Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Nightmares Playing Cards


Dzieło wydawnictwa Trefl-Kraków to karty do grania i podziwiania w atrakcyjnej cenie (około 15-20 złotych) oraz estetycznym i trwałym wykonaniu. Nie dla graczy o słabych nerwach.

Wirus


Wirus to prosta, szybka i emocjonująca karcianka, w której nie ma miejsca na okazywanie litości oponentowi i trzeba ostro walczyć o końcowy sukces. Zarówno oprawa, jak i cena (około 20-25 złotych) są atrakcyjne.

Star Wars: Feel the Force


Jeśli jesteście fanami Gwiezdnych Wojen i szukacie prostej oraz krótkiej rozgrywki (około 20 minut), to Star Wars: Feel the Force jest propozycją dla Was. Tytuł jest niedrogi (około 30-35 złotych) i świetnie wykonany. Kto chce dołączyć do bojowników Rebelii?

Star Wars: Conflict


Dzieło wydawnictwa Trefl to propozycja dla fanów Gwiezdnych Wojen, jacy są pokojowo nastawieni do współgraczy i kooperacyjna zabawa przynosi im mnóstwo frajdy. Koszt zakupu gry wiąże się z wydaniem około 60-65 złotych, co nie jest sporym wydatkiem za możliwość dołączenia do szeregów Ruchu Oporu i podjęcie próby pokonania Najwyższego Porządku. Niech Moc będzie z Wami.

Batyskaf


Batyskaf to prosta, sympatyczna i wciągająca zabawa, połączona z walorami edukacyjnymi – liczeniem oraz poznaniem oceanicznych zwierząt. Najmłodszym graczom od tytułu ciężko się oderwać, więc produkcja idealnie sprawdzi się jako prezent. Cena również nie jest wygórowana (około 45 złotych).

Bim Bom


Bim Bom to pierwsza gra z serii Zmysły, jaką miałam przyjemność przetestować i przyznam, że jestem zachwycona pomysłem oraz jakością wykonania. Za około 30 złotych otrzymujemy niezwykłą, dźwiękową produkcję, jaka łączy rozrywkę z walorami edukacyjnymi.

Kim jest Janusz?


Szukacie zabawnej i nietypowej gry imprezowej, a tradycyjne Kalambury Wam się przejadły? Dzieło wydawnictwa Trefl to idealna propozycja, przy której śmiechu i emocji nie zabraknie. Cena gry wynosi około 70-75 złotych.

Kapsle Football PZPN


Jeśli szukacie prostej i niezwykle wciągającej rozgrywki bazującej na zręczności, a Wasza pociecha jest fanem piłki nożnej, to zainwestujcie 30 złotych w Kapsle Football PZPN – idealny sposób spędzenia zimowych wieczorów.

Stuku Puku


Dzieło wydawnictwa Granna to kolejna propozycja dla najmłodszych graczy z serii Smok Obibok, jaka łączy zabawę z walorami edukacyjnymi. Produkcja bawiąc, poprawia zdolności manualne oraz kreatywność naszej pociechy, a przy niewielkiej cenie (około 25-30 złotych), jest świetnym pomysłem na prezent.

Kot w worku


Dzieło wydawnictwa Granna to kolejna produkcja z serii Smok Obibok przeznaczona dla najmłodszych graczy, łącząca zabawę z edukacją. Cena gry wynosi około 25-30 złotych, co nie jest wielką kwotą za tak kolorowe, estetyczne i solidne wykonanie.

Sadzimy las


Sadzimy las to świetna gra edukacyjna, która przyciągnie wciągającą i emocjonującą rozgrywką, a przy okazji poszerzy wiedzę dziecka o informacje przyrodnicze. Cena gry wynosi około 25-30 złotych, czyli niewiele za tak piękną i kolorową przygodę w lesie.

Kółka i Spółka


Kółka i Spółka to świetna propozycja dla najmłodszych graczy, przy której będą się świetnie bawić, a przy okazji poznają figury geometryczne, poprawią refleks i wyobraźnię przestrzenną. Cena gry wynosi około 25-30 złotych.

Super Farmer Delux


Dzieło wydawnictwa Granna to idealna propozycja dla osób szukających szybkiej i dynamicznej rozgrywki, w której każdy ma szansę na końcowy sukces. Świetna zabawa w przystępnej cenie (około 50 złotych) i pięknej oprawie.

Wilki i Owce


Jako miłośnik Carcassonne liczyłam na podobną rozrywkę i w pewnym sensie to otrzymałam. Niestety mankamenty w wykonaniu żetonów oraz ich obustronność, nie wpływają pozytywnie na odbiór i płynność zabawy. Chociaż cena tytułu jest atrakcyjna (około 35-40 złotych), to Wilki i Owce nie mają startu do dzieła Klausa-Jürgena Wrede.

Barcelona czy Werona?


Jeśli posiadacie dziecko, które musi podciągnąć się z geografii lub sami chcecie przetestować swoją wiedzę w tym zakresie, to Barcelona czy Werona? jest idealną propozycją, a zwłaszcza, że jej cena nie jest wygórowana (około 25-30 złotych). Czy jest przyjemniejszy sposób na naukę?