Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Zestaw Archeologiczny Pterozaur


Zestaw Archeologiczny Pterozaur to edukacyjny tytuł, jaki bawiąc uczy dzieci o świecie dinozaurów oraz epoce, w której żyły. Produkcja idealnie sprawdzi się dla osób fascynujących się paleontologią oraz tych, którzy chętnie poznają historię pterozaura. Całość może pochwalić się solidnym wykonaniem, a także przystępną ceną (około 40 złotych).

Bójka na słówka: Level master


Bójka na słówka: Level master to edukacyjna gra, która bawiąc, uczy angielskich słówek i wyrażeń. Tytuł sprawdzi również refleks oraz spostrzegawczość uczestników. Całość może pochwalić się solidnym wykonaniem, a cena produkcji jest atrakcyjna (około 30 złotych).

Zestaw Archeologiczny T-Rex


Zestaw Archeologiczny T-Rex to edukacyjny tytuł, jaki bawiąc uczy dzieci o świecie dinozaurów oraz epoce, w której żyły. Produkcja idealnie sprawdzi się dla osób fascynujących się paleontologią oraz tych, którzy chętnie poznają historię tyranozaura. Całość może pochwalić się solidnym wykonaniem, a także przystępną ceną (około 40 złotych).

Historia Polski


Historia Polski to gra edukacyjna dla całej rodziny, w której gracze wyruszają w pasjonującą podróż przez stulecia, sprawdzają i poszerzają swoją wiedzę z zakresu historii Polski, ćwiczą pamięć i spostrzegawczość. Całość wykonana jest solidnie i estetycznie, a cena jest atrakcyjna (około 40 złotych).

Zwierzaki bystrzaki


Zwierzaki bystrzaki to produkcja przeznaczona dla całej rodziny testująca spostrzegawczość i refleks młodych graczy. Tytuł przyda się także podczas nauki czytania, pisania i liczenia, a tematyka gry to szansa na zainteresowanie dzieci światem zwierząt. Całość wykonana jest solidnie i estetycznie, a cena atrakcyjna (około 40 złotych).

Zakupy


Zakupy to gra edukacyjna przeznaczona dla całej rodziny, jaka opiera się na zabawie w sklep. Tytuł uczy dzieci planowania oraz współpracy, a także ćwiczy myślenie logiczne, pamięć i spostrzegawczość. Całość wykonana jest solidnie i estetycznie, a cena jest atrakcyjna (około 30 złotych).

5 Sekund Sport


5 Sekund Sport to świetna propozycja dla graczy lubiących tematykę sportową i zabawę pod presją czasu. Tytuł dostarcza mnóstwa emocji i śmiechu, dlatego stanowi idealną propozycję na imprezy w gronie znajomych. A do tego jest dostępny w atrakcyjnej cenie (około 40 złotych).

Gra edukacyjna Świat


Gra edukacyjna Świat to tradycyjna planszówka łącząca zabawę z walorami edukacyjnymi. Oprócz porcji rozrywki, dzieci poszerzą swoją wiedzę z geografii i przyrody, a także wykażą się refleksem i spostrzegawczością. Wykonanie tytułu jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 30 złotych).

5 Sekund Podróże


5 Sekund Podróże to świetna propozycja dla graczy lubiących tematykę podróży i zabawę pod presją czasu. Tytuł dostarcza mnóstwa emocji i śmiechu, dlatego stanowi idealną propozycję na imprezy w gronie znajomych. A do tego jest dostępny w atrakcyjnej cenie (około 40 złotych).

Gra edukacyjna Polska


Gra edukacyjna Polska to tradycyjna planszówka łącząca zabawę z walorami edukacyjnymi. Oprócz porcji rozrywki, dzieci poszerzą swoją wiedzę z geografii i przyrody, a także wykażą się refleksem i spostrzegawczością. Wykonanie tytułu jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 30 złotych).

Widzi mi się


Widzi mi się to szybka gra towarzyska testująca naszą spostrzegawczość i refleks. Krótki czas zabawy sprawia, że produkcja sprawdza się idealnie na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 50 złotych).

Gra Loteryjka: Ubrania


Gra Loteryjka: Ubrania to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych graczy, dzięki któremu dziecko będzie doskonalić umiejętności porządkowania i grupowania obiektów, a także rozwijać pamięć wzrokową. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 20 złotych).

Mistakos: Wyższy Szczebel Extra


Mistakos: Wyższy Szczebel Extra to propozycja dla osób, które miały już przyjemność układania kolorowych krzesełek, a teraz chcą uatrakcyjnić rozgrywkę. Produkcja idealnie sprawdzi w grupie graczy, jacy lubują się we wszelakich grach zręcznościowych. Tytuł ma proste zasady, świetne wykonanie i przyniesie mnóstwo emocji zarówno w pojedynkach rodzinnych, jak i tych z przyjaciółmi. Aktualna cena to około 40-50 złotych.

Gra Loteryjka: Kolory


Gra Loteryjka: Kolory to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych graczy, dzięki któremu dziecko będzie doskonalić umiejętności porządkowania i grupowania obiektów, a także rozwijać pamięć wzrokową. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 20 złotych).

Uwaga spoiler!


Uwaga spoiler! to szybka gra imprezowa testująca naszą wiedzę o filmach i serialach, w której recenzent nie może wypowiedzieć trzech słów (spoilerów), gdyż wiąże się to z utratą punktów. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 40 złotych).