Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Rule the Galaxy


Rule the Galaxy to udana produkcja o ciekawej mechanice, emocjonującej i szybkiej rozgrywce, prostych zasadach, atrakcyjnej cenie (około 35 złotych) oraz świetnie wykonana, którą mogę polecić nie tylko fanom Gwiezdnych Wojen. Tytuł idealnie się sprawdza również w trybie solo. Moc jest w tej grze silna!

Squla Quiz - Klasa 1


Jeśli jesteście rodzicami dziecka w wieku od czterech do siedmiu lat i zastanawiacie się nad kupieniem ciekawej i edukacyjnej gry, to zwróćcie uwagę na Squla Quiz – Klasa 1, przy której gracze miło spędzą czas, a przy okazji sprawdzą i poszerzą swoją wiedzę. Jej cena jest także atrakcyjna – około 25-30 złotych. Produkcja zgodna z podstawą programową MEN.

Wióry lecą


Wióry lecą to świetna zręcznościówka, przy której wszyscy powinni bawić się wybornie – tytuł ten to idealna propozycja na chwilkę przerwy (rozegranie jednej partii zajmuje około 10 minut) w rodzinnym gronie. Nie spodziewałam się, że bycie drwalem może być tak emocjonujące.

Prison Run


Jeśli jesteście fanami serialu Prison Break i tego typu produkcji, to bez wahania sięgnijcie po dzieło wydawnictwa Trefl-Kraków. Emocje i hazardowe zagrywki gwarantowane, a wszystko to za niewielką kwotę (około 15 złotych). Johnny Bravo i Gargamel, to wy?

Słówka


Jeśli szukacie lekkiej i szybkiej produkcji, jaka bawiąc nauczy ortografii, powiększy zasób słów oraz wyćwiczy spostrzegawczość, a przy tym nie będzie kosztować majątku (około 35 złotych), to sięgnijcie po Słówka i cieszcie się rozgrywką w rodzinnym gronie lub z innymi fanami układania wyrazów.

Karty do gry


Jeśli szukacie tytułu na długą podróż, wakacje bądź wieczory w rodzinnym gronie, to zastanówcie się nad zakupem jednej lub wszystkich talii kart z tego cyklu. Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków może pochwalić się świetnym wykonaniem, pięknymi ilustracjami, propozycjami pięciu gier (Kierki, Makao, Wist, Remik, 66) oraz ogromnym walorem edukacyjnym. A wszystko to za niewielką kwotę (cena sugerowana jednego zestawu to 9,99 złotych). Po Makale.

Ego Family


Dzieło wydawnictwa Trefl idealnie sprawdza się w rodzinnym gronie, na różnego rodzaju imprezach lub podczas zwykłego popołudnia. Za około 60 złotych otrzymamy emocjonującą grę, dzięki której przetestujemy swoją wiedzę o najbliższych i powalczymy o zwycięstwo w hazardowej rozgrywce.

Gho Gho Ghosty


Dzieło wydawnictwa Piatnik to sympatyczna karcianka, w jakiej kluczem jest obstawianie ruchu pozostałych graczy i tworzenie jak najdłuższych pociągów z pasażerami. Produkcja przynosi wiele dobrej zabawy oraz mnóstwo emocji. Grafika jest kolorowa, elementy wykonane są estetycznie, a cena gry atrakcyjna (około 35 złotych). Kto chce zostać kierownikiem kolejki strachu?

Sushi Dice


Sushi Dice to sympatyczna, dynamiczna i emocjonująca gra imprezowa, w której uczestnicy muszą być szybcy i zwinni jak ninja, by na koniec móc pochwalić się tytułem najlepszego kucharza. Cena produkcji wynosi około 50 złotych, a dobra zabawa gwarantowana.

Cukierki


Jeśli szukacie lekkiej produkcji na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie i w atrakcyjnej cenie (około 30 złotych), to zastanówcie się nad zakupem dzieła wydawnictwa Granna – tytuł jest wciągający, emocjonujący i bardzo kolorowy. Kto ma ochotę na Cukierki?

Full Speed


Jeśli Wasze dziecko uwielbia gry planszowe oraz film animowany Auta, to Full Speed jest jedną z ciekawszych propozycji – tytuł z pewnością dostarczy sporo emocji i frajdy podczas wielu pojedynków na torze wyścigów. Obecna cena produkcji to około 50 złotych.

Gacek, gdzie jesteś?


Dzieło wydawnictwa Granna to idealna propozycja na rodzinną rozrywkę, dzięki której dzieci nie tylko będą się świetnie bawić, ale również uczyć spostrzegawczości. Oprócz walorów edukacyjnych, Gacek, gdzie jesteś? może pochwalić się też estetycznym, kolorowym i bajkowym wykonaniem, jakie zachwyci nie tylko najmłodszych graczy. Cena produkcji jest niezwykle atrakcyjna (około 25 złotych), więc warto zastanowić się nad zakupem tego tytułu.

Shop Hop


Dzieło wydawnictwa Piatnik to idealna propozycja na rodzinne potyczki. Cena produkcji wynosi około 50-60 złotych, co nie jest dużą kwotą przy tak solidnym i kolorowym wykonaniu. Rozgrywka jest emocjonująca i wciągająca, a zwycięstwo zależy nie tylko od szczęścia w losowaniu, ale również od odpowiedniego zarządzania naszymi finansami. Shop Hop bawi i uczy!

Kieszonkowy bystrzak


Kieszonkowy bystrzak to lekka i świetna produkcja, która przyniesie wiele emocji i zabawy. Tytuł idealnie sprawdza się na różnego rodzaju imprezach, wyjazdach czy długich podróżach, a jego cena jest niezwykle atrakcyjna – obecnie zakup wiąże się z wydaniem około 10-15 złotych.

Top A Top: Family


Jeśli szukacie emocjonującej gry imprezowej dla całej rodziny (bez względu na wiek), w której kluczem jest refleks i spostrzegawczość, to Top A Top: Family jest idealną propozycją. Rozgrywka jest szybka i nie zajmuje mnóstwa czasu, zasady są proste, wykonanie solidne, a cena atrakcyjna (około 40-45 złotych). Jedynym mankamentem jest konieczność poznania i nauczenia się znaczenia kafelków akcji, mimo iż ilustracje sporo ułatwiają. Na miejsca, gotowi, Start!