Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Mouse in the House

 [NOWY]
Dzieło wydawnictwa Piatnik to prosta, wciągająca i sympatyczna gra w solidnym wykonaniu, która bawiąc, przećwiczy pamięć dziecka. Emocjonujące poszukiwanie myszki nie oczyści do zera naszego portfela (cena około 40 złotych).

Zwierzęta na kontynentach


Zwierzęta na kontynentach to gra edukacyjna z licznymi wariantami zabawy, kolorowym i estetycznym wykonaniem oraz przede wszystkim mnóstwem walorów edukacyjnych – poznanie przyrody, geografii i ekologii. To idealna propozycja do wspólnej rodzinnej rozgrywki. Cena także jest atrakcyjna (około 30 złotych).

Mało i Dużo


Mało i Dużo to gra edukacyjna przypominająca popularne memory, z kolorowymi i solidnymi kafelkami, dzięki której dziecko poćwiczy swoją spostrzegawczość oraz pozna znaczenie słowa przeciwieństwo. Tytuł możemy wykorzystać również jako tradycyjne memory i sprawdzić swoją pamięć. Wiele atrakcji za niewielką cenę (około 20 złotych).

Leśna włóczęga


Leśna włóczęga to gra edukacyjna bazująca na zasadach domina, z kolorowymi, solidnymi i dwustronnymi żetonami, dzięki której dziecko rozwinie uwagę, spostrzegawczość, zdolności manualne oraz myślenie logiczne i analityczne, a także nauczy się cyfr oraz wzbogaci dziecięcy słownik. Cena również jest atrakcyjna (około 30 złotych).

Kolorki


Kolorki to prosta gra edukacyjna w kolorowym i solidnym wykonaniu, która bawiąc, poszerzy wiedzę dziecka o nazwy barw i przedmiotów występujących w jego otoczeniu. Wciągająca zabawa za niewielką cenę (około 20 złotych).

Zaginiony skarb


Zaginiony skarb to emocjonująca gra planszowa z kolorowym i estetycznym wykonaniem oraz mnóstwem walorów edukacyjnych – dzieci nauczą się opracowywania strategii oraz myślenia dedukcyjnego i analitycznego. Tytuł stanowi idealną propozycję do wspólnej rodzinnej rozgrywki. Cena także jest atrakcyjna (około 40 złotych).

Co robi miś?


Co robi miś? to wyjątkowa, sympatyczna gra edukacyjna w pięknym i solidnym wykonaniu, jaka bawiąc, rozwinie umiejętności i wiedzę dziecka, a przy okazji nie pozbawi Was mnóstwa pieniędzy (cena około 20 złotych).

Hello Dino


Hello Dino to sympatyczna produkcja bazująca na zapamiętywaniu położenia barwnych dinozaurów. Zasady gry są proste, a wykonanie jej elementów bardzo solidne i estetyczne – zainteresowanie przykuwają przede wszystkim gniazda z dinozaurami. Zabawa jest szybka i dynamiczna, a cena atrakcyjna (około 65 złotych).

Owce na manowce


Owce na manowce to produkcja z prostymi zasadami, wymagająca od graczy myślenia i spostrzegawczości. Rozgrywka jest szybka i dynamiczna, a oprawa graficzna niezwykle kolorowa i sympatyczna. Zakup wiąże się z wydaniem około 30-35 złotych.

O kocie w kłopocie


O kocie w kłopocie to świetna gra rodzinna, przy jakiej spędzimy miło czas, szukając domku zagubionego zwierzaka. Oprócz wciągającej i emocjonującej rozgrywki znajdziemy także świetne wykonanie i sympatyczną oprawę graficzną. Cena produkcji jest niewygórowana – około 60 złotych.

Honeycombs


Honeycombs to przede wszystkim proste zasady bazujące na spostrzegawczości, spora regrywalność, wciągająca rozgrywka i świetne, solidne wykonanie. Produkcja sprawdza się również w przypadku pojedynczego gracza, a jej zakup nie obciąży domowego budżetu (cena około 50 złotych).

Tajny Agent


Dzieło wydawnictwa Granna to propozycja dla osób lubiących szpiegowskie klimaty bądź interesujących się geografią świata. Dzięki tytułowi w miły i emocjonujący sposób poszerzymy swoją wiedzę oraz poznamy wiele ciekawych informacji o krajach całego świata. Wykonanie jest solidne, a cena przystępna (około 45-50 złotych).

The Investigation


The Investigation to propozycja dla osób znających podstawy języka angielskiego oraz średnio-zaawansowanych, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności językowe, a tradycyjny sposób jest dla nich zbyt nudny. Jeśli do tego wszystkiego uwielbiacie zagadki kryminalne, to karcianka jest dla Was idealna. Aktualna cena około 30 złotych.

Smok Wawelski


Smok Wawelski to kolejna propozycja z cyklu Legendy polskie, czyli produkcji dla najmłodszych graczy, którzy próbując przewrócić potwora, poznają jedną ze znanych polskich baśni. Dobrej zabawy i pięknego wykonania nie zabrakło, a zakup wiąże się z wydaniem około 30 złotych.

Kieszonkowiec matematyczny: Na 200%


Kieszonkowiec matematyczny: Na 200% to propozycja dla każdego, kto chce podciągnąć lub przećwiczyć swoją wiedzę z zakresu ułamków oraz procentów. Format gry sprawia, że tytuł sprawdza się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży i w szkole. Produkcja może pochwalić się również estetycznym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną (około 10 złotych).