Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» GrantShop» Nagrody» Civilization V: Nowy Wspaniały Świat

Sortowanie

Kategoria:
Koszt:
od do
Według:

Nagroda: Civilization V: Nowy Wspaniały Świat - GrantShop

Civilization V: Nowy Wspaniały Świat

Civilization V: Nowy Wspaniały Świat

Nowy Wspaniały Świat to drugi dodatek do strategii ekonomicznej Sid Meier's Civilization V. Za stworzenie produkcji odpowiada studio Firaxis Games.

Cena: 3,500 punktów

Towar dostępny

Pozostałych sztuk: 1

Kup Teraz
Nowy Wspaniały Świat to drugi dodatek do strategii ekonomicznej Sid Meier's Civilization V. Za stworzenie produkcji odpowiada studio Firaxis Games.

Rozszerzenie Nowy Wspaniały Świat wprowadza:

  • Dziewięć nowych cywilizacji - każda z nich będzie mieć unikatowe cechy, jednostki, budynki i przywódców - wśród nowych władców znajdzie się król Polski, Kazimierz III Wielki!

  • Możliwość odniesienia Kulturowego Zwycięstwa - rozprzestrzenianie własnej kultury na całym świecie pozwoli zdominować inne narody i wzbudzić w nich zazdrość. Wielcy artyści pisarze i muzycy będą mogli tworzyć wspaniałe dzieła, korzystając z takich budynków, jak muzea, filharmonie i biblioteki. Archeologowie będą mogli przeszukiwać ruiny - pozostałości po wielkich bitwach - i odnajdywać bezcenne artefakty.

  • Światowy Kongres - w rozszerzeniu Brave New World bardzo duże znaczenie będzie mieć dyplomacja. Podczas zebrań Kongresu będą przegłosowywane istotne decyzje, jak np. nakładanie sankcji na awanturnicze nacje, wyznaczanie limitu zużywania zasobów czy wykorzystanie broni nuklearnej.

  • v Międzynarodowe Szlaki Handlowe - system ekonomii pozwoli na wzbogacenie się ludności i rozprzestrzenianie własnej religii, kultury i nauki. Handel z bliżej położonymi miastami będzie bezpieczniejszy, ale mniej opłacalny niż podejmowanie ryzyka i wysyłanie towarów na bardzo duże odległości.

  • Osiem nowych Cudów - m.in. Partenon, Broadway i Uffizi

  • Dwa nowe scenariusze - Wojna między Stanami, gdzie będzie można stanąć po stronie Unii lub Konfederacji oraz Walka o Afrykę, w której sercu znajdują się naturalne cuda.