Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Kieszonkowy bystrzak - Nowa edycja

 [NOWY]
Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków to lekka i świetna karcianka, która przyniesie wiele emocji i zabawy. Gra idealnie sprawdza się na różnego rodzaju imprezach, wyjazdach czy długich podróżach, a jej cena jest atrakcyjna (około 20 złotych).

Gra pomyłek - Nowa edycja


Gra pomyłek – Nowa to świetna, przynosząca mnóstwo emocji i zabawy quizowa karcianka, jaka idealnie sprawdza się na imprezach z przyjaciółmi bądź rodziną. Olbrzymią zaletą tytułu jest prostota zasad oraz jego cena – obecnie produkcję można zakupić za około 15 złotych.

Memy 2


Nowe dzieło wydawnictwa Kojar utrzymuje poziom pierwszej części – teksty są mocne i pełne czarnego humoru, dlatego dobrej zabawy nie zabraknie. Ilość i jakość obrazków została poprawiona, dzięki czemu powtarzalność nam nie grozi. Salw śmiechu z pewnością nie zabraknie, a każda impreza zostanie ubarwiona porcją przezabawnych memów. Kolejna świetna gra imprezowa dla okropnych ludzi!

Karty Dżentelmenów 6


Karty Dżentelmenów 6 mnie nie zawiodły, a twórcy udowodnili, że czarny humor jest ich żywiołem. Dzięki temu możemy spodziewać się jeszcze większej ilości salw śmiechu i udanej zabawy w doborowym towarzystwie. Dżentelmeni i Milejdi, szykujcie się na kolejną porcję trudnych pytań i sprośnych odpowiedzi.

Czyste, Brudne


Gra edukacyjna od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry to doskonałe narzędzie do ćwiczenia pamięci, rozwijania myślenia przyczynowo-skutkowego oraz wspierania funkcji wzrokowych, spostrzegawczości, koncentracji i kreatywności. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Co mnie otacza?


Gra edukacyjna od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry to doskonałe narzędzie do ćwiczenia zdolności zapamiętywania, koncentracji i spo¬strzegawczości. Uczy też cierpliwości, uważności oraz przegrywania i wygrywania. Jej wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Wirus 2: Ewolucja


Dzieło wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków to w dalszym ciągu prosta i szybka gra, bazująca w głównej mierze na szczęściu i negatywnej interakcji. Pewne jest jedno, dzięki dodatkowi zabawa jest bardziej zażarta i emocjonująca. Nowe karty nie przynoszą ogromnych zmian w rozgrywce, ale ich cena nie jest też kosmiczna – około 20 złotych. Fani tytułu z pewnością będą usatysfakcjonowani.

Układam słowa: Literaki starszaki


Karty od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry są doskonałym narzędziem do rozwijania twórczego myślenia, pamięci wzrokowej i koncentracji uwagi. Dzięki nim dziecko zapamiętuje wzrokowo proste wyrazy i przygotuje się lepiej do nauki czytania. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Układam słowa: Literaki młodziaki


Karty od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry są doskonałym narzędziem do rozwijania twórczego myślenia, pamięci wzrokowej i koncentracji uwagi. Dzięki nim dziecko zapamiętuje wzrokowo proste wyrazy i stymuluje rozwój poznawczy. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Poznaję emocje


Karty od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry są doskonałym narzędziem do rozwijania wiedzy o uczuciach, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Dzięki nim dziecko rozwija inteligencję emocjonalną, uczy się empatii i zrozumienia dla innych osób. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Sprytna Ośmiornica


Dzieło wydawnictwa Trefl to emocjonująca gra zręcznościowa, jaka przetestuje szybkość, dobrą pamięć i spostrzegawczość graczy. Dobra zabawa z kolorowymi mackami i kubeczkami gwarantowana. Produkcja może pochwalić się też świetnym wykonaniem i atrakcyjną ceną (około 50 złotych).

Liczę zwierzęta: Piotruś i pamięć


Karty od wydawnictwa Fabryka Kart Trefl-Kraków z serii Zu & Berry są doskonałym narzędziem do rozwijania koncentracji uwagi, spostrzegawczości, cierpliwości i pamięci. Dzięki nim dziecko uczy się o otaczającym je świecie, rozwija zdolności matematyczne, manipulacyjne i umiejętności społeczne. Ich wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna – około 15 złotych.

Logo


Jeśli uważacie się za eksperta wśród znanych marek i logotypów, to sprawdźcie ich znajomość w grze Logo – szybko okaże się, że nie jest ona taka solidna, jak nam się wydawało na początku. Produkcja nie tylko sprawdzi naszą wiedzę, ale zaserwuje smakowitą porcję emocji, którą najlepiej testować w szerokim gronie osób – znajomych bądź członków rodziny. Jej wykonanie jest solidne, a cena atrakcyjna (około 65 złotych).

Rodzina Treflików: Na zakupy


Dzieło wydawnictwa Trefl to sympatyczna gra planszowa, jaka dostarczy uczestnikom mnóstwa emocji podczas kompletowania przedmiotów z listy zakupów. Dodatkowym atutem tytułu jest oprawa graficzna – solidna oraz kolorowa. Jeśli Wasze dziecko jest fanem Treflików, to za około 30 złotych możecie sprawić mu świetny prezent na dzień dziecka, który przy okazji nie zrujnuje portfela.

Rodzina Treflików: Poczta


Rodzina Treflików: Poczta to sympatyczna gra planszowa, jaka dostarczy uczestnikom mnóstwa emocji podczas dostarczania przesyłek pocztowych. Dodatkowym atutem tytułu jest oprawa graficzna – solidna oraz kolorowa. Jeśli Wasze dziecko jest fanem Treflików, to za około 30 złotych możecie sprawić mu świetny prezent na dzień dziecka, który przy okazji nie zrujnuje portfela.