Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier

Informacje ze świata gier

Pół miliona ?!

Napisał Zen dnia grudzień 15 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Pół miliona testerów Warhammer! Takiego zainteresowania nie spodziewali się chyba nawet najwięksi wielbiciele Warhammera. Do beta testów wersji on line zgłosiło się już ponad pół miliona ludzi z Europy i Ameryki Północnej. To liczba której nie powstydził by się chyba żaden z wydawców gier.Testy mają ruszyć w przyszłym tygodniu...
"Bitwy o zamki, nieprzerwane batalie o surowce, ciekawy system rozwoju postaci mają być tym co przyciągnie graczy. Czy Warhammerowi uda się pokonać niekwestionowanego lidera MMO jakim jest WoW okaże się w drugim kwartale przyszłego roku"
Źródło gry.wp.pl
...czytaj więcej

Warmonger – Operation: Downtown Destruction

Napisał zer0 dnia grudzień 09 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Warmonger należy do popularnego ostatnio gatunku gier FPS. Typowa strzelanka? Tak - tyle że jej akcja rozgrywa się na arenach, a nie w zwykłych liniowych etapach. Wątek fabularny nie należy do wyróżniających się w jakikolwiek sposób - ot w roku 2029 powstał konflikt między dwoma mocarstwami - Polychem Oil oraz General Energy. Boje prowadzone są o złoża ropy naftowej w Iranie. Mimo że główny obiekt sporów umiejscowiony został na Bliskim Wschodzie, to teatrem działań w grze są i tak znane każdemu Stany Zjednoczone. I tak oto gracz dostaje możliwość wcielenia się w jednego z żołnierzy któregoś z koncernów. Miejscem akcji są przede wszystkim post-apokaliptyczne miasta, które wyglądem przypominają miejscówki żywcem wyciągnięte z filmu Terminator.

To, co odróżnia produkt firmy Net Devil od chociażby Unreal Tournament III, to fakt, iż tutaj toczymy walkę o kolejne bazy na mapie, które po zdobyciu stają się miejscem, gdzie możemy respawnować się po śmierci. Cała zabawa opiera się na efektownej rzezi - levele zostały tak skonstruowane, byśmy mieli możliwość walki zarówno na otwartych przestrzeniach miast jak i w ciemnych, wąskich uliczkach czy tunelach metra. W grze wystąpią również pojazdy, które prawdopodobnie pozwolą na szybsze przemieszczanie się po rozległych mapach lub na masową eksterminację przeciwnika.

Źródło: Gry wp
...czytaj więcej

Unreal Evolution League!

Napisał Siwy dnia listopad 28 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Po długich oczekiwaniach w końcu już ją prawie mamy, mowa tu oczywiście o jednym z gigantów współczesnych gier, na którego czekały tysiące, jak nie miliony ludzi na całym świecie - Unreal Tournament 3. Pamiętamy, jak UT3 oficjalnie uzyskało status 'gold', jak trafiła na półki w Australii i Stanach Zjednoczonych, teraz czas na Europę! Jak wiadomo, owa gra ujrzała światło dzienne już w Niemczech, godziny dzielą nas, od premiery gry właśnie w Polsce! Z tej okazji kilku zaprawionych w bojach graczy związanych z poprzednimi wersjami tej gry postanowiło oficjalnie już teraz stworzyć turniej pod nazwą Unreal Evolution League, w którym poza najnowszą wersją będzie można wziąć udział również w rozgrywkach starego dobrego utka. Turniej ten będzie rozgrywany, podobnie jak poprzednie rozgrywki tej gry, w dwóch fazach. Pierwszą będą rozgrywki w Internecie, a następnie, po wyłonieniu najlepszych graczy oraz klanów (drużyn) zostaną rozegrane finały LAN-owe gdzieś na terenie Polski (termin jak i samo miejsce rozegrania nie jest jeszcze podane do wiadomości ogólnej). [Czytaj Więcej]

...czytaj więcej

Znowu PGA! - po co warto przyjechać ?!

Napisał Zen dnia listopad 23 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy
Targi Poznań Game Arena 2007 to pierwsze w Polsce Targi Rozrywki i Multimediów z prawdziwego zdarzenia. To impreza, która kierowana jest do wszystkich młodych ludzi chcących spróbować swych sił w najnowszych grach, poznać nowinki technologiczne, przenieść się na pewien czas do świata fantastyki czy też spróbować swoich sił na polu Paintballowym...
Takie informacje związane z tą oto imprezą możemy znaleźć na stronie Poznań Game Arena chciałbym was zachęcić w imieniu całego teamu SwiatGry.pl do odwiedzenia tegorocznej imprezy. Jak wszyscy wiemy e-sport się rozwija i różne lany, spotkania czy też targi są organizowane z wielką starannością. Przykładem tego był finał znanej ligi Heyah Logitech Cybersport na którym atmosfera była wspaniała ...no cóż ale wróćmy do PGA. Jeśli chcecie dowiedzieć sie wiecej o targach poznańskich, które odbędą się 24-25 listopada zapraszam Was na www.digitalarena.pl . Bilet wstępu na jeden dzień bedzie kosztował 13 zl a cena karnetu dwu dniowego będzie wynosiła 20zl.
...czytaj więcej

Trwają już prace nad druga częścią Rainbow Six: Vegas

Napisał Zen dnia listopad 22 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy
Ubisoft informuje, że trwają już prace nad druga częścią Rainbow Six: Vegas
Nowa wersja powstanie na next geny oraz PC, w sklepach pojawić ma się w marcu przyszłego roku – jako ukoronowanie 10-lecia tej serii. Póki co nie wiemy dokładnie czym będzie różnił się sequel od oryginału. Ubi obiecuje między innymi ulepszoną grafikę i zmiany w gameplayu . Powróci znana nam z jedynki kampania dla jednego gracza, rozbudowany zostanie także tryb multiplayer w tym co-op.
Źródłem infomacji zawartej w tym newsie jest portal gry.wp.pl
...czytaj więcej

Informacje o komputerach na PGA...

Napisał Zen dnia listopad 20 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy

Dziś otrzymałem informacje dotyczące komputerów na Poznań Game Arena.
Firmą która podjęła się dostarczenia komputerów jest: NTT-System , największy w kraju producent komputerów stacjonarnych.Podana poniżej konfiguracja jest tylko ogólnikowa, niektóre komputery pod bardziej wymagające gry będą "uzbrojone" w inne podzespoły.+Nazwa handlowa: Komputer NTT Game W 538G
+Procesor: AMD Athlon X2 6000
+System operacyjny: Windows XP Professional
+Płyta główna: Gigabyte GA-M56S-S3
+Pamięć RAM: 2x Samsung 1GB DDR2 800MHz
+Karta graficzna: Radeon 2600XT 256MB DDR4 / Radeon HD2900 GT 256DDR3
+Dysk twardy: Samsung 500GB S-ATA 16MB cache
+Napęd optyczny: Samsung DVDąRW LightScribe
+Obudowa: ATRIX 9001 C4 NTT 500W

...czytaj więcej

Crysis zaprojektowany jako trylogia....

Napisał Zen dnia listopad 20 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy
Już od dawna było wiadomo że gra Crysis jest częścią pierwszą całej trylogii.
Yerli ze studia crytek pare dni temu potwierdził owe przewidywania. Zatem
Crysis jest stworzony w koncepcji epizodycznej. Więc fani tej oto gry mogą czekać ze zniecierpliwieniem na pozostałe dwie części...

„ Gra jest zaprojektowana w koncepcji trylogii, więc otrzymacie jeszcze dwie części. Zakończenie sagi jest planowane bardzo rozważnie. Nie mogę jednak odpowiedzieć już na żadne pytania, chcąc zachować dla Was jeszcze kilka niespodzianek” – mówi Yerli.
...czytaj więcej

Premiera Need for Speed Pro Street

Napisał Siwy dnia listopad 16 2007 Kategoria: brak 1 komentarzy
Dnia 14.11.2007 EA Games wydało do sprzedaży grę oczekiwana przez miliony fanów.Wreście się doczekaliśmy Need For Speed Pro Street już w sprzedaży.

Zapowiadana premiera polskiej wersji językowej zaplanowana jest na 23 Listopad 2007.
Jak będzie przekonamy się już nie długo.

Pobierz Demo Gry
Zobacz Trailer

Pozdrawiamy Ekipa Swiat gry.pl
...czytaj więcej

serwis swiatgry.pl

Napisał Barteg dnia listopad 15 2007 Kategoria: brak 0 komentarzy
To już tydzień jak nasz serwis stanął na nogi, współpraca jak na razie idzie po naszej myśli i mamy nadzieje że jeszcze długo tak zostanie.


Obecnie na stronie możemy znaleźć kilka zapowiedzi i recenzji, lecz oczywiście wszystko jest poszerzane o kolejne artykuły. W przyszłości zamierzamy organizować konkursy za które przewidywane są nagrody. Lecz jak na razie musimy się skupić na jak najszybszym skończeniu strony czego w szczególności sobie życzymy.


Pozdrawiamy Ekipa Swiatgry.pl
...czytaj więcej