Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Przygoda na Safari

 [NOWY]
Przygoda na Safari to sympatyczna gra planszowa, w której liczy się spostrzegawczość, dobra pamięć oraz odrobina szczęścia. Tytuł idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie, a jego wykonanie jest solidne i estetyczne. Zakup produkcji wiąże się z wydaniem około 65 złotych.

Zagadki Smoka Obiboka (zielone)


Zagadki Smoka Obiboka (zielone) to gra edukacyjna, w której dzieci sprawdzą i poszerzą swoją wiedzę o otaczającym ich świecie. Tytuł idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie bądź jako wspólna rozgrywka wśród najmłodszych graczy. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 25 złotych).

Zagadki Smoka Obiboka (niebieskie)


Zagadki Smoka Obiboka (niebieskie) to gra edukacyjna, w której dzieci sprawdzą i poszerzą swoją wiedzę o otaczającym ich świecie. Tytuł idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie bądź jako wspólna rozgrywka wśród najmłodszych graczy. Wykonanie produkcji jest solidne i estetyczne, a cena atrakcyjna (około 25 złotych).

Patyczaki


Patyczaki to edukacyjna gra, dzięki której dzieci ćwiczą wyobraźnię, zręczność, pamięć oraz kreatywność. Tytuł może pochwalić się prostymi regułami oraz solidnym i estetycznym wykonaniem. Produkcja pomoże również podczas nauki liczenia, a cena jest atrakcyjna (około 35 złotych).

Muffinki


Muffinki to smakowita gra bazująca na spostrzegawczości i szybkości. Tytuł może pochwalić się prostymi zasadami oraz solidnym i estetycznym wykonaniem. Produkcja idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie, a jego cena jest atrakcyjna (około 20 złotych).

Pstro!


Pstro! to emocjonująca gra bazująca na dobrej pamięci i szczęściu. Tytuł dysponuje prostymi zasadami i idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie. Wykonanie produkcji jest najwyższych lotów – pełne kolorów, a cena atrakcyjna (około 30 złotych).

Strachu Ciachu


Strachu ciachu to dynamiczna gra karciana, w której liczy się spostrzegawczość, refleks oraz zręczność. Tytuł idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie oraz jako przerywnik na imprezie ze znajomymi. Wykonanie produkcji jest najwyższych lotów, a aktualna cena wynosi około 50 złotych.

Figuraki


Figuraki to edukacyjna gra, dzięki której dzieci uczą się rozpoznawać figury geometryczne oraz przećwiczą rozpoznawanie kolorów. Tytuł może pochwalić się prostymi regułami oraz solidnym i estetycznym wykonaniem. Produkcja pomoże również podczas nauki liczenia, a cena jest atrakcyjna (około 30 złotych).

Chmury


Chmury to szybka, emocjonująca i prosta karcianka, w której liczy się kreatywność oraz spostrzegawczość. Produkcja może pochwalić się świetnym wykonaniem, a spora liczna kart przedmiotów gwarantuje dużą regrywalność. Aktualna cena gry wynosi około 35 złotych.

Kwiaciarenka


Kwiaciarenka to sympatyczna gra o szybkiej mechanice draftu, prostych zasadach oraz solidnym i estetycznym wykonaniu. Tytuł idealnie sprawdza się na chwilkę przerwy w rodzinnym gronie, a jego cena jest atrakcyjna (około 40 złotych).

Cud Miód


Cud Miód to przyjemna, emocjonująca gra bazująca na dobrej pamięci i zarządzaniu swoimi zasobami. Dodatkowo tytuł posiada walor edukacyjny, dzięki któremu dzieci zyskają wiedzę przyrodniczą. Wykonanie jest rewelacyjne, a cena atrakcyjna (około 40 złotych).

Gąsienice


Gąsienice to szybka i prosta gra karciana, w jakiej liczy się spostrzegawczość, dobra pamięć i współpraca pomiędzy uczestnikami. Rozgrywka przynosi sporo emocji, a wykonanie produkcji jest solidne. Tytuł idealnie się sprawdza podczas chwili przerwy w rodzinnym gronie bądź w podróży. Olbrzymią zaletą gry jest też cena – obecnie można ją zakupić za około 30 złotych.

Boss Monster: Powstanie Minibossów


Boss Monster: Powstanie Minibossów to kolejne spotkanie z nietypowym pomysłem na zabawę, ale tym razem mamy do czynienia z samodzielną produkcją, wprowadzającą dwie nowości – karty Minibossów oraz żetony monet. W dalszym ciągu gra utrzymana jest w mrocznym klimacie z odrobiną humoru, zaprezentowanym w formie pixel artu, a rozgrywka bazuje na losowości i negatywnej interakcji. Aktualna cena wynosi około 50 złotych, co dla fanów serii nie jest wielkim wydatkiem.

Zamki z piasku


Zamki z piasku to emocjonująca i prosta produkcja, w której liczy się skuteczna taktyka, spostrzegawczość oraz odrobina szczęścia. Tytuł dysponuje kilkoma wariantami rozgrywki, a jego wykonanie jest solidne, barwne i estetyczne. Aktualna cena gry jest również atrakcyjna – około 40 złotych.

Zaczarowane drzewo


Zaczarowane drzewo to szybka i prosta produkcja, w jakiej liczy się zręczność oraz spryt. Tytuł dysponuje kilkoma wariantami zabawy, a jego wykonanie jest solidne i estetyczne. Aktualna cena gry to około 60 złotych.