Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» GrantShop» Zbieraj punkty

Zbieraj punkty - GrantShop

Regulamin

1. Z programu grantSHOP korzystać mogą wyłącznie zarejestrowani użytkownicy portalu SwiatGry.pl.

2. Sposób zdobywania punktów zależny jest od aktywności na portalu. Wszelkie czynności, takie jak regularny udział w dyskusjach forumowych, oddawanie głosów w ankietach czy zamieszczanie komentarzy pod tekstami nagradzane są określoną liczbą oczek.

3. Istnieją dobowe ograniczenia w ilości możliwych punktów do zdobycia (zabezpieczenie przed bezwartościowym spamem i „łowcami nagród”).

4. Warunkiem otrzymania nagrody jest zgromadzenie dostatecznej liczby punktów za aktywność oraz podanie danych adresowych.

5. Zastrzegamy sobie termin wysyłki na dwa tygodnie od momentu zrealizowania transakcji wymiany punktów na produkt. Koszty wysyłki pokrywa portal SwiatGry.pl.

6. Produkty oferowane w systemie grantSHOP nie podlegają zwrotowi, wymianie, nie istnieje także możliwość zamiany nagrody na równowartość pieniężną.

7. Nagrody ufundowane są przez partnerów portalu, w tym polskich i zagranicznych dystrybutorów i wydawców gier oraz sprzętu komputerowego.


Niemalże każda dodatkowa aktywność na naszym portalu jest promowana określoną ilością punktów, które mogą być wymieniane na konkretne nagrody. Wprowadziliśmy jednak ograniczenia dobowe, by zapobiec istnieniu bezwartościowego spamu oraz łowców nagród, nastawionych wyłącznie na darmowe upominki. Punkty naliczane są według podanego niżej schematu:

- komentarz pod recenzją, zapowiedzią lub artykułem - 2 punkty (maksymalnie 16 punktów),

- post na forum - 2 punkty (maksymalnie 20 punktów),

- założenie nowego tematu na forum - 4 punkty (maksymalnie 12 punktów),

- udział w sondzie - 1 punkt (maksymalnie 2 punkty),

- udział w bitwie gier - 1 punkt (maksymalnie 2 punkty),

- udział w zgaduj-zgaduli - 1 punkt (maksymalnie 2 punkty),

- oddanie głosu - 1 punkt (maksymalnie 5 punktów).


Użytkownik może zdobyć maksymalnie 59 punktów jednego dnia. Regularna aktywność na portalu gwarantuje większe szanse na zdobycie świetnych nagród!