Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» GrantShop» Nagrody» The Book of Unwritten Tales: The Cr...

Sortowanie

Kategoria:
Koszt:
od do
Według:

Nagroda: The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles - GrantShop

The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles

The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles

The Critter Chronicles to prequel do The Book of Unwritten Tales, najlepszej gry przygodowej ostatnich czasów, wysoko ocenionej przez graczy i wielokrotnie nagradzanej przez media growe na całym świec

Cena: 2,000 punktów

Towar dostępny

Pozostałych sztuk: 1

Kup Teraz
The Critter Chronicles to prequel do The Book of Unwritten Tales, najlepszej gry przygodowej ostatnich czasów, wysoko ocenionej przez graczy i wielokrotnie nagradzanej przez media growe na całym świecie!

Wydana w październiku pierwsza część wciągających po uszy przygód 4 bohaterów w świecie Aventasii została niezwykle ciepło przyjęta przez graczy i media branżowe. Zrecenzowana przez ponad 50 serwisów w Polsce, otrzymała wyjątkowo wysokie noty a średnia wszystkich polskich recenzji przekroczyła rekordowy poziom 90%! Tym samym gra trafiła do panteonu najlepszych gier przygodowych.

The Critter Chronicles, podobnie jak pierwsza część opowieści, bazuje na modelu point & click. To czym wyróżnia się wśród innych gier jest niepowtarzalna, wszechobecna zabawna, humorystyczna konwencja odwołująca się popkultury - popularnych filmów, książek, gier. Pastisz, satyra i unikalny dowcip towarzyszą bohaterom gry na każdym kroku!