– Ogromne zainteresowanie ze strony rosyjskich graczy, z jakim spotkaliśmy się podczas beta-testów End of Nations pokazało nam, że wojskowe gry strategiczne cieszą się wielką popularnością w Europie Wschodniej – powiedział David Luehmann, producent wykonawczy End of Nations.
Czwarty i zarazem już ostatni beta-event End of Nations (póki co w języku angielskim, francuskim i niemieckim) rozpocznie się w czwartek, 4 października o godz. 17.00 i potrwa do poniedziałku, 8 października, do godz. 6.00.
Długo oczekiwane wydarzenie nie będzie objęte umową poufności (NDA), dlatego gracze będą mogli do woli dzielić się zarówno wielkimi sukcesami, jak i miażdżącymi porażkami na polu walki, udostępniając filmy i screenshoty, streamując rozgrywkę bądź komentując na bieżąco wrażenia z ostatniego zamkniętego eventu. Jako podziękowanie za uczestnictwo w wydarzeniu kończącym fazę closed beta End of Nations, każdy gracz otrzyma 500 kredytów do wydania w grze, kiedy ta się ukaże. Dodatkowo wybrane media w Europie będą dysponować kodami, dzięki którym gracze otrzymają zestaw skórek „Lightning” do wykorzystania podczas beta-weekendu oraz później w grze.
Gracze, chcący wziąć udział w wydarzeniu, mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie [url=http://endofnations.com/en/beta/]http://endofnations.com/en/beta/[/url]. Więcej informacji można uzyskać na oficjalnym profilu End of Nations na Facebooku ([url=https://www.facebook.com/EndofNations](https://www.facebook.com/EndofNations)[/url] lub Twitterze [url=http://www.twitter.com/endofnations](http://www.twitter.com/endofnations)[/url].