Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» GrantShop» Nagrody» The Few

Sortowanie

Kategoria:
Koszt:
od do
Według:

Nagroda: The Few - GrantShop

The Few

The Few

The Few to strategia czasu rzeczywistego autorstwa polskiego studia BlackMoon Design, której akcja toczy się w realiach II wojny światowej

Cena: 2,500 punktów

Towar dostępny

Pozostałych sztuk: 5

Kup Teraz
strong>The Few to strategia czasu rzeczywistego autorstwa polskiego studia BlackMoon Design, której akcja toczy się w realiach II wojny światowej. Gracze mają okazję wziąć udział w historycznej Bitwie o Anglię. W kampanii dla pojedynczego gracza nasze zadanie polega na obronie Anglii atakowanej przez Luftwaffe.

Gra ma dwie warstwy. W sferze strategicznej tworzymy nowe eskadry (w grze pojawiają się eskadry Brytyjskie, Kanadyjskie, Nowo Zelandzkie, Czeskie oraz Polskie - oczywiście ze słynnym dywizjonem 303 na czele), trenujemy pilotów, budujemy nowe lotniska, radary, działa przeciwlotnicze oraz wyznaczamy ścieżki patrolowe dla naszych eskadr. W momencie kontaktu z wrogiem gra przechodzi w tryb taktyczny, gdzie podczas podniebnych bitew mamy możliwość sterowania pojedynczymi samolotami.

The Few oferuje ponadto elementy RPG – piloci zdobywają w misjach doświadczenie, przez co stają się bardziej efektywni w walce.