Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Publicystyka» Gramy inaczej


Artykuły: Gramy inaczej

Kropka w kropkę

 [NOWY]
Kropka w kropkę to gra planszowa bazująca na spostrzegawczości i refleksie. Tytuł wprowadza rywalizację i w przyjemny sposób utrwala poznane przez dzieci kolory. Produkcja przynosi sporo emocji, a zabawa idealnie się sprawdza jako rozrywka w rodzinnym gronie. Gra może pochwalić się też solidnym wykonaniem oraz przystępną ceną (około 40 złotych).

Hot Pot


Hot Pot to szybka gra zręcznościowa, w której liczy się spostrzegawczość oraz refleks. Produkcja stanowi połączenie szalonej zabawy z ćwiczeniem zdolności manualnych i idealnie się sprawdza jako rozrywka w rodzinnym gronie. Na pochwałę zasługuje też solidne wykonanie oraz bardzo atrakcyjna cena (około 50 złotych).

Kwaki rozrabiaki


Kwaki rozrabiaki to logiczna gra planszowa wprowadzająca w naukę strategicznego myślenia oraz ucząca podejmowania decyzji. Tytuł w przyjemny sposób utrwali także poznane przez dzieci figury oraz kolory. Produkcja przynosi sporo emocji, a zabawa idealnie się sprawdza jako rozrywka w rodzinnym gronie. Gra może pochwalić się też solidnym wykonaniem oraz przystępną ceną (około 35 złotych).

Heksagon


Heksagon to gra logiczna, w której gracze muszą wykazać się spostrzegawczością i refleksem. Dopasowywanie kafelków potrafi wciągnąć na dłużej i stanowi fajny wypełniacz podczas długich zimowych wieczorów. Tytuł może pochwalić się także solidnym wykonaniem, a także przystępną ceną (około 40 złotych).

Gimatriks


Gimatriks to matematyczna gra słowna, w której gracze muszą wykazać się układaniem słów i liczeniem. Produkcja idealnie sprawdzi się dla fanów krzyżówek, jakim niestraszne główkowanie pod presją czasu. Tytuł może pochwalić się także solidnym wykonaniem, a także przystępną ceną (około 40 złotych).

Fuzja


Fuzja to gra logiczna stanowiąca połączenie znanych warcabów oraz kółko i krzyżyk. Tytuł bazuje na spostrzegawczości i sprycie, a sukces zależy także od kontrolowania poczynań przeciwników. Produkcja przynosi sporo emocji i jest wciągająca. Gra może pochwalić się również solidnym wykonaniem, a także przystępną ceną (około 40 złotych).

Dekoder


Dekoder to gra logiczna przypominająca popularne sudoku. Produkcja wymaga od graczy spostrzegawczości i mnóstwa kombinowania. Tytuł przynosi sporo emocji, a zabawę możemy zmienić poprzez dodanie ograniczenia czasowego. Gra może pochwalić się również solidnym wykonaniem, a także przystępną ceną (około 40 złotych).

Cztery do wygranej


Cztery do wygranej to gra logiczna dla dwóch osób, w której gracze toczą pojedynek szarych komórek i wykazują się myśleniem strategicznym, przewidywaniem oraz spostrzegawczością. Manewrowanie kafelkami jest emocjonujące i potrafi wciągnąć na dłużej. Produkcja może pochwalić się również solidnym wykonaniem, a także przystępną ceną (około 40 złotych).

Pantomima


Pantomina to rozrywkowa gra drużynowa, w której gracze pokazują i odgadują hasła na czas. Produkcja idealnie sprawdza się w rodzinnym gronie oraz wśród grupy znajomych. Tytuł może pochwalić się ciekawymi urozmaiceniami zabawy, solidnym wykonaniem, a także przystępną ceną (około 40 złotych).

Złap robala


Złap robala to gra planszowa bazująca na szczęściu oraz sprycie. Tytuł utrwala poznane przez dzieci kolory oraz uczy strategicznego myślenia. Produkcja przynosi sporo emocji, a zabawa idealnie się sprawdza jako rozrywka w rodzinnym gronie. Gra może pochwalić się również solidnym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną (około 35 złotych).

Quartis


Quartis to gra logiczna, w której gracze muszą wykazać się szybkim myśleniem i spostrzegawczością. Manewrowanie kafelkami daje sporo satysfakcji i potrafi wciągnąć na dłużej. Produkcja może pochwalić się również solidnym wykonaniem, a także atrakcyjną ceną (około 20 złotych).

Folwark Marzeń


Folwark Marzeń to gra strategiczna, w której liczy się właściwa kalkulacja i umiejętność inwestowania. Produkcja idealnie sprawdzi się w rodzinnym gronie oraz wśród osób, jakie uwielbiają tego typu produkcje. Tytuł może pochwalić się solidnym wykonaniem, a także przystępną ceną (około 50 złotych).

(nie)Powinieneś 2


(nie)Powinieneś 2 to powtórka z dobrze już nam znanych Kart Dżentelmenów oraz druga dawka czarnego humoru w innej oprawie – bardziej barwnej. Zasady gry pozostały niezmienione, dlatego salwy śmiechu i udana zabawa w doborowym towarzystwie są pewne. Kolejna porcja trudnych pytań i sprośnych odpowiedzi!

Zestaw Archeologiczny Pterozaur


Zestaw Archeologiczny Pterozaur to edukacyjny tytuł, jaki bawiąc uczy dzieci o świecie dinozaurów oraz epoce, w której żyły. Produkcja idealnie sprawdzi się dla osób fascynujących się paleontologią oraz tych, którzy chętnie poznają historię pterozaura. Całość może pochwalić się solidnym wykonaniem, a także przystępną ceną (około 40 złotych).

Bójka na słówka: Level master


Bójka na słówka: Level master to edukacyjna gra, która bawiąc, uczy angielskich słówek i wyrażeń. Tytuł sprawdzi również refleks oraz spostrzegawczość uczestników. Całość może pochwalić się solidnym wykonaniem, a cena produkcji jest atrakcyjna (około 30 złotych).