Dziś wtorek,a wraz z nim nowa rotacja darmowych bohaterów w grze League of Legends.
Tak jak w każdym tygodniu otrzymamy zestaw postaci na okres próbny, który wynosi 7 dni.
Przez ten okres będziemy mogli przetestować bohatera i zobaczyć czy przypadnie Wam do gusty, taki okres próbny to świetna sprawa aby poznać wady i zalety konkretnego championa.
Oto lista bohaterów, którymi będziemy mogli zagrać :

*Karthus - świetny mag, jego super-umiejętność pozwala nam dobić przeciwnika, który zdążył nam uciec na małej ilości HP :)
*Kayle - Świetna hybrydowa .
*Malphite - Genialny tank, idealny na solo top oraz jungle . Jego super-umiejętność może zadecydować o wygranej/przegranej walce drużynowej.
*Master Yi - Dobra postać do grania na nerwach przeciwnika :) Jego umiejętności i szybkość ataku potrafią doprowadzić przeciwnika do załamania nerwowego :)
*Sion - Naprawdę świetna postać na solo top i mid. Jego super-umiejętność pozwala leczyć samego siebie oraz sojuszników.
*Teemo - Czy mieliście kiedyś sytuację, że wdepnęliście w grzyba ? Grając w League of Legends napewno :)
Dzięki naszemu małemu stworkowi będziecie mogli nękać przeciwnika swoimi trującymi grzybami, a jednocześnie zapewnić kontrolę mapy dla swoich sojuszników.
*Xin Zhao - Dzięki genialnemu combo tej postaci z pewnością pokonacie nie jednego przeciwnika :)
*Galio - Świetny antymag. Myślę, że nasz gargulec uratuje nie jedną bitwę :)
*Urgot - Nasz zmechanizowany Ad-carry jest pogromcą tzw. ,,papierków'' czyli postaci o małej przeżywalności :)
*Irelia - Jestem pewien, że nie raz słyszeliście ,,better nerff Irelia''.
Dzięki naszej mistrzyni ostrzy z pewnością uda Wam się zabić dużo stworów i wymęczyć nie jednego przeciwnika :)

Myślę, że rotacja przypadnie Wam do gustu, ale nie zapominajmy o przecenie :)
Do piątku 05.10.2012r . będziecie mogli kupić : Złowieszczą Katarinę, która z pewnością przypadnie wam do gustu.
Plującego kwasem Kog Mawa, który świetnie spisuje się jako Ad Carry z Janną na dolnej linii oraz Gravesa, który jest jednym z najczęściej spotykanych Ad Carry wraz z Tariciem .
Katarinę,Kog Mawa oraz Gravesa będziecie mogli kupić za 487 Riot Points.
Oczywiście nie możemy zapomnieć o skórkach.
Od dzisiaj będziecie mogli kupić : Szablokłową Sejuani, która wprowadzi do gry klimat ,,dzikości'' , Niszczyciela Nunu, który dzięki swojej zbroi przetrwa nie jedną walkę oraz Nautiliusa z Otchłani, który wielokrotnie utkwił w akwarium :)

Myślę, że drobny opis każdego z bohaterów pomoże Wam rozwiązać dylemat ,,którym bohaterem zagrać'' :)