Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

5 Sekund Sport


5 Sekund Sport to świetna propozycja dla graczy lubiących tematykę sportową i zabawę pod presją czasu. Tytuł dostarcza mnóstwa emocji i śmiechu, dlatego stanowi idealną propozycję na imprezy w gronie znajomych. A do tego jest dostępny w atrakcyjnej cenie (około 40 złotych).

Gra edukacyjna Świat


Gra edukacyjna Świat to tradycyjna planszówka łącząca zabawę z walorami edukacyjnymi. Oprócz porcji rozrywki, dzieci poszerzą swoją wiedzę z geografii i przyrody, a także wykażą się refleksem i spostrzegawczością. Wykonanie tytułu jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 30 złotych).

5 Sekund Podróże


5 Sekund Podróże to świetna propozycja dla graczy lubiących tematykę podróży i zabawę pod presją czasu. Tytuł dostarcza mnóstwa emocji i śmiechu, dlatego stanowi idealną propozycję na imprezy w gronie znajomych. A do tego jest dostępny w atrakcyjnej cenie (około 40 złotych).

Gra edukacyjna Polska


Gra edukacyjna Polska to tradycyjna planszówka łącząca zabawę z walorami edukacyjnymi. Oprócz porcji rozrywki, dzieci poszerzą swoją wiedzę z geografii i przyrody, a także wykażą się refleksem i spostrzegawczością. Wykonanie tytułu jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 30 złotych).

Widzi mi się


Widzi mi się to szybka gra towarzyska testująca naszą spostrzegawczość i refleks. Krótki czas zabawy sprawia, że produkcja sprawdza się idealnie na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 50 złotych).

Gra Loteryjka: Ubrania


Gra Loteryjka: Ubrania to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych graczy, dzięki któremu dziecko będzie doskonalić umiejętności porządkowania i grupowania obiektów, a także rozwijać pamięć wzrokową. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 20 złotych).

Mistakos: Wyższy Szczebel Extra


Mistakos: Wyższy Szczebel Extra to propozycja dla osób, które miały już przyjemność układania kolorowych krzesełek, a teraz chcą uatrakcyjnić rozgrywkę. Produkcja idealnie sprawdzi w grupie graczy, jacy lubują się we wszelakich grach zręcznościowych. Tytuł ma proste zasady, świetne wykonanie i przyniesie mnóstwo emocji zarówno w pojedynkach rodzinnych, jak i tych z przyjaciółmi. Aktualna cena to około 40-50 złotych.

Gra Loteryjka: Kolory


Gra Loteryjka: Kolory to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych graczy, dzięki któremu dziecko będzie doskonalić umiejętności porządkowania i grupowania obiektów, a także rozwijać pamięć wzrokową. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 20 złotych).

Uwaga spoiler!


Uwaga spoiler! to szybka gra imprezowa testująca naszą wiedzę o filmach i serialach, w której recenzent nie może wypowiedzieć trzech słów (spoilerów), gdyż wiąże się to z utratą punktów. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 40 złotych).

Gra Loteryjka: Zwierzęta


Gra Loteryjka: Zwierzęta to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych graczy, dzięki któremu dziecko będzie doskonalić umiejętności porządkowania i grupowania obiektów, a także rozwijać pamięć wzrokową. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 20 złotych).

Magic of Magnets


Dzieło wydawnictwa Piatnik to zestaw eksperymentalny pozwalający na wykonanie intrygujących doświadczeń z zakresu magnetyzmu. Wykonanie tytułu jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 60 złotych).

Blue Banana


Blue Banana to szalona i niezwykle emocjonująca gra imprezowa z szybką i dynamiczną rozgrywką. Jej wykonanie jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 30 złotych).

Pirate Ships


Pirate Ships to prosta, szybka gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest zatopienie statku przeciwnika. Tytuł może pochwalić się świetnym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną (około 30 złotych).

Kang-a-roo


Kang-a-roo to prosta, szybka i przyjemna gra, w której naszym zadaniem jest łapanie kangurów. Tytuł może pochwalić się świetnym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną (około 30 złotych).

(nie)Powinieneś


(nie)Powinieneś to powtórka z dobrze już nam znanych Kart Dżentelmenów, czyli kolejna dawka czarnego humoru, jednak tym razem w innej oprawie – bardziej barwnej. Zasady gry pozostały niezmienne, dlatego salwy śmiechu i udana zabawa w doborowym towarzystwie są pewne. Porcja trudnych pytań i sprośnych odpowiedzi w nowej odsłonie!