Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Smash Up: Awesome Level 9000


Smash Up: Awesome Level 9000 to nie tylko propozycja dla fanów „podstawki”, ale także świetny sposób na naukę zasad gry – tytuł może stanowić rozszerzenie oraz samodzielną produkcję dla dwóch osób. Dodatek zawiera cztery nowe frakcje, nowe bazy i ułatwiające liczenie punktów żetony. Dla właścicieli Smash Up pozycja obowiązkowa. Aktualna cena wynosi około 60-70 złotych.

Anty-Monopoly Polska


Dzieło wydawnictwa Trefl to tytuł przeznaczony dla fanów gry Monopoly, jacy szukają odmiany od standardowych zasad i chętnie powalczą o triumf w polskich realiach. Tytuł niezmiennie opiera się na sporej losowości, więc taktycy nie mają tu czego szukać. Pozostali gracze spędzą nad planszą wiele godzin, walcząc o dominację i próbując doprowadzić rywali do bankructwa. A wszystko to za około 50 złotych. Idealna na długie, jesienne wieczory.

Poznaję literki


Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry to doskonałe narzędzie, dzięki któremu przedszkolak pozna nowy świat liter. Ilustracje liter pomagają małym rączkom pisać według wzoru, a także poznawać słowa. Wykonanie jest kolorowe i estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Carcassonne: Safari


Dzieło wydawnictwa Bard to przede wszystkim proste zasady i niezwykle wciągająca rozgrywka. Tym razem zamiast zamków i szlaków budujemy ścieżki zwierząt, wodopoje oraz busz, a kolejne pojedynki są równie emocjonujące i nieuniknione. Oprawa graficzna trzyma wysoki poziom, a cena jest atrakcyjna (około 60 złotych). Kto zostanie Królem dżungli?

Speed Dating


Szukacie gry imprezowej, w której będziecie mogli wykazać się kreatywnością, otwartością i poczuciem humoru, a przy okazji ubarwić spotkanie w gronie znajomych? Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków może okazać się strzałem w dziesiątkę i stałym punktem weekendowych imprez. Wykonanie produkcji jest solidne, a cena atrakcyjna (około 40 złotych).

5 Sekund Junior – Edycja Specjalna


5 Sekund Junior – Edycja Specjalna to gra przeznaczona dla młodszych, jacy nie boją się podjąć wyzwania i zmierzyć z presją upływającego czasu. Produkcja przyniesie wiele emocjonujących chwil, a przy okazji zadba również o walory edukacyjne dzieci. Świetne, solidne wykonanie idzie w parze z atrakcyjną ceną (około 50 złotych).

Układam stwory


Karty od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry są doskonałym narzędziem do rozwijania myślenia, uwagi, wyobraźni i pamięci. Dzięki nim dziecko uczy się nowych doświadczeń, aktywnie rozwija zmysły, zdolności manipulacyjne i wiedzę o świecie. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Bukiet


Bukiet to niepozorna produkcja o prostych zasadach i świetnej mechanice, jaka przyniesie wiele emocjonujących potyczek w gronie rodzinnym bądź ze znajomymi. Wykonanie jest solidne, a regrywalność ogromna. Cena prezentuje się atrakcyjnie (około 30 złotych), podobnie jak motyw łowicki na opakowaniu.

Kaleidos


Kaleidos to niezwykła produkcja, jaka przynosi pełną emocji zabawę, dzięki której przećwiczymy spostrzegawczość i powalczymy z nieustannie upływającym czasem. Tytuł idealnie sprawdzi się podczas potyczek rodzinnych bądź spotkań ze znajomymi. Całość wykonana jest solidnie i estetycznie, a kolejne potyczki są nieuniknione. Cena równie atrakcyjna – około 60 złotych.

Poznaję zwierzęta


Karty z serii Zu & Berry są doskonałym narzędziem do rozwijani myślenia, uwagi, wyobraźni i pamięci. Dzięki nim dziecko ćwiczy spostrzegawczość i umiejętność komunikowania się, fascynuje się detalami oraz rozwija zdolności językowe. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 10 złotych.

Skarpetki


Dzieło wydawnictwa Granna to emocjonująca oraz różnorodna zabawa dla najmłodszych graczy, jacy przy okazji sympatycznej rozrywki poćwiczą spostrzegawczość i refleks. Zmęczeniu szukaniem par skarpetek, mogą odpocząć przy partyjce Piotrusia. Świetne wykonanie idzie w parze z atrakcyjną ceną (około 20 złotych).

Soczyste cytrynki


Lubicie wesołą zabawę z nutką hazardu, a zmoczenie Wam nie straszne – wypróbujcie dzieło wydawnictwa Trefl, które przyniesie mnóstwo emocji i przy okazji sprawdzi Waszą spostrzegawczość. Wykonanie jest estetyczne, a obecna cena wynosi około 70 złotych.

Widzę kolory


Widzę kolory to barwne karty kontrastowe należące do serii Zu & Berry – cyklu produktów przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Tytuł wpływa na rozwój zdolności percepcyjnych, ćwiczy koncentrację, stymuluje rozwój wyobraźni oraz przygotowuje do nauki mówienia, a wszystko w atrakcyjnym wydaniu i cenie (około 10 złotych).

Patataj


Dzieło wydawnictwa Granna to emocjonująca gra kooperacyjna dla najmłodszych dzieci, dzięki której przećwiczą wspólne podejmowanie decyzji, komunikację w grupie, spostrzegawczość oraz refleks. Dodatkowo produkcja zawiera żetony do gry memory, więc pamięć również zostanie wystawiona na próbę. Wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna (około 20 złotych).

Kameleon


Lubicie polować na szpiega? Szukacie tytułu na rodzinne potyczki bądź spotkania ze znajomymi, w których trakcie będziecie mogli wykazać się bystrością umysłu i przebiegłością? Kameleon to emocjonująca zabawa z prostymi zasadami oraz wymagającą rozgrywką. Obecna cena wynosi około 65-70 złotych.