Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier

Informacje ze świata gier

Gravity Interactive straszy

Napisał voltus dnia styczeń 07 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy
Gravity Interactive zapowiada bardzo krwawą i brutalną grę przeznaczoną tylko dla dorosłych graczy.Requiem: Bloodymare bo o nim mowa ma być grą MMO (massively multiplayer online) wykorzystującą silnik Havok, który ma za zadanie usprawnić interakcję przedmiotów. Silnik ten znalazł zastosowanie w takich grach jak Age of Empires III, Half Life 2 czy F.E.A.R. Dzięki temu walki, w które Requiem: Bloodymare będzie obfitować, mają się prezentować bardzo realistycznie. Premierę zapowiedziano na początek 2008 roku

źródło: interia.pl
...czytaj więcej

Steam with Rockstar

Napisał voltus dnia styczeń 07 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy
Firma VALVE podpisała umowę z Rockstar Games dzięki której będziemy mogli kupić za pośrednictwem STEAM-a swoje ulubione tytuły ze stajni popularnej "erki". Produkty które zostały oddane nam do dyspozycji prezentują się następująco:

· Midnight Club: Street Racing II
· Wild Metal Country
· Manhunt
· Max Payne
· Max Payne 2: The Fall of Max Payne
· Grand Theft Auto
· Grand Theft Auto II
· Grand Theft Auto III
· Grand Theft Auto: Vice City
* Grand Theft Auto: San Andreas

Oczywiście przy tej okazji nie mogło zabraknąć jakiejś drobnej promocji, w związku z czym do 11 stycznia wszystkie wyżej wymienione gry możemy zakupić o 10% taniej.
...czytaj więcej

Firma FireGame:

Napisał Siwy dnia styczeń 06 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy
Firma FireGame:

Nasze domeny:
http://serwery.swiatgry.pl
www.adkon.eu
www.firegame.pl

O nas:
Firma FireGame istnieje od niedawna i oferuje tanie usługi internetowe do których wlicza się:
Serwery Gier
Hosting internetowe
Tanie domeny


Nasza maszyna:
Procesor: Intel Xeon Quad Core E5310A x2
Ram: Kingston 4 GB
Dysk: 520 GB
Łącze Internetowe: 1 Gbit/s
Lokalizacja: Polska

Pingi i okres testowy:
Nasze serwery gier posiadają niskie pingi dla Polski jak i dla zagranicznych graczy/
Nie wierzysz? Napisz do nas lub zadzwoń a odpalimy ci serwer testowy na okres 1 dnia.

Cennik serwerów gier:
Slot prywatny: 3 PLN
Slot publiczny: 6 PLN

gratisowo do każdego serwera gier dodajemy:
+TeamSpeak 2 lub Ventrilo
+Hltv do serwerów Counter Strike lub miejsce pod stronę klanową.

Kontakt:
Gadu-Gadu: 198169
E-mail: mroz1ty@boo.pl
Telefon: 664-988-910
...czytaj więcej

Pirates MuOnline

Napisał Siwy dnia styczeń 06 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gry MuOnline o tematyce MMORPG na serwer, który nosi nazwę Pirates MuOnline. Serwer chodzi na bardzo dobrym komputerze oraz łączu, które jest jak do tej pory niezawodne i nie mam mowy o czymś takim jak popularnie nazywane "lagi". Jeżeli zajdzie taka potrzeba administracja z chęcią napisze krótki tutorial w jaki sposób należy połączyć się z serwerem, ale to tylko zależy od Was ilu nowych graczy będzie chętnych. Oczywiście jeżeli ktoś ma już teraz problemy może o tym powiadomić GM'ów (Game-Master'ów), którzy dbają o porządek na serwerze. Gra MuOnline jest grą niewątpiliwie podobną do Diablo, wprowadzi Ciebie w świat magi i różnego rodzaju potworów z którymi musisz się uporać oraz różnorodnych krain - od pustyni aż po śnieg. Wersja na której podłączony jest serwer jest bardzo stabilna i nie ma z nią żadnych kłopotów. Serwer stoi od 17.11.2007r. - więc jest jeszcze bardzo młody, ale wciąż się systematycznie rozwija. Poniżej zamieszczę kilka screenów z gry. Strona www serwera na której tworzycie konto, aby na nim zagrac: www.piratesmu.blo.pl Forum serwera: www.piratesmu.fora.pl - tam po rejestracji prosimy pisać wszelkie problemy i zapytania. Pozdrawiamy!
...czytaj więcej

Stargate Worlds na ekranie TV

Napisał voltus dnia grudzień 30 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Już 4 stycznia 2008 roku na kanale telewizyjnym Sci-Fi Channel. Zostanie zaprezentowana gra MMO pod tytułem Stargate Worlds jeszcze przed jej premierą. W czasie transmisji oprócz prezentacji gry zostały przygotowane konkursy dla widzów z cennymi nagrodami.

Premierę gry zaplanowano na jesień 2008. Więcej szczegółów na temat gry można znaleźć na oficjalnej stronie

źródło: onet.pl
...czytaj więcej

Silnik Source-a ciągnie pierwszego Half-Life`a

Napisał voltus dnia grudzień 29 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy
Już niedługo każdy fan Half-Life`a będzie mógł się zapatrzeć w produkt o nazwie Half-Life 2: Black Mesa. Jest to remake, a raczej bardzo zaawansowany mod pierwszej części przygód Gordona Freemana.Usłyszymy w nim nowy soundtrack i efekty dźwiękowe, w znacznym stopniu zostanie poprawiona inteligencja naszych przeciwników oraz zamieszczone zostaną dłuższe dialogi. Z pewności jest na co czekać!!

Źródło: wp.pl
...czytaj więcej

Przeprowadzka Gamec Convention??

Napisał voltus dnia grudzień 29 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy
Być może już w 2009 roku Games Convnetion odbędzie się w Berlinie. Powodów do przeniesienia tej jakże wielkiej imprezy jest kilka. Między innymi problemy z zapleczem logistycznym oraz krytyczne oceny tegorocznej edycji GC. Berlin natomiast oferuje większe powierzchnie wystawowe i lepsze połączenia lotnicze z innymi miastami. O ewentualnej zmianie lokalizacji GC dowiemy się najpóźniej pod koniec stycznia 2008.Źródło: gry-online.pl
...czytaj więcej

Counter-Strike Online beta

Napisał voltus dnia grudzień 29 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

W Azji odbyły się testy nowego dziecka Valve "Counter-Strike Online" Tytułem zainteresowało się ponad 170tys graczy. Niestety nie będzie dane pograć w niego Polskim graczom gdyż producent zapowiedział, że gra ukaże się tylko w wybranych krajach takich jak: Korei, Japonii, Chinach oraz Tajwanie
źródło: onet.pl
...czytaj więcej

Associated Press skarciło...

Napisał voltus dnia grudzień 28 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Jedna z największych agencji prasowych w Ameryce przyznała "nagrody" dla najgorszych gier wideo roku 2007. Za najgorszą produkcję mijającego roku uznano Manhunt 2. gra ukazała się na PlayStation 2, Nintendo Wii oraz Dual Screen’ie. Na drugim miejscu uplasował się Vampire Rain. W którego "przyjemność" grania mieli tylko posiadacze Xbox360. Zaraz za nim znalazł się Deal or No Deal na Dual Screen’a.

Warto zauważyć, że na liście najgorszych gier według Associated Press nie znalazł się żaden tytuł na PC

Źródło: wp.pl
...czytaj więcej

Wii > kalorie

Napisał voltus dnia grudzień 28 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy
Jeżeli dałeś wiarę plotkom jakoby nowa konsola Wii miała by ci pomóc w spaleniu zbędnych kalorii, to niestety mamy dla ciebie złą wiadomość. Według ostatnich badań przeprowadzonych na grupie jedenastu dzieci w przedziale wiekowym między 13 a 15 rokiem życia. Które do dyspozycji miały takie tytuły jak Project Gotham Racing 3, Wii Bowling, Wii Tennis oraz Wii Boxing. Wynika, że granie na Wii nie przyczynia się do spalania kalorii.

Nie pozostaje więc nic innego tylko przestać kombinować i się więcej ruszać bo jak narzazie ludzkość chyba niezna lepszego sposobu na zrzucenie zbednych kilogramów jak ruch, ruch, ruch i jeszcze więcej ruchu.


Źródło: wp.pl
...czytaj więcej

EMPiK - Top Lista nr 49

Napisał voltus dnia grudzień 28 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Z 49 TOP Listy empik-u dowiadujemy się jakie gry sprzedawały się najlepiej w okresie przedświątecznym (17-23 grudnia). I tak oto najlepiej sprzedającymi się produktami na PC był :
1.Call of Duty 4: Modern Warfare
2.The Sims 2
3.FIFA 08

PlayStation 3:
1.Assassin’s Creed
2.Need For Speed: ProStreet
3.Call of Duty 4: Modern Warfare

Xbox 360:
1.Assassin’s Creed
2.Call of Duty 4: Modern Warfare
3.Need For Speed: ProStreet

Źródło: gry-online.pl
...czytaj więcej