli szukacie lekkiej produkcji o nietypowej tematyce i szybkiej rozgrywce, to OpenSpace jest idealną propozycją. Tytuł dostarczy wielu krótkich (około 30-minutowych), acz emocjonujących pojedynków, przy jakich śmiechu nie zabraknie – debiutanckie dzieło wydawnictwa A14 Games to udana, imprezowa gra, na której zakup musimy przeznaczyć około 50 złotych.

Tempo Junior


Dzieło wydawnictwa Granna idealnie sprawdza się nie tylko w rodzinnym gronie, ale też w grupie przyjaciół. Cena planszówki jest atrakcyjna (około 50 złotych), a za taką kwotę otrzymamy nie tylko zabawę pełną emocji, lecz także walory edukacyjne – Tempo Junior ćwiczy pamięć i poszerza wiedzę dzieci o nowe przedmioty występujące w najbliższym otoczeniu bądź w określonych miejscach.

MobTown


MobTown to sympatyczna karcianka z niezwykle wciągającą tematyką oraz emocjonującą zabawą, jaka sprawdza się podczas spotkań w gronie rodzinnym oraz imprez z przyjaciółmi. Atrakcyjnie prezentuje się również cena tytułu – obecnie grę zakupimy za około 50 złotych. Przyjemna, dynamiczna i emocjonująca produkcja z pazurem, z którą warto się zapoznać.

Ready for action


Jeśli szukacie taniej planszówki dla swojej pociechy, z ciekawą rozgrywką oraz ze znanym bohaterem, to Ready for action jest idealną propozycją. Za niecałe 25 złotych otrzymacie tytuł pełny emocjonujących akcji strażackich. Strażak Sam daje radę!

Winnica


Dzieło wydawnictwa Granna to sympatyczna planszówka pozbawiona negatywnej interakcji pomiędzy uczestnikami, w jakiej kluczem do zwycięstwa jest odpowiednie wyznaczanie ścieżek pomiędzy farmami, zamkami i winogronami. Winnica idealnie sprawdzi się w rodzinnym gronie, a sama zabawa nie powinna zająć nam więcej niż 15-20 minut. Cena gry także jest atrakcyjna (około 35 zł), więc jeśli zawsze chcieliście zająć się produkcją własnego trunku, to macie teraz idealną szansę.

Sawanna


Sawanna to sympatyczna planszówka z piękną, bajkową oprawą graficzną i prostymi zasadami, jaka idealnie się sprawdza na rodzinne potyczki. Tytuł posiada także walor edukacyjny, a jego cena (około 30 złotych) jest bardzo atrakcyjna. Jedziemy na safari!

Domki


Kolejny tytuł z serii Już gram to przede wszystkim rozgrywka połączona z edukacją – dziecko bawiąc się rozwija swoje słownictwo, motorykę, spostrzegawczość, poszerza wiedzę o otaczającym go świecie, a także ćwiczy koncentrację. Jeśli możesz pochwalić się pociechą w wieku od 2 do 4 lat, to bez wahania sięgnij po Domki, a za około 25 złotych otrzymasz świetną, kolorową grę, którą pokocha każde dziecko.

Ego Love


Warto uwzględnić, że dzieło wydawnictwa Trefl przeznaczone jest nie tylko dla par, ale również dla osób niemających dystansu do siebie i swoich wad. Jeśli gracze mają spore poczucie humoru, to dobra zabawa jest gwarantowana. Ego Love to idealna gra towarzyska, która sprawdzi naszą wiedzę o ukochanej z nutką hazardu i rywalizacji. A wszystko to za około 60 złotych.

Frogi


Jeśli szukacie rodzinnej, sympatycznej planszówki, w jakiej znajdziecie wyważoną rozgrywkę pełną emocji, to bez wahania sięgnijcie po dzieło wydawnictwa Granna – to prosta i lekka produkcja, z którą miło spędzicie czas w rodzinnym gronie. Warto również wspomnieć, że grę Frogi zakupimy za około 30 złotych.

Rzymianie do domu


Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków to emocjonująca i wciągająca produkcja, stanowiąca idealne połączenie planowania i odrobiny szczęścia. Tytuł świetnie sprawdza się podczas spotkań z przyjaciółmi bądź w podróży. Cena gry również jest atrakcyjna – zakup karcianki Rzymianie do domu wiąże się z wydaniem około 25 złotych. Do boju!

Farmageddon


Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków pozytywnie mnie zaskoczyło – rozgrywka jest przyjemna i emocjonująca, a oprawa idealnie w moim stylu – komiksowa z przymrużeniem oka. Atrakcyjna jest również cena tytułu – zakup wiąże się z wydaniem około 30 złotych, co w przełożeniu na częstotliwość używania jest niewielką kwotą. Nie sądziłam, że bycie rolnikiem jest takie wciągające i ekscytujące.

Wielka ucieczka


Jeśli lubicie przygodowe gry planszowe z korsarzami w roli głównej, to z Wielką ucieczką musicie się zapoznać. Tytuł idealnie sprawdza się w rodzinnym gronie lub podczas spotkań ze znajomymi – mnóstwo zabawy i emocji gwarantowane. Atrakcyjna jest też cena gry – koszt zakupu wiąże się z wydaniem około 60 złotych, co nie jest dużą kwotą za tak świetnie wykonany produkt. Na Tortugę!

Smash Up


Dzieło wydawnictwa Bard to bardzo udana karcianka, przy jakiej spędzimy emocjonujące i pełne agresji chwile. W końcu każdy chętnie udowodni swoją wyższość lub spróbuje odegrać się za poprzednie porażki. Mam nadzieję, iż wraz z ewentualnym dodatkiem pojawią się znaczniki punktów, których brakuje mi do ostatecznego szczęścia. Piraci ninja, do boju!