Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier

Informacje ze świata gier

Darmowy FPS na silniku Unreal Engine 3

Napisał voltus dnia grudzień 28 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Czy darmowe zawsze musi być gorsze jakościowo od produktów za które nierzadko płacimy duże pieniądze?? Warmonger - Operation: Downtown Destruction jest dowodem na to, że wcale nie musi tak być, jest to darmowy FPS oparty na silniku UE3 tym samym w który zaopatrzony jest Gears of War i UT3. Jest to produkt na który na pewno warto zwrócić uwagę szczególnie, iż jest on całkowicie darmowy, a ściągnąć go można z oficjalnej strony http://www.warmongergame.com/downloads.php

...czytaj więcej

Promocja na steam....

Napisał voltus dnia grudzień 27 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Z okazji świąt i nowego roku firma Valve zdecydowała się na zaoferowanie wszystkim posiadaczom kont steam, ciekawej promocji. Otóż kupując wypatrzony tytuł za pośrednictwem steam-a możemy zaoszczędzić od 10% aż do połowy ceny. Warto więc zainteresować się ów wyprzedażą gdyż jest ona niesamowicie atrakcyjna bo ile razy do roku możemy kupić nową grę za połowę ceny??
...czytaj więcej

Antiguia i Burbuda... piracki raj...

Napisał voltus dnia grudzień 27 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy
Antiguia i Burbuda- maleńkie wyspiarskie państewko położone na archipelagu Małych Antyli zdołało wywalczyć w Światowej organizacji handlu, pozwolenie na łamanie Amerykańskich praw własności intelektualnej. A wszystko zaczęło się kiedy USA nałożyło blokadę internetowych usług hazardowych przedsiębiorców z tego kraju, którzy nie mogą obsługiwać klientów z USA . WTO uznała blokadę za niesprawiedliwą i zarządziła bardzo interesujący rodzaj rekompensaty dla tego państewka.
Sprawa ta toczy się od 5 lat o ostatnia decyzja WTO nie wskazuje na to, ze to będzie jej koniec.

Źródło : gram.pl
...czytaj więcej

Kiedy zobaczymy łatke do Crysis..??

Napisał voltus dnia grudzień 27 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Kiedy zobaczymy łatkę do Crysis...?? ile jeszcze przyjdzie nam na nią czekać?? Oczywiście dokładnie nie wiadomo. "Crytek" zapowiedział, że ujrzymy łatkę już po dwóch tygodniach, co się jednak okazało?? Niestety z łatki w najbliższym czasie "nici". Możemy się jej spodziewać dopiero w Styczniu. Jak mówią sami twórcy uaktualnienie było już gotowe ale.... znaleźliśmy błąd. Przy okazji opublikowania informacji o wyjściu łatki później niż obiecywano, poinformowano, że trwają prace nad dwiema aktualizacjami równolegle. Pierwsza ma usunąć problemy związane ze stabilnością gry, druga zaś ma wprowadzić kilka nowych rozwiązań zasugerowanych przez fanów.

Źródło interia.pl
...czytaj więcej

Sin City pojedzie na Unreal Engine3

Napisał voltus dnia grudzień 27 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Według najnowszych doniesień, firma Red Mile Entertainment pracująca obecnie nad grą opartą na słynnym komiksie "Sin City" podjęła decyzje, że zostanie ona oparta na silniku Unreal Engine 3, dziełu Epic Games. Użycie takiego silnika daje grze wielki potencjał, ale nie skazuje jej obrazu na sukces. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać aż dziecko "Red Mile" ujrzy światło dzienne i przekonać sie w jakim stopniu produkt ten będzie wykorzystywał możliwości zastosowanego w nim silniku.

Źródło: interia.pl
...czytaj więcej

Wesołych Świąt ! ! !

Napisał Siwy dnia grudzień 21 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śniegu napada.

Najserdeczniejsze życzenia składa: Team swiatgry.pl

...czytaj więcej

Pół miliona ?!

Napisał Zen dnia grudzień 15 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Pół miliona testerów Warhammer! Takiego zainteresowania nie spodziewali się chyba nawet najwięksi wielbiciele Warhammera. Do beta testów wersji on line zgłosiło się już ponad pół miliona ludzi z Europy i Ameryki Północnej. To liczba której nie powstydził by się chyba żaden z wydawców gier.Testy mają ruszyć w przyszłym tygodniu...
"Bitwy o zamki, nieprzerwane batalie o surowce, ciekawy system rozwoju postaci mają być tym co przyciągnie graczy. Czy Warhammerowi uda się pokonać niekwestionowanego lidera MMO jakim jest WoW okaże się w drugim kwartale przyszłego roku"
Źródło gry.wp.pl
...czytaj więcej

Warmonger – Operation: Downtown Destruction

Napisał zer0 dnia grudzień 09 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Warmonger należy do popularnego ostatnio gatunku gier FPS. Typowa strzelanka? Tak - tyle że jej akcja rozgrywa się na arenach, a nie w zwykłych liniowych etapach. Wątek fabularny nie należy do wyróżniających się w jakikolwiek sposób - ot w roku 2029 powstał konflikt między dwoma mocarstwami - Polychem Oil oraz General Energy. Boje prowadzone są o złoża ropy naftowej w Iranie. Mimo że główny obiekt sporów umiejscowiony został na Bliskim Wschodzie, to teatrem działań w grze są i tak znane każdemu Stany Zjednoczone. I tak oto gracz dostaje możliwość wcielenia się w jednego z żołnierzy któregoś z koncernów. Miejscem akcji są przede wszystkim post-apokaliptyczne miasta, które wyglądem przypominają miejscówki żywcem wyciągnięte z filmu Terminator.

To, co odróżnia produkt firmy Net Devil od chociażby Unreal Tournament III, to fakt, iż tutaj toczymy walkę o kolejne bazy na mapie, które po zdobyciu stają się miejscem, gdzie możemy respawnować się po śmierci. Cała zabawa opiera się na efektownej rzezi - levele zostały tak skonstruowane, byśmy mieli możliwość walki zarówno na otwartych przestrzeniach miast jak i w ciemnych, wąskich uliczkach czy tunelach metra. W grze wystąpią również pojazdy, które prawdopodobnie pozwolą na szybsze przemieszczanie się po rozległych mapach lub na masową eksterminację przeciwnika.

Źródło: Gry wp
...czytaj więcej

Unreal Evolution League!

Napisał Siwy dnia listopad 28 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Po długich oczekiwaniach w końcu już ją prawie mamy, mowa tu oczywiście o jednym z gigantów współczesnych gier, na którego czekały tysiące, jak nie miliony ludzi na całym świecie - Unreal Tournament 3. Pamiętamy, jak UT3 oficjalnie uzyskało status 'gold', jak trafiła na półki w Australii i Stanach Zjednoczonych, teraz czas na Europę! Jak wiadomo, owa gra ujrzała światło dzienne już w Niemczech, godziny dzielą nas, od premiery gry właśnie w Polsce! Z tej okazji kilku zaprawionych w bojach graczy związanych z poprzednimi wersjami tej gry postanowiło oficjalnie już teraz stworzyć turniej pod nazwą Unreal Evolution League, w którym poza najnowszą wersją będzie można wziąć udział również w rozgrywkach starego dobrego utka. Turniej ten będzie rozgrywany, podobnie jak poprzednie rozgrywki tej gry, w dwóch fazach. Pierwszą będą rozgrywki w Internecie, a następnie, po wyłonieniu najlepszych graczy oraz klanów (drużyn) zostaną rozegrane finały LAN-owe gdzieś na terenie Polski (termin jak i samo miejsce rozegrania nie jest jeszcze podane do wiadomości ogólnej). [Czytaj Więcej]

...czytaj więcej

Znowu PGA! - po co warto przyjechać ?!

Napisał Zen dnia listopad 23 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy
Targi Poznań Game Arena 2007 to pierwsze w Polsce Targi Rozrywki i Multimediów z prawdziwego zdarzenia. To impreza, która kierowana jest do wszystkich młodych ludzi chcących spróbować swych sił w najnowszych grach, poznać nowinki technologiczne, przenieść się na pewien czas do świata fantastyki czy też spróbować swoich sił na polu Paintballowym...
Takie informacje związane z tą oto imprezą możemy znaleźć na stronie Poznań Game Arena chciałbym was zachęcić w imieniu całego teamu SwiatGry.pl do odwiedzenia tegorocznej imprezy. Jak wszyscy wiemy e-sport się rozwija i różne lany, spotkania czy też targi są organizowane z wielką starannością. Przykładem tego był finał znanej ligi Heyah Logitech Cybersport na którym atmosfera była wspaniała ...no cóż ale wróćmy do PGA. Jeśli chcecie dowiedzieć sie wiecej o targach poznańskich, które odbędą się 24-25 listopada zapraszam Was na www.digitalarena.pl . Bilet wstępu na jeden dzień bedzie kosztował 13 zl a cena karnetu dwu dniowego będzie wynosiła 20zl.
...czytaj więcej

Trwają już prace nad druga częścią Rainbow Six: Vegas

Napisał Zen dnia listopad 22 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy
Ubisoft informuje, że trwają już prace nad druga częścią Rainbow Six: Vegas
Nowa wersja powstanie na next geny oraz PC, w sklepach pojawić ma się w marcu przyszłego roku – jako ukoronowanie 10-lecia tej serii. Póki co nie wiemy dokładnie czym będzie różnił się sequel od oryginału. Ubi obiecuje między innymi ulepszoną grafikę i zmiany w gameplayu . Powróci znana nam z jedynki kampania dla jednego gracza, rozbudowany zostanie także tryb multiplayer w tym co-op.
Źródłem infomacji zawartej w tym newsie jest portal gry.wp.pl
...czytaj więcej