Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier

Informacje ze świata gier

Assassin's Creed - kolejne szczegóły na temat lokalizacji

Napisał Siwy dnia luty 28 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy

Cenega Poland
, partner firmy Ubisoft w Polsce, ma przyjemność poinformować, że w grze Assassin’s Creed głosów postaciom użyczyły sławy polskiego filmu i telewizji. Wkrótce poznacie kolejne głosy z najciekawszej lokalizacji tego roku!

Assassin’s Creed to gra następnej generacji, stworzona przez studio Ubisoft Montreal, twórców słynnego Prince of Persia: Piaski Czasu. Tytuł redefiniuje gatunek gier akcji. Podczas, gdy inne gry szczycą się efektowną grafiką i modelem fizycznym, Assassin’s Creed łączy technologię, projekt gry, fabułę i emocje, tworząc świat, w którym główny bohater może wzniecać chaos, a jednocześnie zmieniać go, jak nigdy dotąd. Mamy rok 1191. Trzecia Krucjata rozdziera Ziemię Świętą. Jako Altair, członek zakonu asasynów, musisz doprowadzić do zakończenia walk oraz wypełnić misje zlecone przez Twojego mistrza. Możesz przy tym skorzystać ze wszystkich dostępnych środków i dróg. Tylko od Ciebie zależy czy uratujesz swój świat przed zagładą. Twoje działania bez wątpienia wpłyną na historię i przyszłość całego świata.


Charakterystyczne cechy

* Zostań zabójcą doskonałym: zaplanuj atak, przygotuj drogę ucieczki i wykonaj zleconą misję. Nie zostawiaj nic ślepemu przypadkowi, może Cię to kosztować życie.
* Realistyczne otoczenie: oddane w najdrobniejszych szczegółach miasta Jerozolima, Akre i Damaszek z terenami pomiędzy nimi wraz z unikalnym systemem reakcji postaci komputerowych oferuje niespotykaną dotychczas rozgrywkę.
* Pełna swoboda: po świecie Assassin’s Creed możesz poruszać się bez ograniczeń, daje Ci to możliwość przeprowadzenia misji w dowolny sposób. Każda droga prowadzi do celu.
* Rozszerzona wersja PC: Tylko w wersji na komputery PC doświadczycie więcej akcji i poznacie urozmaicone scenariusze misji.
* Gwiazdorska obsada polskiej wersji językowej: w polskiej wersji PC głosu postaciom występującym w grze użyczyły sławy polskiego filmu i telewizji, m. in.: Daniel Olbrychski, Borys Szyc, Krzysztof Kowalewski.

Zobacz Galerię zdjęć z gry
Assassin's Creed
...czytaj więcej

Dead Space - data światowej premiery

Napisał Siwy dnia luty 27 2008 Kategoria: brak 1 komentarzy

                      Dead Space, survival horror osadzony w realiach science-fiction, trafi do sklepów 31 października tego roku,
                      w wersji na konsole PLAYSTATION®3 i Xbox 360. Przygotujcie się na wrażenia, od których ciarki przechodzą                        po plecach.

                      Akcja Dead Space toczy się w dalekiej przyszłości. Potrzeba zdobywania naturalnych surowców stała                       
                      się główną motywacją mieszkańców Ziemi do eksploracji kosmosu. Ogromne, prywatne statki wydobywcze
                      krążą po orbitach planet i przy pomocy zaawansowanych urządzeń wydobywają bloki skalne wielkości miast,
                      a następnie redukują je do postaci surowej rudy. Kiedy komunikacja na słynnym statku USG Ishimura przestaje                       działać, z misją naprawy wysłany zostaje inżynier Isaac Clarke. Po wejściu na pokład odkrywa, że głęboko pod                       powierzchnią pobliskiej planety kryje się starożytna, złowroga, obca siła, która została odnaleziona i uwolniona                       przez załogę statku. Nieuzbrojony, samotny i przerażony bohater musi nie tylko walczyć o przetrwanie, lecz także                       zamknąć wroga z powrotem w ciemnej skale.

                      – W survival horrorze chodzi o doświadczanie koszmarnej i głęboko osobistej historii – powiedział producent                       wykonawczy Glen Schofield. – Dead Space to thriller dla jednego gracza. Tytuł przeraża, gwarantując                       klaustrofobiczne poczucie osamotnienia w mroku, gdzie czyha straszliwy wróg.

                      Zainteresowanych szczegółami dotyczącymi tej produkcji zapraszamy na oficjalną stronę                       www.deadspacegame.com, na której znajduje się najnowszy film oraz ciekawostki odnośnie Dead Space.Zobacz Galerię zdjęć z gry
Dead Space
...czytaj więcej

XIII Wiek: Śmierć lub chwała – w ofercie Cenega Poland

Napisał Siwy dnia luty 27 2008 Kategoria: brak 1 komentarzy
Cenega Poland, ma przyjemność poinformować że w planie wydawniczym znalazła się gra XIII Wiek: Śmierć lub Chwała. Jest to gra strategiczna w realiach Średniowiecza. Nie trzeba w niej budować baz czy zdobywać surowców. Interesuje nas tylko czysta walka na śmierć i życie.

Stań na ubitej ziemi i wydawaj rozkazy! Od Ciebie zależy czy Twoje oddziały poniosą śmierć czy okryją się chwałą. Boje możesz toczyć jako jeden ze sławnych dowódców, tysiące żołnierzy czekają na Twoje rozkazy. Walcz jako Filip II August, Szymon z Montfort czy Aleksander Newski.

* Ponad 30 bitew w 5 kampaniach, historyczne bitwy nie prezentowane jeszcze nigdy w grach
* Autentyczne rody średniowiecznej Europy, ponad 60 postaci historycznych. Odwzorowane warunki atmosferyczne i ukształtowania
* Wiele rodzajów jednostek, od ciężkiej konnicy rycerskiej, przez kuszników, pikinierów, konnicę Połowców po zakutych w stal zakonników spod znaku Św. Jakuba
* Wyposażenie i wygląd jednostek opracowane z dbałością o szczegóły historyczne
* Unikalny system prowadzenia walki, który opisuje ponad 80 parametrów, dzięki czemu poznasz smak dowodzenia średniowieczną armią
* Wspaniała oprawa graficzna oddająca z detalami szczegóły wyposażenia jednostek.
* Możliwość prowadzenia rozgrywki w Internecie i przez LAN.
* Cena – 49,90 PLN
* Premiera – połowa marca 2008
...czytaj więcej

Troszku z innej beczki "ETHERNET" Gaming Świat Gry

Napisał Siwy dnia luty 26 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy
Witam.
Ostatnimi czasy dostałem wiele propozycji ze "świata E-Sportu" odnośnie sponsoringu, współpracy. Wiele ofert było bardzo ciekawych i poważnych. Wybraliśmy MultiGaming "ETHERNET", który ma bardzo ciekawy projekt szaty graficznej jak i bardzo dobrze zgrany zespół. Wraz z Firma Everon uruchomiliśmy kilka serwerów gier dla ów gamingu. Oto fragment news'a którego możemy ujrzeć na stronie Ethernetu"

"Myślę że nadszedł czas na przedstawienie naszego Multigamingu, otóż team ETHERNET pojawił się na początku 2007 roku w lidze Counter-Strike 1.5 proXion. Klan miał całkiem niezłe osiągnięcie na scenie polskiego CS v1.5 było to swojego czasu 3 miejsce w tej wielkiej lidze. Niestety po dosyć długiej grze razem team się "rozleciał". Postanowiliśmy stworzyć ten klan od nowa... tym razem jako multigaming. Jak na razie wszystko idzie po naszej myśli i nie ma większych problemów, "jednym słowem" :klan się rozwija w zastraszającym tempie. Teraz powiem o graczach. Otóż do ETHERNETU dołączyła znana dywizja ET która grała wcześniej jako HQ klan (High Quality) mają oni na swoim koncie dobre wyniki i grają coraz lepiej. W klanie znajduje się również dywizja Counter-Strike 1.6 jest to nowy team który jest w fazie przygotowań do porządnej gry. Na zakończenie tej wyczerpującej wypowiedzi chciałbym Was poinformować że w dniu dzisiejszym dołączyła do nas kolejna ciekawa drużyna gry COD2 a oto jej Lineup:

kepaaa
Vlepa
sqbi
sebus
lct
haxide

Ta oto dywizja COD2 grała w takich drużynach jak SPEEDCORE , TEAM EXAVS oraz TEAM Infinity gdzie udało jej się osiągnąć
1 miejsce w cb5on5.pl
Przedstawię również osiągnięcia nie mniej zdolnej drużyny Enemy Territory:
1 miejsce Clown Cup 6on6
3 miejsce ClanLand 6on6 "

Zapraszamy na ich strone ETHERNET
...czytaj więcej

Fantasy Wars – polska premiera w połowie marca

Napisał Siwy dnia luty 26 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy

Cenega Poland, ma przyjemność poinformować o wznowieniu prac nad tytułem Fantasy Wars. Jest to strategiczna gra turowa z elementami RPG rozgrywająca się w magicznym świecie fantasy. Pełnym ludzkich królestw, klanów orków, cytadel krasnoludów i elfich lasów.

Gracz ma do dyspozycji trzy kampanie połączone zgrabnym scenariuszem. W świecie Fantasy Wars toczy się wojna o dominację pomiędzy Ludźmi, Orkami, Krasnoludami i Elfami. Dowodząc jedna z tych ras musisz zdobyć supremacje nad pozostałymi. Twoja armia to pojedynczy główni bohaterzy i rozliczne jednostki. Gra oferuje ciekawe rozwiązania strategiczne oraz wspaniały graficznie świat w pełnym 3D. Pozwala to na obserwację walki z praktycznie każdego kąta i z różnymi zbliżeniami kamery.

* Obejmij dowództwo nad wielkimi armiami Ludzi, Elfów lub Orków w trzech kampaniach połączonych scenariuszem
* Uczestnicz w oblężeniach zamków, obronach wiosek, atakach i operacjach zwiadowczych
* Pokieruj ponad 70 jednostkami i 9 kategoriami wojsk, wyposażonych w zaawansowany system modernizacji armii
* Sprawdź swoje umiejętności taktyka w trybach wieloosobowych
* Oszałamiająca grafika 3D, gdzie rozgrywka i sterowanie tworzą wyjątkową i niezwykle rozbudowaną grę strategiczną
* Gra w polskiej wersji językowej (napisy)
* Cena – 59,90
* Premiera – połowa marca 2008

Zobacz Galerię zdjęć z gry
Fantasy Wars
...czytaj więcej

Gra komputerowa Lost będzie miała polski podtytuł

Napisał Siwy dnia luty 26 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy

CD Projekt informuje, że gra LOST będzie nosić podtytuł ZAGUBIENI. Gotowe jest również pudełko do polskiej wersji.

LOST to przygodowa gra akcji oparta na jedynym z najgłośniejszych seriali ostatnich lat pod tym samym tytułem. Bohaterem jest Elliott Maslow, jeden z rozbitków feralnego lotu 815, a zarazem nowa postać wprowadzona z myślą o grze. Maslow cierpi na zanik pamięci, musi zatem odkryć swoją przeszłość, a także rozwikłać tajemnice wyspy.

Atrakcji dla fanów serialu jest mnóstwo, bo gracz podczas rozwiązywania zagadek napotyka na bohaterów serialu oraz na znajome lokacje. Za fabułę odpowiadają scenarzyści serialu; podobnie jest ze ścieżką dźwiękową, której twórcą jest "zagubiony" kompozytor. Części komputerowych postaci głosu użyczyli aktorzy grający w serialu, co w połączeniu z grafiką dokładnie odwzorowującą ich wygląd, sprawia, że gracz czuje się jakby brał udział w kolejnym epizodzie serialu. A współpraca z innymi rozbitkami lotu 815 jest bardzo ważna dla rozwiązania zagadek.

Gra komputerowa LOST: Zagubieni ukaże się wkrótce w polskiej, kinowej wersji językowej w atrakcyjnej cenie 99,90 zł.

Zobacz Galerię zdjęć z gry
LOST: Zagubieni
...czytaj więcej

Nowe informacje o LEGO Universe

Napisał Siwy dnia luty 25 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy

Firma NetDevil opublikowała kolejne informacje na temat LEGO Universe. I tak oto, zapowiedziane już jakiś czas temu LEGO w formie gry MMO to przede wszystkim:”Lego Universe poszerzy twoją wyobraźnię z lat dzieciństwa. Teraz będziesz mógł odkryć co znajduje się w zatopionej skrzyni, pokierować mechem lub nawet oswoić dinozaura” - stwierdził Mark Hansen.

Co ciekawe, produkt wykorzystywać ma większość z serii LEGO jakie pojawiły się na rynku. Dlatego też, nie zabraknie klasycznych piratów, średniowiecznych rycerzy oraz wypraw w kosmos.

Największą innowacją będzie przede wszystkim ścisłe powiązanie całego tytułu z koncernem LEGO. Jak działał będzie cały system? Otóż, tworzymy sobie konstrukcję z wirtualnych klocków. Końcowy efekt jest nawet lepszy niż myśleliśmy, a więc zamawiamy sobie identyczny zestaw, który przyleci do nas pocztą prosto z fabryki LEGO. Warto zaznaczyć, że ułożony zostanie z identycznych klocków jak te, użyte przez nas w grze. Być może to właśnie ten element, przysporzy grze tłumy wielbicieli.
...czytaj więcej

FIFA Street 3 od dziś w sprzedaży

Napisał Siwy dnia luty 23 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy
Już dziś na terenie całego kraju kupisz nową odsłonę popularnej gry FIFA Street, dzięki której doświadczysz wielkich emocji, grając takimi słynnymi piłkarzami jak Ronaldinho, Peter Crouch i Gennaro Gattuso, których podobizny odnajdziesz na okładce gry.

Trzecia odsłona tworzonej przez EA SPORTS serii to mieniący się kolorami, pulsujący w rytm muzyki świat, w którym największe gwiazdy futbolu zmagają się ze sobą w ulicznych rozgrywkach piłkarskich. Uproszczony system sterowania pozwoli Ci z łatwością przeprowadzać niesamowite akcje, a otoczenie będzie żywo reagowało na podejmowane działania: bloki, triki i strzały do bramki.

W FIFA Street 3 jest ponad 250 najlepszych piłkarzy świata reprezentujących 18 międzynarodowych drużyn. Każdy z zawodników nosić będzie właściwy swojemu rzeczywistemu odpowiednikowi strój, a jego wygląd będzie zmieniony, by uwydatnić jego atrybuty, styl gry czy unikalne umiejętności. Niezależnie od tego, jakim podejściem do rozgrywki ma odznaczać się Twoja drużyna, zawsze znajdziesz piłkarzy, którzy spełnią Twoje oczekiwania. Specjaliści od rozgrywania piłki, trików czy wybitni strzelcy – każdy z nich charakteryzuje się innymi zagraniami i pozwala zmienić sytuację na boisku.

Gra FIFA Street 3 ukazała się w wersji na konsole Xbox 360™, PLAYSTATION®3 oraz Nintendo DS™. Uzyskała klasyfikację wiekową PEGI +3.
...czytaj więcej

EA zapowiada pierwsze rozszerzenie do gry SimCity Społeczności

Napisał Siwy dnia luty 23 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy

Z przyjemnością zapowiadamy SimCity Społeczności Na wakacjach, pierwsze rozszerzenie do najnowszej odsłony bestsellerowej serii SimCity. Dzięki niemu gracze uzyskają możliwość zbudowania kurortów wypoczynkowych w zupełnie nowych, czasami bardzo egzotycznych lokacjach. Żeby przyciągnąć mieszkańców z całego świata, będą musieli w ten sposób zarządzać swoimi miastami, by zachęcić do odwiedzin nawet najwybredniejszych turystów. Dodatek SimCity Społeczności Na wakacjach będzie do nabycia w Polsce od maja bieżącego roku.

SimCity Społeczności Na wakacjach wzbogaci rozgrywkę podstawowej wersji gry o nowe narzędzia, przydatne w stworzeniu nastawionego na turystykę, pełnego różnorodnych atrakcji i miejsc rekreacji miasta. Dzięki rozbudowanemu generatorowi map gracze mogą od razu rozpoznać potencjał danej miejscowości i wykorzystać go, by przekształcić ją w wymarzone miejsce wypoczynku. Tylko od nich zależy, jakie atrakcje wybiorą spośród ponad setki różnych możliwości, począwszy od rozległych wesołych miasteczek, przez ścieżki do pieszych wędrówek, a na słonecznych, tropikalnych ośrodkach plażowych skończywszy.
– SimCity Społeczności Na wakacjach to doskonała okazja, by pozwolić wyobraźni pojechać na wakacje, a jednocześnie zapewnić rozbudowaną rozgrywkę i nowe wyzwania dla graczy – powiedział Rod Humble, szef studia odpowiedzialnego za markę The Sims. – Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć miniaturową republikę, czy też miejsce duchowego relaksu, będziesz mieć pod ręką wszystkie narzędzia przydatne w osiągnięciu tego celu i zaprojektowaniu miejscowości, w której urlop będzie szczytem marzeń.

Gra SimCity Społeczności zadebiutowała na rynku w listopadzie 2007 roku. Dzięki niej gracze mogą nie tylko budować miasta swoich marzeń, ale również wpływać na ich kulturę, tendencje społeczne oraz otoczenie. Przystępny i intuicyjny edytor pozwala na postawienie ponad 500 typów budynków i stworzenie miasta według własnego upodobania, niezależnie od tego, czy będzie to futurystyczna metropolia, totalnie podporządkowane władzy miasto rodem z orwellowskiego „Roku 1984”, czy też spokojne miejsce kontemplacji i duchowego rozwoju. Jakie elementy wybierzesz i połączysz ze sobą, zależy tylko od Ciebie.

Marka SimCity jest jedną z najpopularniejszych serii gier na komputery PC w historii. Od czasu premiery w 1989 roku sprzedała się na całym świecie w ponad siedemnastu milionach egzemplarzy. Rozszerzenie SimCity Społeczności Na wakacjach nie uzyskało jeszcze klasyfikacji wiekowej PEGI.


Zobacz Galerię zdjęć z gry
SimCity Społeczności
...czytaj więcej

Nowinka, Wyniki konkursu

Napisał Siwy dnia luty 22 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy

           Witam Serdecznie.

           Na początek kilka słów wyjaśnienia. Firma hostingowa , w której posiadamy hosting miała awarię dysków twardych. Kilka            dni musieliśmy czekać na odzyskanie bazy danych, na szczęście udało się. Czas teraz ma przedstawienie wyniku            losowania konkursu, gdzie nagrodą były dwa egzemplarze gry Call of Duty 4: Modern Warfare. Szczęśliwymi            zwycięzcami są:

           Michał "Archeon" Chachorek, Warszawa
           Marcin "Ziomek" Wacławik, Łódz


           Zwycięzca serdecznie gratulujemy :)
           Już w niedługim czasie zapraszamy do nowego konkursu, gdzie nagrodą główna będzie "F.E.A.R.: Perseus Mandate",            więc serdecznie zapraszamy już wkrótce.

           Pora na nowości na stronie, więc tak:
           - Dodanie wtyczki: Moi przyjaciele ( użytkownicy mogą poznawać nowych ludzi).
           - Zmodyfikowanie wtyczki Games Online [KLIK].
           - Galeria avatarów (każdy może sobie wybrać odpowiedni avatar).
           - Panel Użytkownika.

           Dodatkowo dodaliśmy kilka nowych rzeczy do naszego DOWNLOAD'u

           + 52 Dema
           + 14 Tapet


           Oczywiście download jest cały czas poszerzany o nowe pliki.


...czytaj więcej

Assassin's Creed - oficjalne wymagania sprzętowe

Napisał Siwy dnia luty 18 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy
Cenega Poland, partner firmy Ubisoft w Polsce, ma przyjemność przedstawić oficjalne wymagania sprzętowe gry Assassin’s Creed dla komputerów osobistych! Na pewno ucieszą one wielu graczy, gdyż są niższe niż nieoficjalne, o których spekulowało się od paru tygodni. Dzięki ulepszonej optymalizacji kodu gry jeszcze więcej osób będzie mogło poznać tajemniczy świat krucjat i asasynów oraz cieszyć się wyjątkowymi przygodami Altaira!* System: Windows® XP/Windows Vista® (wyłącznie)
* Procesor: Dual core processor 2.6 GHz Intel® Pentium® D lub AMD Athlon™ 64 X2 3800+ (Intel Core® 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ lub lepszy rekomendowany)
* RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista
* Karta video: 256 MB DirectX® 10.0 lub DirectX 9.0, z Shader Model 3.0 lub wyższym (zobacz listę sprzętu)*
* Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0 lub 10.0 (rekomendowana 5.1)
* Wersja DirectX: DirectX 9.0 lub 10.0 (dołączone do dysku)
* DVD-ROM: DVD-ROM (odczytujacy płyty dwuwarstwowe)
* Miejsce na dysku twardym : 8 GB
* Opcjonalne urządzenia peryferyjne: klawiatura, mysz, opcjonalnie pad (rekomendowany kontroler Xbox 360® )
* Karty graficzne obsługiwane w momencie wydania:
* ATI® RADEON® X1600*/1650*-1950/HD 2000/3000 series
* NVIDIA GeForce® 6800*/7/8/9 series
* PCI Express tylko wspierane

Wersje tych kart używane w przenośnych komputerach mogą działać, jednak NIE są wspierane. Wymienione są jedyne chipsety na których można uruchomić grę. Aby upewnić się, że posiadany chipset jest obsługiwany, zapraszamy na stronę:: http://support.ubi.com.

Uwaga: Ta gra wykorzystuje technologię, zapobiegającą kopiowaniu, która może pozostawać w konflikcie z niektórymi napędami DVD-ROM i napędami wirtualnymi.
...czytaj więcej