Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Download» Dema


Download: Dema

Opis Pobrania Data dodania Rozmiar

Airport Tycoon 2

Airport Tycoon 2 to gra, w której zarządzamy lotniskiem. Budujemy, zarządzamy - a wszystko to, by nasi pasażerowie byli najbardziej zadowoleni.1,480

31 styczeń 2008

?? MB

AirStrike II

AirStrike II: Gulf Thunder to świeży sequel gry AirStrike II, prawdopodobnie najbardziej ekscytująca gra o bitwach helikopterów w 3D która kiedykolwiek została wydana. Nowy dodatek ma 24 nowe mapy i wymaga dużo latania nad pustynią. Darmowy download.1,037

20 marzec 2008

12 MB

Alien Rage - Demo

Alien Rage to gra akcji / strzelanka FPP z elementami survival horroru. Produkcja jest kolejną propozycją gliwickiego studia The Farm 51, odpowiedzialnego za stworzenie NecroVision.

Daj z siebie wszystko i wykorzystaj cały dostępny arsenał, przebijając się przez armię uzbrojonych po zęby obcych! Walcz na 14 pełnych akcji poziomach i przygotuj się na starcia z 21 typami przeciwników, w tym ośmioma potężnymi bossami. Z każdej z 10 broni możesz strzelać na dwa różne sposoby i nie jest to tylko fajny gadżet; wykorzystasz wszystkie! Walcz ze śmiertelnie niebezpiecznymi obcymi, którzy wykorzystają każdą możliwość, żeby cię dopaść i zabić. I każdy rodzaj przeciwników wykorzysta inną taktykę by dopiąć swego. Gra została stworzona z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii i silnika fizycznego, dzięki którym otoczenie można wykorzystać do eliminowania obcych, ale z drugiej strony nasze osłony ulegają zniszczeniu i przestają być bezpieczne. Doświadcz intensywnej strzelaniny w starym stylu!

3,254

18 grudzień 2013

1 GB

Aliens Arena Free Full Version!

Alien Arena” to gra akcji FPS (widok z perspektywy pierwszej osoby), stworzona przez zapalonych fanów skupionych pod egidą COR Entertainment. Codzienną pasją członków tej grupy od wielu lat jest tworzenie modyfikacji do gier, a także własnych, autorskich projektów (najsłynniejsze modyfikacje „Quake’a II”: „Battle for Earth” oraz jej kontynuację „The Martian Chronicles” gracze ściągnęli ponad 200 tys. razy).

1,146

09 marzec 2008

204,41 MB

Align it!

Kolejna wersja gry Kulki. Zasady gry zostały niezmienione:
Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Zdobywa się je przez likwidowanie kul. Gdy w linii znajdzie się co najmniej 5 kul tego samego koloru, to nastąpi ich likwidacja. W przypadku wykonania ruchu, który nie jest zakończony likwidacją kul, dodawane są w losowych miejscach i o losowych kolorach dodatkowe kule. Gra kończy się gdy nie można wykonać ruchu (nie można postawić kul).

1,014

16 lipiec 2008

1.7 MB

Alone in the Dark: The New Nightmare

W kolejnej części Alone in the Dark koszmar powraca i to ze zdwojoną mocą! Gra należy do gatunku survival horror - połączenia przerażającej przygody z intensywną dawką akcji, w której detektyw Edward Carnby udaje się na tajemniczą wyspę, gdzie znaleziono ciało jego najbliższego przyjaciela. Krótkie śledztwo wykazuje związek tej tajemniczej śmierci z zaginionym potężnym starożytnym artefaktem.

Carnby postanawia rozwiązać zagadkę pomoże mu w tym poszukiwaczka przygód archeolog Aline Cedrac.

1,097

31 styczeń 2008

?? MB

Angry Birds Rio - Demo

Angry Birds Rio to kolejna gra logiczna / zręcznościowa, w której wcielamy się we wściekłe ptaki. Tym razem do naszych latających przyjaciół dołączyły postacie znane z filmu Rio - Blu i Jewel, którzy muszą pomóc uwolnić schwytane ptaszyska.

Produkcja powstała we współpracy z wytwórnią Blue Sky Studios. Za stworzenie gry odpowiada fińskie studio Rovio Mobile.

952

20 listopad 2013

61,8 MB

Angry Birds Star Wars - Demo

Angry Birds Star Wars to kolejna produkcja fińskiego studia Rovio. Deweloper odpowiedzialny jest za wcześniejsze odsłony serii Angry Birds, a także gry Amazing Alex czy Bad Piggies. Tytuł stanowi miks rozgrywki zręcznościowej znanej z Wściekłych Ptaków z postaciami i uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Historia ponownie opowiada o walce kolorowych ptaków ze złymi prosiakami, które naraziły się latającej gawiedzi, kradnąc jej jajka. Akcja rozgrywa się w uwielbianym przez miliony osób świecie Star Wars.

1,019

06 listopad 2013

71,2 MB

Angry Birds Star Wars II - Demo

Angry Birds Star Wars II to druga część cyklu popularnych produkcji zręcznościowych osadzonych w uniwersum Star Wars. Za stworzenie tytułu odpowiada fińska firma Rovio Mobile - deweloper odpowiedzialny za wcześniejsze odsłony serii.

Angry Birds Star Wars II stanowi miks rozgrywki zręcznościowej znanej z Wściekłych Ptaków z postaciami i uniwersum Gwiezdnych Wojen. Historia ponownie opowiada o walce kolorowych ptaków ze złymi prosiakami, które naraziły się latającej gawiedzi, kradnąc jej jajka. Akcja rozgrywa się w uwielbianym przez miliony osób świecie Star Wars.

940

20 listopad 2013

66,3 MB

Arctic Stud Poker

Główne zadanie gracza to przemieszczanie się po mapie – pieszo lub za pomocą specjalnie zmodyfikowanych skuterów śnieżnych - i kolekcjonowanie kart. Każdy z bohaterów posiada jakieś uzbrojenie, które pozwala mu unieszkodliwić przeciwnika i odebrać mu karty. Jednak to nie koniec naszych zadań podczas wyścigu. Oprócz eliminacji innych graczy i zbieraniu kart, możemy się dozbroić, zbierając bonusy rozrzucone po trasie, a także podbijać stawkę wygranej. Po dojechaniu do mety przez jedną osobę, wszyscy gracze mają 90 sekund na zakończenie wyścigu, zwycięża ten, kto zebrał najmocniejsze karty.

1,037

10 marzec 2008

96.5 MB

ArmA 2: Armed Assault 2

Wielbiciele pierwszego Operation Flashpoint powinni wypróbować to demo - w końcu za ArmA II stoją ci sami ludzie. Do sprawdzenia multiplayer, różne pojazdy, czy bronie, wszytko zaś na sporym kawałku realistycznie przedstawionej Czarnorusi.

843

18 lipiec 2009

2420 MB

Armed & Dangerous

Armed & Dangerous to kolejny projekt pracowników firmy Planet Moon Studios, twórców nietuzinkowej gry Giants: Citizen Kabuto. Jest to pozycja łącząca mnóstwo dynamicznej akcji z elementami strategicznymi, zrealizowana w pełni trójwymiarowej oprawie graficznej. Kwartet głównych bohaterów stanowią członkowie grupy rebelianckiej Lionhearts - geniusz zbrodni Roman, psychopatyczny zabójca Rexus, robot bojowy Q1-11 oraz saper Jonesy. Ich celem jest obalenie despotycznego króla Forge i uczynienie przy okazji ogromnego spustoszenia w nieprzyjacielskich szeregach.

1,009

16 luty 2008

164.0 MB

Armed Dangerous

Armed & Dangerous jest bardzo ciekawą grą oferującą walkę na 21 olbrzymich, wypełnionych po brzegi akcją poziomach. Do dyspozycji mamy 17 broni, takich jak Snajperka, czy Wyrzutnia Rakiet, pięć różnorodnych środowisk, w tym regiony pokryte lodem i śniegiem, góry z zapierającymi dech widokami czy przerażające mroczne lasy. Dodatkowo innowacyjny i niepowtarzalny styl grafiki ze wspaniale zmienionymi krajobrazami ze wprost nie ograniczoną niczym swoboda poruszania się.

953

31 styczeń 2008

164.0 MB

Armies of Exigo

Armies of Exigo to strategia czasu rzeczywistego zrealizowana przez zespół developerski Black Hole Games, w którego skład wchodzą wielcy miłośnicy idei RTS-ów, w tym i kilku najlepszych graczy Starcrafta na świecie. Zgodnie z obecnymi trendami, AoE rozszerza standardowy schemat RTSa o elementy typowe dla gatunku cRPG, a ponadto obniża znaczenie i wpływ na walkę pojedynczej jednostki na rzecz ogromnych mas ścierających się wojsk. Zgodnie z tą ideą, w jednej chwili podczas bitwy na ekranie zobaczyć możemy około 200 jednostek po każdej stronie konfliktu.

1,003

16 luty 2008

102.7 MB

Arvoch Conflict

Gra zręcznościowa, w której użytkownik wciela się w pilota statku kosmicznego. Jego zadania opierają się głównie na umiejętnościach planowania, uzdolnieniach logistycznych, trafności doboru taktyki i wielu innych. Na szczęście misje nie opierają się tylko na szybkim uderzaniu w klawiaturę, lecz wymagają myślenia. Grafika aplikacji jest bardzo dobra. Dźwięk również stoi na wysokim poziomie. Jest to zaktualizowane demo, w którym usunięto sporo błędów. Instalator jeśli wykryje wcześniejsze wersje na dysku, to będzie działał jak aktualizacja.

1,115

16 lipiec 2008

25.0 MB