Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» GrantShop» Nagrody» Alternativa (PC)

Sortowanie

Kategoria:
Koszt:
od do
Według:

Nagroda: Alternativa (PC) - GrantShop

Alternativa (PC)

Alternativa (PC)

Alternativa to klasyczna gra przygodowa point & click na podstawie oryginalnego scenariusza sci-fi/cyber-punk, składająca się z kilku krótszych opowieści, które prowadzą nas przez życie poszczegól

Cena: 1,500 punktów

Towar dostępny

Pozostałych sztuk: 1

Kup Teraz
Alternativa to klasyczna gra przygodowa point & click na podstawie oryginalnego scenariusza sci-fi/cyber-punk, składająca się z kilku krótszych opowieści, które prowadzą nas przez życie poszczególnych bohaterów, jak również przez fikcyjny świat w przyszłości. Alternativa to historia, która zabierze Cię do świata znacznie różniącego się od tego, jaki można sobie wyobrazić w 2045 r. Do świata zniszczonego przez wojnę i rewolucje, świata dowodzonego przez okrutną dyktaturę.

Richard Boček żyje w tym świecie mając tylko jeden cel – nie wyróżniać się i przetrwać. Wydawało się to całkiem możliwe, aż do budowy nowego centrum korporacji Endora, gdzie pracował i został w tajemniczych okolicznościach zwolniony. Boček nie chce się podporządkować zaistniałej sytuacji i stawia opór. Ludzie, którzy podobnie myślą, stają po jego stronie. Niestety to wszystko nie jest takie proste jak by się mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Richard zostaje oskarżony o morderstwo przy pierwszej próbie buntu ...

Alternativa opowiada historię ludzi, którzy nie byli szczęśliwi. O bezwzględnym dążeniu do władzy, nie licząc się z nikim i z niczym.W tej grze każdy ma szansę i to od niego zależy czy ją wykorzysta!Wśród wielu zalet gry do największych możemy zaliczyć m.in. nieliniową fabułę, pełną nieoczekiwanych zwrotów, a czasem mrożącą krew w żyłach atmosferę, logiczne zadania, historyczne i naukowe fakty.

Cechy:

  • oryginalna historia w pełni rozwiniętym świecie

  • kontrola nad 3 głównymi bohaterami, również nad tymi złymi

  • realne możliwości - gracz wybiera, komu i kiedy wierzyć, co wpływa na jego dalsze postępy w grze (istnieje więcej sposobów na postęp w grze tzw. replaybility)

  • zastosowanie danych historycznych i naukowych

  • towarzyszące sekwencje wideo, które podkręcają atmosferę lub przedstawiają jakąś historię

  • w pełni trójwymiarowe postaci bardzo szczegółowe i dokładne lokalizacje 2D
    - polska wersja językowa.