Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Cud Miód

 [NOWY]
Cud Miód to przyjemna, emocjonująca gra bazująca na dobrej pamięci i zarządzaniu swoimi zasobami. Dodatkowo tytuł posiada walor edukacyjny, dzięki któremu dzieci zyskają wiedzę przyrodniczą. Wykonanie jest rewelacyjne, a cena atrakcyjna (około 40 złotych).

Gąsienice


Gąsienice to szybka i prosta gra karciana, w jakiej liczy się spostrzegawczość, dobra pamięć i współpraca pomiędzy uczestnikami. Rozgrywka przynosi sporo emocji, a wykonanie produkcji jest solidne. Tytuł idealnie się sprawdza podczas chwili przerwy w rodzinnym gronie bądź w podróży. Olbrzymią zaletą gry jest też cena – obecnie można ją zakupić za około 30 złotych.

Boss Monster: Powstanie Minibossów


Boss Monster: Powstanie Minibossów to kolejne spotkanie z nietypowym pomysłem na zabawę, ale tym razem mamy do czynienia z samodzielną produkcją, wprowadzającą dwie nowości – karty Minibossów oraz żetony monet. W dalszym ciągu gra utrzymana jest w mrocznym klimacie z odrobiną humoru, zaprezentowanym w formie pixel artu, a rozgrywka bazuje na losowości i negatywnej interakcji. Aktualna cena wynosi około 50 złotych, co dla fanów serii nie jest wielkim wydatkiem.

Zamki z piasku


Zamki z piasku to emocjonująca i prosta produkcja, w której liczy się skuteczna taktyka, spostrzegawczość oraz odrobina szczęścia. Tytuł dysponuje kilkoma wariantami rozgrywki, a jego wykonanie jest solidne, barwne i estetyczne. Aktualna cena gry jest również atrakcyjna – około 40 złotych.

Zaczarowane drzewo


Zaczarowane drzewo to szybka i prosta produkcja, w jakiej liczy się zręczność oraz spryt. Tytuł dysponuje kilkoma wariantami zabawy, a jego wykonanie jest solidne i estetyczne. Aktualna cena gry to około 60 złotych.

Opowiadam legendy


Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry to świetna gra edukacyjna stymulująca dziecięcą wyobraźnię. Zabawa rozwija również myślenie, spostrzegawczość, mowę oraz ćwiczy pamięć. Wykonanie produkcji jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Pod, nad czy obok


Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry to świetna gra edukacyjna służąca do nauki prawidłowego posługiwania się wyrażeniami przyimkowymi określającymi umiejscowienie czegoś w przestrzeni. Dodatkowo zabawa rozwija spostrzegawczość, uczy koncentracji uwagi, wspomaga rozwój mowy i myślenia przyczynowo-skutkowego. Wykonanie produkcji jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Poznaję owoce i warzywa


Karty obrazkowe od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry to doskonałe narzędzie do trenowania rozwoju mowy, zapamiętywania, myślenia logicznego oraz ćwiczenia spostrzegawczości. Wykorzystanie kart pozwoli na oswojenie najmłodszych z produktami roślinnymi, nawet tych, którzy nie pałają radością na ich widok. Wykonanie produkcji jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 10 złotych.

Kolorowe pranie


Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry to świetna gra edukacyjna stymulująca rozwój umiejętności manipulacyjnych i percepcyjnych małego dziecka, ćwiczy umiejętność dopasowania i porównywania oraz uczy rozróżniania barw i określonych elementów odzieży. Wykonanie produkcji jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Kieszonkowy bystrzak - Nowa edycja


Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków to lekka i świetna karcianka, która przyniesie wiele emocji i zabawy. Gra idealnie sprawdza się na różnego rodzaju imprezach, wyjazdach czy długich podróżach, a jej cena jest atrakcyjna (około 20 złotych).

Gra pomyłek - Nowa edycja


Gra pomyłek – Nowa to świetna, przynosząca mnóstwo emocji i zabawy quizowa karcianka, jaka idealnie sprawdza się na imprezach z przyjaciółmi bądź rodziną. Olbrzymią zaletą tytułu jest prostota zasad oraz jego cena – obecnie produkcję można zakupić za około 15 złotych.

Memy 2


Nowe dzieło wydawnictwa Kojar utrzymuje poziom pierwszej części – teksty są mocne i pełne czarnego humoru, dlatego dobrej zabawy nie zabraknie. Ilość i jakość obrazków została poprawiona, dzięki czemu powtarzalność nam nie grozi. Salw śmiechu z pewnością nie zabraknie, a każda impreza zostanie ubarwiona porcją przezabawnych memów. Kolejna świetna gra imprezowa dla okropnych ludzi!

Karty Dżentelmenów 6


Karty Dżentelmenów 6 mnie nie zawiodły, a twórcy udowodnili, że czarny humor jest ich żywiołem. Dzięki temu możemy spodziewać się jeszcze większej ilości salw śmiechu i udanej zabawy w doborowym towarzystwie. Dżentelmeni i Milejdi, szykujcie się na kolejną porcję trudnych pytań i sprośnych odpowiedzi.

Czyste, Brudne


Gra edukacyjna od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry to doskonałe narzędzie do ćwiczenia pamięci, rozwijania myślenia przyczynowo-skutkowego oraz wspierania funkcji wzrokowych, spostrzegawczości, koncentracji i kreatywności. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Co mnie otacza?


Gra edukacyjna od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry to doskonałe narzędzie do ćwiczenia zdolności zapamiętywania, koncentracji i spo¬strzegawczości. Uczy też cierpliwości, uważności oraz przegrywania i wygrywania. Jej wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.