Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Forum» gry konsolowe» Killzone 2

gry konsolowe

Temat: Killzone 2

|
  • Witam,
    Dokładnie 27 lutego na rynku pojawi się najnowsze dzieło firmy Guerrillas Games, czyli Killzone 2. Gra zapowiada się wybitnie, o czym przekonują także pierwsze recenzje pojawiające się już w internecie. Killzone 2 zbiera bardzo wysokie oceny, a ich średnia wynosi na dzień dzisiejszy 93/100.

Nie mogę się już tej gry doczekać. Na szczęście, Sony postanowiło zaspokoić mój głód, a w najbliższy czwartek na PS Store pojawi się demo Killzone 2. Ahh, będzie się działo ! Według mnie murowany kandydat na FPSa i najlepszą rozgrywkę sieciową roku 2009.

A co Wy myślicie o tej grze? Chciałbym poznać wasze opinie.
    Feargus
    Feargus
    Użytkownik

Ilość postów: 389

Postów dziennie: 0.11

Data rejestracji: 09.07.2008

Avatar użytkownika Feargus Doświadczony użytkownik
  • Aby wyrobić sobie zdanie o grze musiałbym zagrać nią lub grę z tej serii Wink
    Nie grałem niestety, więc opinii nie wyrażę Wink

A demko ma podobno zawierać 2 pierwsze misje + Tutorial.
    Koczi
    Koczi
    Administrator

Ilość postów: 546

Postów dziennie: 0.17

Data rejestracji: 01.02.2009

Avatar użytkownika Koczi Redaktor
  • Dokładnie tak, 2 misje + tutorial.

Aha, nie polecam grania w pierwszą część Killzone'a, bo słyszałem, że gra rewelacyjna nie była. Killzone Liberation na PSP to juz calkowita inna gra, wiec mozna powiedziec, ze dwójeczka będzie tak naprawdę pierwszą grą z serii, która ma szansę rozwinąć markę.
    Feargus
    Feargus
    Użytkownik

• A ocenami raczej nie warto się sugerować Wink
    Wszystko zależy od gustu, dlatego ja np. wolę sam się przekonać czy gra jest dobra czy nie, niż patrzeć na jej oceny.
    A tak poza tym dziwi mnie to że gra została oceniona mimo że nikt jeszcze w to nie grał prócz twórców i testerów Wink
    Koczi
    Koczi
    Administrator

• Mylisz się B92. SONY oraz Guerillas Games już miesiąc temu rozsyłali grywalne wersje gry Killzone 2 do wybranych redakcji. Stąd w necie tyle recenzji i ocen, bo przecież żaden renomowany serwis nie będzie poddawał recenzji gry, której na oczy nie widział Smile

btw. Ja sugeruję się ocenami, a głównie takimi podsumowaniami jak na metacritic.com. Sam jestem tylko człowiekiem, więc jesli coś podoba się wszystkim w około, to i mnie ma szanse przypaść do gustu.
    Feargus
    Feargus
    Użytkownik

• Feargus napisał/a:
    Mylisz się B92. SONY oraz Guerillas Games już miesiąc temu rozsyłali grywalne wersje gry Killzone 2 do wybranych redakcji. Stąd w necie tyle recenzji i ocen, bo przecież żaden renomowany serwis nie będzie poddawał recenzji gry, której na oczy nie widział Smile

btw. Ja sugeruję się ocenami, a głównie takimi podsumowaniami jak na metacritic.com. Sam jestem tylko człowiekiem, więc jesli coś podoba się wszystkim w około, to i mnie ma szanse przypaść do gustu.

Nie no wiadomo, że większe serwisy dostają gry kilka tygodni przed premierą :]
    Ale często zdarza się, że ludzie oceniają gry na podstawie tego co usłyszeli/przeczytali i oceniają grę nie grając w nią itp. Wink
    Dla przykładu: uważałem że LittleBigPlanet to prosta gra dla dzieci, odpowiedz SONY na SPORE z PC lub Viva la Pinata z X360, ale gdy pojechałem do wujka, a on odpalił mi ją na swoim PS3 całkowicie zmieniłem zdanie na temat tej gry, teraz uważam, że gra jest świetna. Niby dziecinna, a tak na prawdę bardzo trudna, niby prosta, a tak naprawdę bardzo rozbudowana. I od tamtej pory nie oceniam żadnej gry, póki w nią nie zagram :]
    Edytowane przez dnia 03-02-2009 23:39
    Koczi
    Koczi
    Administrator

• Od trzech dni gram. Szkoda że mam mało czasu (praca) bo gra wciąga. Na razie single player. Multi wyprubuję w najbliższym czasie. Sama gra epicka- moim zdaniem lepsza od Halo 3 (przechodziłem 3 razy single a w multi też trochę pograłem). Szkoda że rozdzielczość na max to 720p. Z drugiej strony "w akcji" wcale nie zwracałem na to uwagi. Uważajcie bo wciąąąąąga!!

Pozdrawiam
    starszy
    starszy
    Użytkownik

Ilość postów: 7

Postów dziennie: 0.00

Data rejestracji: 27.10.2008

Avatar użytkownika starszy Nowicjusz
  • Szkoda że takie wyśmienite tytuły nie ukażą się na PC, niestety PS3 nie posiadam i nic się na to nie składa że będę go posiadać Sad
    robcio
    robcio
    Użytkownik

Ilość postów: 32

Postów dziennie: 0.01

Data rejestracji: 04.03.2009

Avatar użytkownika robcio Początkujący użytkownik
  • Nadal nie rozumiecie postawowych zasad Smile Na PC nie wyjdą gry które są przeznaczone na PS3 i w które da się tak naprawdę grać na konsoli i przyjemność z gry jest owiele większa niż na zwykłym PC.
    martin
    martin
    Użytkownik

Ilość postów: 100

Postów dziennie: 0.03

Data rejestracji: 03.01.2009

Avatar użytkownika martin Użytkownik
  • Popieram mojego przedmówcę Smile
    PePe
    PePe
    Użytkownik

Ilość postów: 51

Postów dziennie: 0.02

Data rejestracji: 03.02.2009

Avatar użytkownika PePe Użytkownik
  • W sumie zmieniając kilka szczegółów oraz silnik by przybliżyc grę do realiów PS3.
    ZiomEk
    ZiomEk
    Użytkownik

Ilość postów: 15

Data rejestracji: 01.12.2007

Avatar użytkownika ZiomEk Początkujący użytkownik
  • Musze se w to kiedyś zagrać Grin
    Maverick
    Maverick
    Użytkownik

Ilość postów: 24

Postów dziennie: 0.01

Data rejestracji: 20.12.2008

Avatar użytkownika Maverick Początkujący użytkownik
  • Już od jakiegoś czasu gram w demo Killzone'a 2. Gierka jest swietna, jeden z lepszych FPSów ostatnich lat. Sterowanie, choć ludzie czasami na nie narzekają, jest niezwykle realistyczne i mnie osobiście przypadło do gustu. Grafika powala, a KZ2 jest chyba najlepiej wygladajaca gra nowej generacji (w szranki staje jedynie Crysis). Klimat jest niesamowity i ze swieca szukac podobnego w innych FPSach. Całokształt to istny majstersztyk, a najważniejszym elementem gry Guerillas jest oczywiście multi, który już teraz uważany jest za pogromcę CoD 4 MW.

Must Have dla każdego posiadacza PS3. Kupię dopiero po maturze, ale wszytkich innych gorąco zachęcam.
    Feargus
    Feargus
    Użytkownik

• Faktycznie. Multi jest niesamowity. Kilka rodzajów misjii, które można ustawi by zmieniały sie dynamicznie podczas jednego meczu- niezły motyw. Oczywiście awanse i wynikające z nich bonusy to już norma. Szczerze to gra mi się milej niż w single player, a już na pewno lepiej niż w Halo 3. Bliżej mu do Bad Company albo CoD4. Istotna informacja - na dzień dzisiejszy nie ma żadnych problemów z serwerami.
    Jakby co- to mój ID: stefman79

Pozdrawiam
    starszy
    starszy
    Użytkownik

Ilość postów: 7

Data rejestracji: 27.10.2008

Avatar użytkownika starszy Nowicjusz
  • Killzone gra wyśmienita tak jak jej cena Smile No ale co można się spodziewać po tak znaczącym eXclusive'ie Wink
    Aramus
    Aramus
    Użytkownik

Ilość postów: 55

Data rejestracji: 06.05.2008

Avatar użytkownika Aramus Użytkownik
  • Nie zapomnijcie również że killzone to exclusive, a jak wiadome exclusive to tylko na 1 platformę, wyprodukowaną przez tego samego producenta Smile
    PePe
    PePe
    Użytkownik

Ilość postów: 51

Data rejestracji: 03.02.2009

Avatar użytkownika PePe Użytkownik
  • Aramus napisał/a:
    Killzone gra wyśmienita tak jak jej cena Smile No ale co można się spodziewać po tak znaczącym eXclusive'ie Wink

Cena jest dokładnie taka jaka być powinna... Niestety. Każda gra konsolowa jest droga i nie ma co tego ukrywać. Oczywiście niektóre dostać można po bardzo rozsądnej cenie na co świetnymi przykładami są LBP, MSPfftR, Fable 2, czy GoW2.
    Koszty produkcji są większe, to i gry są droższe, acz w Polsce cena jest wyjątkowo nieprzystępna.
    Feargus
    Feargus
    Użytkownik