Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Download» Dema


Download: Dema

Opis Pobrania Data dodania Rozmiar

Worms Armageddon

Bardzo ciekawa gra, w której toczymy wojnę pomiędzy... robakami. Do wyboru mamy kilkadziesiąt rodzajów broni, a walki możemy toczyć na losowych planszach - dzięki czemu żadna plansza nigdy nie będzie taka sama.990

11 marzec 2008

136 KB

Worms World Party

Zabawne robaki muszą stawić czoła wielu nowym wyzwaniom. Czeka na nie kolorowy świat pełen pułapek i niespodzianek. Ale one są przecież bardzo dobrze przygotowane do walki. Dysponują 53 rodzajami broni, siłą małego, ale zawsze jakiegoś, rozumku i, co najważniejsze, przeogromnym poczuciem humoru.Worms World Party to świetna zabawa na długie godziny, co gwarantuje tryb gry dla jednej lub wielu osób, a specjalny Wormpot Mode daje dostęp do ponad 1000 różnych stylów gry.Oj, będzie się działo - warto zajrzeć na imprezę u robaków !!!

1,058

20 lipiec 2008

4.8 MB

WRC 3 - Demo

WRC 3 to kolejna część znanej serii gier rajdowych autorstwa studia Milestone. Produkcja ta, podobnie jak poprzednie odsłony, jest w pełni licencjonowana, co oznacza, że twórcy oddali do dyspozycji graczy wiernie odwzorowane trasy oraz możliwość wcielenia się w kierowców znanych z prawdziwych zawodów.

WRC 3 oferuje odnowiony tryb kariery, zawierający wszystkie turnieje z kalendarza WRC na 2012 rok. Poszczególne wyścigi toczą się w zmiennych warunkach pogodowych na zróżnicowanym terenie, zarówno na zaśnieżonej, jak i oblodzonej nawierzchni. Jeździmy po lesie, po piachu i po asfalcie, zarówno suchym, jak i zmoczonym deszczem. Gra bazuje na nowym silniku, Spikengine, dzięki czemu oprawa wizualna prezentuje się znacznie lepiej.

838

05 grudzień 2013

1,2 GB

WRC: FIA World Rally Championship

Zapraszamy do pobierania wersji demonstracyjnej gry FIA World Rally Championship.

1,380

08 październik 2010

946 mb

X Motor Racing

X Motor Racing to kolejny tytuł powiększający rodzinę wyścigów samochodowych. Podczas produkcji gry autorzy zdecydowali się postawić na realizm i zadbali o szereg elementów czyniących prowadzenie samochodu, maksymalnie zbliżonym do rzeczywistości.1,100

15 lipiec 2008

24.6 MB

X2 - The Threat

Kontynuacja przebojowego symulatora kosmicznego X-Beyond the Frontier, stworzonego przez niemiecką firmę Egosoft. Podobnie jak poprzednio akcja przenosi nas do olbrzymiego wszechświata X, gdzie czekają nas nowe przygody i niebezpieczeństwa. Gra stara się realistycznie odtwarzać bezmiar i różnorodność przestrzeni kosmicznej (mgławice, pasy asteroidów, różne układy słoneczne, itp.), oferując pełną dowolność w poczynaniach gracza i jego karierze. W X2 The Threat do wykonania czeka wiele misji połączonych wciągającą fabułą science fiction.

977

16 luty 2008

132.9 MB

X3: Reunion

Trzecia odsłona gwiezdnej, symulacyjnej sagi z dużym „X” w tytule, wyewoluowała poniekąd z nieukończonego dodatku do części drugiej, znanego pod tytułem X2 The Return. W pewnym momencie produkcji ilość zmian osiągnęła taką liczbę, że zespół Egosoft podjął decyzję o przeniesieniu wszystkiego, co miał zaoferować addon, do trzeciej, równolegle opracowywanej gry.

994

16 luty 2008

907.0 MB

XIII

Komputerowa adaptacja jednej z najciekawszych serii komiksowych stworzonych przez Jeana Van Hamme.

1,003

29 luty 2008

79.9 MB

Xpand Rally

Xpand Rally jako gra rajdowa, która wedle słów swych autorów, łączy najlepsze cechy rajdów z cyklu WRC oraz zawodów z cyklu Rally Cross dostarczając graczowi unikalnych doznań i możliwości.996

29 luty 2008

147.3 MB

Zenix3D

Wersja demonstracyjna gry zręcznościowej, w której użytkownik ma za zadanie strzelanie do wszystkiego co się rusza. Przeciwnikami są różne robale i insekty, których należy się pozbyć. Oczywiście bezkręgowce również potrafią atakować, dlatego zadanie wcale nie jest takie proste. Wręcz przeciwnie. Gra jest dość trudna, dlatego wymaga sporo umiejętności i doświadczenia. Grafika jest trójwymiarowa i dobrze oddaje klimat zabawy.

1,078

20 lipiec 2008

23.3 MB

Zoo Tycoon 2

Demo drugiej części symulatora ogrodu zoologicznego. Twoim zadaniem jest jego rozbudowa i zarządzanie w taki sposób, żeby przyciągnąć jak największą liczbę odwiedzających. W tej wersji dostępne są cztery gatunki zwierząt.


1,018

14 lipiec 2008

119.9 MB

Zoo Tycoon 2 Endangered Species

Demo rozszerzenia drugiej odsłony Zoo Tycoon - popularnej symulacji zarządzania ogrodem zoologicznym. Tym razem będziemy opiekować się zagrożonymi gatunkami - m.in. na ternie Azji.1,017

14 lipiec 2008

219.4 MB

Zuma Deluxe 1.0

Gra polega na likwidowaniu pojawiających się kulek poprzez trafienie kulką obok innej/innych tego samego koloru. Strzelamy kulkami z obrotowego działka umieszczonego na środku ekranu. Kiedy 3 lub więcej kul znajdzie się obok siebie następuje ich likwidacja. Pojawiające się kulki przesuwają się wężykiem coraz bardziej w kierunku wyjścia. Zadaniem gracza jest zbić wszystkie kulki zanim tam dotrą.

1,059

08 lipiec 2008

7.2 MB