Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Download» Dema


Download: Dema

Opis Pobrania Data dodania Rozmiar

Big Money

Gra polega na zbieraniu monet. Można je zebrać gdy 3 lub więcej takiego samego koloru znajdą się obok siebie. Każdy poziom zaczyna się z pewną liczbą pełnych rzędów monet. Kolejne rzędy pojawiają na dole w różny sposób zależnie od typu gry. Aby przejść poziom należy zebrać odpowiednią ilość worków ze znaczkiem dolara. Aby takie worek się pojawił należy nazbierać pełny pasek monet (pasek znajduje się po prawej stronie).

1,040

16 lipiec 2008

3.4 MB

Billy Frontier

Billy Frontier jest grą w stylu arcade, gdzie grasz postacią kosmicznego kowboja o imieniu Billy Frontier. Gra stworzona jest z 4 różnych typów mini gier: duele, shotout'y, stampedes'y oraz target practice (strzelanie do celu). Nie istnieje ogólna fabuła w grze, zamiast tego, gra sprowadza sie do zabawy i strzelania do wszystkiego, co znajduje się w zasięgu wzroku! to jest tyg gry, którą wybierasz gdy chcesz się zrelaksować i porozwalać trochę rzeczy.

1,043

21 marzec 2008

38,75 MB

Bionicle Heroes

Dynamiczna przygodowa gra akcji osadzona w świecie Bionicle, czyli jednej z serii tematycznych klocków koncernu Lego. Za jej opracowanie odpowiadają programiści ze studia Traveller's Tales, którym zawdzięczmy powstanie obu części znakomitej serii LEGO Star Wars, nie dziwi więc fakt, iż zrealizowano ją w taki sposób, aby bawili się przy niej i duzi i mali.

1,023

18 luty 2008

326.7 MB

BioShock

Jesteś jedyną osobą ocalałą po katastrofie samolotu na Północnym Atlantyku, pływającym w lodowatej wodzie wśród szczątków tonącego kadłuba. Jedyną nadzieją jest latarnia morska, w której znajduje się podwodna kapsuła. Wchodzisz do niej i rozpoczynasz zanurzenie – Twoim celem jest Rapture, podwodne miasto. Pierwotnie zostało zaprojektowane jako idealistyczne miasto dla starannie wybranej grupy naukowców, elity intelektualnej i przemysłowców – ale idealizm już się skończył. W mieście walają się teraz wszędzie trupy, potężni strażnicy wędrują po korytarzach strzegąc małych dziewczynek rabujących zmarłych, zaś biologicznie zmutowani obywatele czyhają na ciebie za każdym rogiem. Jesteś w pułapce, złapany w środku genetycznej wojny, która wystawi na próbę twoje umiejętności przetrwania oraz wierność moralnym zasadom twojego człowieczeństwa.

1,065

10 sierpień 2008

1.84 GB

Blackguards - Demo

Blackguards to gra RPG stworzona przez niemieckie studio Daedalic Entertainment, które do tej pory specjalizowało się jedynie w przygodowych produkcjach typu point&click. Tytuł traktuje o losach społecznych wyrzutków, którzy mają na swoim koncie liczne przestępstwa. To właśnie przed nimi stanie zadanie uratowania świata przed złymi mocami.

Akcja rozgrywa się w ponurym klimacie dark fantasy umieszczonym w uniwersum systemu The Dark Eye. Podczas zabawy rozwijamy statystki oraz umiejętności bohaterów, uczymy ich nowych zaklęć oraz ataków bojowych. Walka odbywa się systemie turowym na specjalnych polach wypełnionych heksami. Kluczem do zwycięstwa jest umiejętność strategicznego myślenia oraz odpowiednie wykorzystanie elementów otoczenia.

7,235

20 luty 2014

2,1 GB

Blazing Angels: Squadrons of WWII

Demonstracyjna wersja zręcznościowego symulatora samolotów z II Wojny Światowej.

Wersja demo dla jednego gracza. Zawiera misję treningową oraz dwie pełne misje z gry – Londyn i Dunkierk

1,078

27 styczeń 2008

446.7 MB

Blitzkrieg II Single-Player

Blitzkrieg II przenosi nas na pola walki Drugiej Wojny Światowej gdzie doświadczymy ich brutalności z widoku dowódcy. Do wyboru mam 3 strony konfilktu: Wojsko USA, Radzieckie Siły Zbrojne oraz Niemiecki Wehrmacht.


1,052

27 marzec 2008

269 MB

BloodRayne 2

Sequel świetnej gry akcji/TPP autorstwa zespołu developerskiego Terminal Reality, której rynkowy debiut miał miejsce w maju 2003 roku. Po raz kolejny wcielamy się w postać tytułowej BloodRayne - pół-człowieka, pół-wampira - która walczy z ponadnaturalnymi siłami zagrażającymi światu.

1,037

18 luty 2008

475.7 MB

BLOX Forever

Kolejna odmiana gry Puzznic.
Celem gry jest zlikwidowanie wszystkich klocków z planszy. Odbywa się to poprzez łączenie dwóch i/lub trzech takich klocków. Im dalsze etapy tym trudniej. Pojawiają się windy, woda, lawa, magnesy, bomby i inne obiekty.


1,067

16 lipiec 2008

1.3 MB

Bridge It

Gra, w której stajemy przed niezwykle trudnym i skomplikowanym zadaniem inżynierskim, polegającym na wybudowaniu nowoczesnego mostu.1,000

31 styczeń 2008

177.6 MB

Brothers in Arms Road to Hill 30

Brothers in Arms to taktyczna grą akcji, w której rolę głównego bohatera pełni dzielny sierżant Matt Baker, który rzeczywiście uczestniczył w II Wojnie Światowej.1,008

31 styczeń 2008

375.4 MB

Burnout Paradise: The Ultimate Box

Wersja demonstracyjna pierwszej w historii gry Burnout na PC. Witajcie w raju... dla piratów drogowych!

697

19 luty 2009

2,9 GB

Bus Driver

Wersja demonstracyjna gry sportowej, w której użytkownik wciela się w jednego ze słynnych narciarzy i ściga się z czasem w białym szaleństwie. Dostępne są trasy zjazdowe, slalomowe, itp. Demo oferuje dwie trasy Beaver Creek i Garmisch Downhill i dwóch sportowców Bode Miller i Hermann Maier.


1,045

10 lipiec 2008

60.06 MB

Cabal Online

Zła istota znana jako CABAL zniszczyła z nieznaną dotąd mocą i wolą zniszczenia kwitnącą niegdyś krainę Nevareth. Pozostały tylko opustoszałe tereny z niedobitkami, których opuściła wszelka nadzieja. Jednak wśród ruin znalazło się siedmiu wielkich mistrzów władających starożytnymi mocami Force Power. Ich nauki pozwoliły tym, którzy przetrwali, zabezpieczyć się przed CABALem i odbudować swoją krainę.

1,028

10 sierpień 2008

837 MB

Call of Duty

Call of Duty to niesamowita gra o tematyce Drugiej Wojny Światowej gdzie możemy doświadczyć działań grupowych podczas bitew tamtej epoki. To demo jest demem przeznaczonym dla jednego gracza gdzie mamy do dyspozycji tylko jedna mapę gdzie możemy doświadczyć zmagań Aliantów w Bitwie w Burnville.

1,162

08 grudzień 2007

174.80MB