Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Mały Miś


Jeśli szukacie dla swojego dziecka wyjątkowej gry edukacyjnej, która bawiąc rozwinie jego umiejętności i wiedzę, a przy okazji nie pozbawi Was mnóstwa pieniędzy (zakup wiąże się z wydaniem około 20 złotych), to bez wahania sięgnijcie po śliczną i bajkową produkcję Mały Miś.

Boom Boom: Auta 3


Boom Boom: Auta 3 to idealny prezent dla osób lubiących szybką i szaloną zabawę, serię filmów animowanych Auta oraz prostą i krótką rozgrywkę. Produkcja może pochwalić się również świetnym i kolorowym wykonaniem, a także przystępna ceną (około 30 złotych).

Kosmopolis


Dzieło wydawnictwa Granna to ciekawa propozycja, jaka adresowana jest do starszych graczy, lubiących dynamiczną rozgrywkę stanowiącą połączenie strategii oraz hazardu. Cena Kosmopolis jest także atrakcyjna (około 30 złotych). Prawdziwa „Gra z pazurem”.

Astro Jam


Astro Jam to ciekawa, logiczna planszówka, której zabrakło dopracowania kilku elementów. Osobiście grało mi się całkiem przyjemnie, ale zdaję sobie sprawę, że jej wady mogą szybko i skutecznie zniechęcić do rozegrania kolejnych partii, a zwłaszcza mniej doświadczone osoby. Cena nie jest wygórowana (około 45 złotych), ale za taką kwotę można kupić lepsze produkcje.

Piston Cup


Piston Cup to sympatyczna propozycja dla najmłodszych fanów gier planszowych oraz filmu Cars 3, jaki dostarczy sporo emocji podczas pojedynków na torze wyścigów o tytuł mistrza kierownicy. A wszystko to w atrakcyjnej cenie (około 20-25 złotych).

Squla Quiz - Klasa 2-3


Jeśli szukacie ciekawej produkcji edukacyjnej, która przy okazji sprawi dziecku sporą frajdę i dostarczy mnóstwa emocji, to zapoznajcie się ze Squla Quiz – Klasa 2-3. Cena tytułu jest atrakcyjna – zakup wiąże się z wydaniem około 25-30 złotych, a przy okazji zyskamy kod do serwisu Squla, gdzie znaleźć można gry, zabawy i wyzwania dla dzieci w wieku 3-12 lat. Produkcja zgodna z podstawą programową MEN.

Ranczo Party


Ranczo Party to sympatyczna karcianka z prostymi zasadami, krótką rozgrywką oraz fajnymi ilustracjami – idealna dla młodszych graczy oraz osób, które szybko się nudzą i nie lubią długo uczyć się zasad.

Rule the Galaxy


Rule the Galaxy to udana produkcja o ciekawej mechanice, emocjonującej i szybkiej rozgrywce, prostych zasadach, atrakcyjnej cenie (około 35 złotych) oraz świetnie wykonana, którą mogę polecić nie tylko fanom Gwiezdnych Wojen. Tytuł idealnie się sprawdza również w trybie solo. Moc jest w tej grze silna!

Squla Quiz - Klasa 1


Jeśli jesteście rodzicami dziecka w wieku od czterech do siedmiu lat i zastanawiacie się nad kupieniem ciekawej i edukacyjnej gry, to zwróćcie uwagę na Squla Quiz – Klasa 1, przy której gracze miło spędzą czas, a przy okazji sprawdzą i poszerzą swoją wiedzę. Jej cena jest także atrakcyjna – około 25-30 złotych. Produkcja zgodna z podstawą programową MEN.

Wióry lecą


Wióry lecą to świetna zręcznościówka, przy której wszyscy powinni bawić się wybornie – tytuł ten to idealna propozycja na chwilkę przerwy (rozegranie jednej partii zajmuje około 10 minut) w rodzinnym gronie. Nie spodziewałam się, że bycie drwalem może być tak emocjonujące.

Prison Run


Jeśli jesteście fanami serialu Prison Break i tego typu produkcji, to bez wahania sięgnijcie po dzieło wydawnictwa Trefl-Kraków. Emocje i hazardowe zagrywki gwarantowane, a wszystko to za niewielką kwotę (około 15 złotych). Johnny Bravo i Gargamel, to wy?

Słówka


Jeśli szukacie lekkiej i szybkiej produkcji, jaka bawiąc nauczy ortografii, powiększy zasób słów oraz wyćwiczy spostrzegawczość, a przy tym nie będzie kosztować majątku (około 35 złotych), to sięgnijcie po Słówka i cieszcie się rozgrywką w rodzinnym gronie lub z innymi fanami układania wyrazów.

Karty do gry


Jeśli szukacie tytułu na długą podróż, wakacje bądź wieczory w rodzinnym gronie, to zastanówcie się nad zakupem jednej lub wszystkich talii kart z tego cyklu. Dzieło wydawnictwa Trefl-Kraków może pochwalić się świetnym wykonaniem, pięknymi ilustracjami, propozycjami pięciu gier (Kierki, Makao, Wist, Remik, 66) oraz ogromnym walorem edukacyjnym. A wszystko to za niewielką kwotę (cena sugerowana jednego zestawu to 9,99 złotych). Po Makale.

Ego Family


Dzieło wydawnictwa Trefl idealnie sprawdza się w rodzinnym gronie, na różnego rodzaju imprezach lub podczas zwykłego popołudnia. Za około 60 złotych otrzymamy emocjonującą grę, dzięki której przetestujemy swoją wiedzę o najbliższych i powalczymy o zwycięstwo w hazardowej rozgrywce.

Gho Gho Ghosty


Dzieło wydawnictwa Piatnik to sympatyczna karcianka, w jakiej kluczem jest obstawianie ruchu pozostałych graczy i tworzenie jak najdłuższych pociągów z pasażerami. Produkcja przynosi wiele dobrej zabawy oraz mnóstwo emocji. Grafika jest kolorowa, elementy wykonane są estetycznie, a cena gry atrakcyjna (około 35 złotych). Kto chce zostać kierownikiem kolejki strachu?