Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» GrantShop» Nagrody» Binary Domain

Sortowanie

Kategoria:
Koszt:
od do
Według:

Nagroda: Binary Domain - GrantShop

Binary Domain

Binary Domain

Binary Domain to gra akcji za stworzeniem, której stoi Toshihiro Nagoshi, kreator uznanej na całym świecie serii Yakuza.

Cena: 1,500 punktów

Towar dostępny

Pozostałych sztuk: 3

Kup Teraz
Binary Domain to gra akcji za stworzeniem, której stoi Toshihiro Nagoshi, kreator uznanej na całym świecie serii Yakuza. W jego nowej produkcji wejdziemy w świat ponurej przyszłości rodem z filmu "Matrix". Rok 2080, Tokyo, trwa konflikt maszyn i ludzi. Rozwarstwienie społeczne jest już faktem - bogaci i biedni rozlokowani są w ściśle wyznaczonych strefach w aglomeracji miejskiej. Zanim to wszystko rozleci się w pył, przejmiemy kontrolę nad oddziałem żołnierzy wysłanych ze specjalną misją właśnie do Tokyo.

Cechy produktu:

  • Doświadcz ponurego i niejednoznacznego świata, gdzie nie tylko maszyny mogą być antagonistami.

  • Przejmij kontrolę nad oddziałem specjalnie wyszkolonych żołnierzy. Za pomocą wszelakich karabinów, pistoletów i snajperek złomuj niezliczone zastępy zbuntowanych maszyn! Współpracuj wraz z kolegami z oddziału by przetrwać w nieprzyjaznym środowisku.

  • Zachwyć się niebywale dopracowaną fabułą, gdzie walka ludzi i maszyn jest tylko punktem wyjściowym do wielkiej konspiracji czy moralnej dwuznaczności istnienia robotów.