Dziś mamy wtorek więc na podwieczorek mam dla Was informacje ze świata gry League of Legends.
Jak w każdy wtorek dziś otrzymaliśmy listę darmowych bohaterów, których będziemy mogli za darmo przetestować od dnia 09.10.12 do dnia 16.10.12, ale to jeszcze nie koniec :)
Mam dla was również informacje na temat promocji, która będzie obowiązywać od dnia dzisiejszego do piątku 12 października.
Oto lista 10 bohaterów z dzisiejszej rotacji
:

*Amumu - Myślę, że każdy kiedyś słyszał o płaczącej mumii same dobre rzeczy i powiem Wam jedno : Tak, zgadza się :)
Amumu to świetna postać do jungli i jednocześnie świetny tank. POLECAM!!!

*Fiddlesticks - Nasz strach na wróble to świetna postać do walk drużynowych ze względu na swoją super-umiejętność.
Postać świetnie spisuje się na środkowej linii(mid).

*Jax - Uwielbiam grać tą postacią na górnej linii :)
Jeśli lubisz postacie typu tanky,dps,offtank to Jax jest dla Ciebie :)

*Nunu - Nunu nieźle potrafi namieszać w walkach drużynowych, jest to jeden z agresywniejszych postaci wspierających gdyż większość umiejętności tej postaci skupia się na obrażeniach, a nie na wspieraniu waszego carry.
Nunu nadaje się na agresywnego supporta oraz na ofensywnego junglera.
POLECAM

*Soraka - Postać, która nie dawno przeszła reeworka skórek więc macie okazje zobaczyć tę postać w nowym wcieleniu :)

*Tryndamere - Gracze na niskich poziomach twierdzą, że ta postać jest OP i nie da się jej pokonać, ale czy to prawda ? Sprawdźcie sami ;)

*Twitch - Nasz szczurek w wakacje tego roku otrzymał całkiem sporą zmianę mechaniki gry i powiem Wam, że całkiem nieźle się spisuje, a dzięki tej rotacji możecie go sprawdzić sami ;)

*Pantheon - Mój stary main. Postać wymagająca myślenia strategicznego.
Jeśli lubisz dosyć trudne postacie typu offtank to polecam ;)

*Kog Maw - Nasz plujący wymiocinami potworek. Świetny Ad-Carry, który najlepiej spisuje się na dolnej linii(bottom) wraz z bohaterką wspierającą Janną.
Postać świetnie nadaje się do harrasowania przeciwnika.
POLECAM

*Lux - Jedna z moich ulubionych czarodziejek. Postać idealna do grania na nerwach przeciwnika :)
Ahhh... pamiętam te czasy kiedy za każdym razem dostawałem od takiej Lux klatkę gdy chciałem złapać jej sojusznika :)

To tyle jeśli chodzi o rotację bohaterów zatem przejdźmy do przeceny na bohaterów oraz skórki.
Do piątku 15 października za 50% ceny będziemy mogli nabyć :

*Akali
*Lux

*Nidalle

oraz skórki :

*Wielki Wrogi Crabgot
*Fiora Nocny Kruk
*Karma, Bogini Słońca

Osobiście uważam, że skórki są dosyć ciekawe i na pewno ktoś z Was się na nie skusi :)