Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Pirate Ships


Pirate Ships to prosta, szybka gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest zatopienie statku przeciwnika. Tytuł może pochwalić się świetnym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną (około 30 złotych).

Kang-a-roo


Kang-a-roo to prosta, szybka i przyjemna gra, w której naszym zadaniem jest łapanie kangurów. Tytuł może pochwalić się świetnym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną (około 30 złotych).

(nie)Powinieneś


(nie)Powinieneś to powtórka z dobrze już nam znanych Kart Dżentelmenów, czyli kolejna dawka czarnego humoru, jednak tym razem w innej oprawie – bardziej barwnej. Zasady gry pozostały niezmienne, dlatego salwy śmiechu i udana zabawa w doborowym towarzystwie są pewne. Porcja trudnych pytań i sprośnych odpowiedzi w nowej odsłonie!

Banda stworów


Banda stworów to emocjonująca gra drużynowa, w której liczy się spostrzegawczość oraz umiejętność szybkiego przekazywania informacji w świetnym wykonaniu. Aktualna cena wynosi około 80 złotych, więc warto poczekać na przecenę lub promocję.

Colour Brain Junior


Colour Brain Junior to wesoły i emocjonujący quiz, jaki ubarwi potyczki w rodzinnym gronie. Pewne jest jedno – będzie mnóstwo kolorów i świetnej zabawy, a wszystko w atrakcyjnej cenie (około 60 złotych).

Szalone gary!


Szalone gary! to emocjonująca gra bazująca na odgadywaniu smaków, która przyniesie wiele wesołych potyczek w rodzinnym gronie. Wykonanie produkcji jest kolorowe, solidne i estetyczne, a największą zaletą są z pewnością miniaturowe garnki. Jej cena także jest atrakcyjna (około 50 złotych).

Przygoda na Safari


Przygoda na Safari to sympatyczna gra planszowa, w której liczy się spostrzegawczość, dobra pamięć oraz odrobina szczęścia. Tytuł idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie, a jego wykonanie jest solidne i estetyczne. Zakup produkcji wiąże się z wydaniem około 65 złotych.

Zagadki Smoka Obiboka (zielone)


Zagadki Smoka Obiboka (zielone) to gra edukacyjna, w której dzieci sprawdzą i poszerzą swoją wiedzę o otaczającym ich świecie. Tytuł idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie bądź jako wspólna rozgrywka wśród najmłodszych graczy. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 25 złotych).

Zagadki Smoka Obiboka (niebieskie)


Zagadki Smoka Obiboka (niebieskie) to gra edukacyjna, w której dzieci sprawdzą i poszerzą swoją wiedzę o otaczającym ich świecie. Tytuł idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie bądź jako wspólna rozgrywka wśród najmłodszych graczy. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 25 złotych).

Patyczaki


Patyczaki to edukacyjna gra, dzięki której dzieci ćwiczą wyobraźnię, zręczność, pamięć oraz kreatywność. Tytuł może pochwalić się prostymi regułami oraz solidnym i estetycznym wykonaniem. Produkcja pomoże również podczas nauki liczenia, a cena jest atrakcyjna (około 35 złotych).

Muffinki


Muffinki to smakowita gra bazująca na spostrzegawczości i szybkości. Tytuł może pochwalić się prostymi zasadami oraz solidnym i estetycznym wykonaniem. Produkcja idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie, a jego cena jest atrakcyjna (około 20 złotych).

Pstro!


Pstro! to emocjonująca gra bazująca na dobrej pamięci i szczęściu. Tytuł dysponuje prostymi zasadami i idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie. Wykonanie produkcji jest najwyższych lotów – pełne kolorów, a cena atrakcyjna (około 30 złotych).

Strachu Ciachu


Strachu ciachu to dynamiczna gra karciana, w której liczy się spostrzegawczość, refleks oraz zręczność. Tytuł idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie oraz jako przerywnik na imprezie ze znajomymi. Wykonanie produkcji jest najwyższych lotów, a aktualna cena wynosi około 50 złotych.

Figuraki


Figuraki to edukacyjna gra, dzięki której dzieci uczą się rozpoznawać figury geometryczne oraz przećwiczą rozpoznawanie kolorów. Tytuł może pochwalić się prostymi regułami oraz solidnym i estetycznym wykonaniem. Produkcja pomoże również podczas nauki liczenia, a cena jest atrakcyjna (około 30 złotych).

Chmury


Chmury to szybka, emocjonująca i prosta karcianka, w której liczy się kreatywność oraz spostrzegawczość. Produkcja może pochwalić się świetnym wykonaniem, a spora liczna kart przedmiotów gwarantuje dużą regrywalność. Aktualna cena gry wynosi około 35 złotych.