Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Smok Wawelski

 [NOWY]
Smok Wawelski to kolejna propozycja z cyklu Legendy polskie, czyli produkcji dla najmłodszych graczy, którzy próbując przewrócić potwora, poznają jedną ze znanych polskich baśni. Dobrej zabawy i pięknego wykonania nie zabrakło, a zakup wiąże się z wydaniem około 30 złotych.

Kieszonkowiec matematyczny: Na 200%

 [NOWY]
Kieszonkowiec matematyczny: Na 200% to propozycja dla każdego, kto chce podciągnąć lub przećwiczyć swoją wiedzę z zakresu ułamków oraz procentów. Format gry sprawia, że tytuł sprawdza się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży i w szkole. Produkcja może pochwalić się również estetycznym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną (około 10 złotych).

Król Popiel


Król Popiel to kolejny tytuł z serii Legendy polskie, czyli propozycji dla najmłodszych graczy, którzy próbując przegonić złego władcę, poznają jedną ze znanych polskich legend. Dobrej zabawy i pięknego wykonania nie zabrakło, atrakcyjnej ceny również (około 30 złotych).

Kieszonkowce angielskie: To be or not to be


Kieszonkowce wydawnictwa Edgard to propozycja dla każdego, kto chce podciągnąć lub przećwiczyć swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego, a zwykła nauka słówek jest dla niego zbyt męcząca. Format gry sprawia, że tytuł sprawdza się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży i w szkole. Produkcja może pochwalić się również estetycznym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną (około 25-30 złotych).

Super Farmer & Koza


Fani podstawowej edycji dzieła wydawnictwa Granna wiedzą, jak uzależniająca jest zabawa w farmera. Wprowadzenie do rozgrywki elementu negatywnej interakcji z przeciwnikiem zwiększa poziom emocji i daje możliwość zaszkodzenia oponentowi w zgromadzeniu wszystkich zwierząt. Świetna, dynamiczna zabawa w pięknej oprawie i przystępnej cenie (około 70 złotych).

Szóstki


Szóstki to szybka i prosta zabawa w skojarzenia, urozmaicona różnymi kategoriami zadań. Produkcja bazuje na szybkim myśleniu i idealnie sprawdza się podczas szybkich rodzinnych potyczek. Wykonanie jest solidne, a cena niewygórowana.

Kieszonkowiec futbolowy: Hattrick


Szukacie rozrywki na długie wieczory lub spotkanie ze znajomymi, która nie będzie wymagała żadnej nauki zasad oraz potrzebowała zarezerwowania dużej ilości płaskiej powierzchni? Dzieło wydawnictwa Edgard to ciekawa propozycja w solidnym wydaniu i atrakcyjnej cenie (około 10 złotych), którą każdy miłośnik piłki nożnej powinien mieć w swojej kolekcji.

Zakręcone labirynty


Zakręcone labirynty to nie tylko proste i wesołe zadania grafomotoryczne, to przede wszystkim świetna zabawa rozwijająca wyobraźnię i sferę emocjonalną. Wykonanie kart jest solidne, a cena atrakcyjna – około 10 złotych.

Santa Maria: American Kingdoms


Dzieło wydawnictwa Granna to niesamodzielny dodatek, jaki przeznaczony jest dla fanów gry Santa Maria, którzy lubują się intuicyjnymi regułami, sprawnie łączącymi rozwiązania znane z innych produkcji i nie zwracają uwagi na przeciętną oprawę graficzną. Rozszerzenie wprowadza wiele ciekawych innowacji, dzięki czemu zabawa jest jeszcze lepsza i bardziej emocjonująca, dlatego warto przemyśleć zakup American Kingdoms (sugerowana cena gry wynosi 89,90 złotych).

Rycerze i rabusie


Rycerze i rabusie to idealny tytuł do wesołej, rodzinnej zabawy, jaki stanowi między innymi metodę nauki logicznego myślenia oraz stymuluje rozwój percepcyjny. Karty są wykonane bez zarzutów, a cena gry atrakcyjna – około 10 złotych.

Roll & Wall


Dzieło wydawnictwa Granna to emocjonująca gra kościana, w której ryzykując i licząc na łut szczęścia, będziemy starali się wspiąć na szczyt jako pierwsi. Wykonanie produkcji jest niezwykle solidne, a cena niewygórowana (około 90 złotych). Teraz fani wspinaczki górskiej będą mogli wykazać się swoimi zdolnościami nawet w czasie, kiedy pogoda nie będzie dla nich łaskawa. Kto podejmie wyzwanie i powalczy o zwycięstwo?

Kraina zagadek


Karty Kraina zagadek należą do serii Zu & Berry i są doskonałym narzędziem do wzbogacania dziecięcego słownika, a także rozwijają inteligencję, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz kreatywność. Wykonanie jest kolorowe i estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Gangster City


Gangster City to emocjonująca gra z prostymi zasadami, idealna dla fanów produkcji detektywistycznych, w których kluczowym elementem jest dedukcja. Tytuł może pochwalić się również solidnym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną (około 30-35 złotych). Kto podejmie wyzwanie Komisarza Mieczysława Złapowskiego?

Poznaję cyferki


Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry to doskonałe narzędzie, dzięki któremu przedszkolak łatwo opanuje pierwsze umiejętności matematyczne oraz pisanie według wzoru. Wykonanie jest kolorowe i estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Ale Cyrk!


Ale Cyrk! to propozycja dla młodszych graczy, jacy chętnie przetestują swoją zręczność oraz spostrzegawczość. Tytuł niejeden raz przyprawi was o szybsze bicie serca – emocjonująca rozrywka dla całej rodziny. Produkcja może pochwalić się także estetycznym wykonaniem i ceną w granicach 90 złotych.