Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Widzę kolory

 [NOWY]
Widzę kolory to barwne karty kontrastowe należące do serii Zu & Berry – cyklu produktów przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Tytuł wpływa na rozwój zdolności percepcyjnych, ćwiczy koncentrację, stymuluje rozwój wyobraźni oraz przygotowuje do nauki mówienia, a wszystko w atrakcyjnym wydaniu i cenie (około 10 złotych).

Patataj

 [NOWY]
Dzieło wydawnictwa Granna to emocjonująca gra kooperacyjna dla najmłodszych dzieci, dzięki której przećwiczą wspólne podejmowanie decyzji, komunikację w grupie, spostrzegawczość oraz refleks. Dodatkowo produkcja zawiera żetony do gry memory, więc pamięć również zostanie wystawiona na próbę. Wykonanie jest estetyczne, a cena atrakcyjna (około 20 złotych).

Kameleon


Lubicie polować na szpiega? Szukacie tytułu na rodzinne potyczki bądź spotkania ze znajomymi, w których trakcie będziecie mogli wykazać się bystrością umysłu i przebiegłością? Kameleon to emocjonująca zabawa z prostymi zasadami oraz wymagającą rozgrywką. Obecna cena wynosi około 65-70 złotych.

Widzę kształty


Widzę kształty to karty kontrastowe należące do serii Zu & Berry – cyklu produktów przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Tytuł wpływa na rozwój zdolności percepcyjnych, ćwiczy koncentrację, stymuluje rozwój wyobraźni oraz przygotowuje do nauki mówienia, a wszystko w atrakcyjnym wydaniu i cenie (około 10 złotych).

Kieszonkowiec rozrywkowy: Popkultura


Szukacie rozrywki na wakacje lub spotkanie ze znajomymi, która nie będzie wymagała nauki skomplikowanych zasad oraz wymagała dużej ilości płaskiej powierzchni? Dzieło wydawnictwa Edgard to ciekawa propozycja w solidnym wydaniu i atrakcyjnej cenie (około 10-15 złotych), jaką każdy znawca/fan Popkultury powinien mieć w swojej kolekcji.

Podaj hasło


Podaj hasło to emocjonująca gra imprezowa, dzięki której przetrenujemy nasze szare komórki oraz powalczymy z presją czasu. Tytuł może pochwalić się prostymi zasadami, równymi szansami na zwycięstwo oraz atrakcyjną ceną (około 30 złotych).

Colour Brain


Colour Brain udowadnia, że nie każdy quiz to nudne pytania i odpowiedzi – ten ubarwi każde spotkanie ze znajomymi bądź potyczki w rodzinnym gronie. Będzie mnóstwo kolorów, emocji i świetnej zabawy, a wszystko w atrakcyjnej cenie (około 60 złotych).

Pszczoły


Pszczoły to propozycja dla osób, jakim ciężko zorganizować większą grupę uczestników, lubiących szybkie i wyważone (bazujące na szczęściu i taktyce) rozgrywki, niewymagające wiele miejsca i czasu (także na naukę). Wykonanie jest świetne, a cena atrakcyjna (około 30 złotych).

Kieszonkowiec przyrodniczy: Zoo liga


Dzieło wydawnictwa Edgard to sympatyczna karcianka, dzięki której zamienimy nudną naukę w pełne emocji poznawanie świata przyrody. Produkcja może pochwalić się estetycznym wykonaniem wszystkich elementów oraz atrakcyjną ceną (około 10-15 złotych).

Głodne krokodyle


Jeśli szukacie gry, w jakiej wasza latorośl zażyje trochę ruchu i będzie musiała wykazać się zwinnością oraz zręcznością, a przy tym świetnie się bawić, to zastanówcie się nad zakupem dzieła wydawnictwa Trefl (aktualna cena około 60 złotych) – łączy ono proste zasady z emocjonującą rywalizacją i jest świetnie wykonane.

Kieszonkowiec kultowy: PRL


Szukacie rozrywki na wakacje lub spotkanie ze znajomymi, która nie będzie wymagała nauki skomplikowanych zasad oraz wymagała dużej ilości płaskiej powierzchni? Dzieło wydawnictwa Edgard to ciekawa propozycja w solidnym wydaniu i atrakcyjnej cenie (około 10-15 złotych), jaką każdy znawca/fan kultowych czasów w Polsce powinien mieć w swojej kolekcji.

Traf w 10


Traf w 10 udowadnia, że quiz wiedzy nie musi wiązać się jedynie z nudną formą pytań oraz udzielania odpowiedzi i można nadać mu bardziej rozrywkowy charakter z nutką hazardu, co zdecydowanie wpłynie na zwiększenie emocji. Tytuł idealnie sprawdzi się na potyczki zarówno w rodzinnym gronie, jak i spotkaniach ze znajomymi. Ciekawy gadżet (dekoder), świetne wykonanie, mnóstwo różnorodnych pytań i odpowiedzi z pewnością zaintryguje każdego, a zabawa wciągnie na dłuższy czas. Cena również nie jest wygórowana – około 70 złotych.

Kieszonkowiec geograficzny: ObieżyŚwiat


Dzieło wydawnictwa Edgard to sympatyczna karcianka, dzięki której zamienimy nudną naukę w pełne emocji poznawanie geografii świata. Produkcja może pochwalić się estetycznym wykonaniem wszystkich elementów oraz atrakcyjną ceną (około 10-15 złotych).

Gry podróżne: Szachy


Dzieło wydawnictwa Granna to tytuł przeznaczony dla osób lubiących wyzwania wymagające pracy szarych komórek, którzy nie wyobrażają sobie rodzinnych wakacji czy wycieczek bez tego typu rozrywki. Ich cena, podobnie jak gabaryt, również nie jest duża (około 10-15 złotych).

Mistakos Extra


Mistakos Extra to propozycja dla osób, które nie miały jeszcze przyjemności układania kolorowych krzeseł, a lubują się we wszelakich grach zręcznościowych. Omawiana produkcja ma proste zasady, świetne wykonanie i przyniesie mnóstwo emocji zarówno w pojedynkach rodzinnych, jak i tych z przyjaciółmi. Aktualna cena to około 50 złotych.