Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Gra: Mass Effect 2

Informacje ze świata gier

DLC do Mass Effect 2 również za darmo!

Napisał JackReno dnia czerwiec 05 2013 Kategoria: brak 0 komentarzy
DLC do Mass Effect 2 również za darmo!Wczoraj informowaliśmy, że EA udostępniło fanom serii Dragon Age dwa, całkiem darmowe DLC. Również gra Mass Effect 2 może się teraz pochwalić dodatkową zawartością, bez konieczności wnoszenia opłat przez użytkowników.

Chodzi o DLC Sieć Cerberusa, dzięki której gracze mogą rozegrać kilka dodatkowych misji (w tym zwiedzić miejsce katastrofy pierwszej Normandii), a także przyłączyć do drużyny Zaeeda.

Dodatek można pobrać ze strony social.bioware.com
...czytaj więcej

Indie Gala Mass Effect ruszył! Zaraz, że co?

Napisał Karfein dnia kwiecień 18 2013 Kategoria: brak 5 komentarzy
Indie Gala Mass Effect ruszył! Zaraz, że co?Serwis Indie Gala nie próżnuje. Teraz przyszedł czas na Indie Gala Mass Effect!

Jeszcze przez ponad 10 dni nabyć po taniu można Rebuild, Kill Fun Yeah, Shadowgrounds, Zombie Driver HD i nieujawniony jeszcze tytuł.

Za pobicie średniej (w momencie pisania newsa 5,62$) zgarniecie też Gimbal, Shank 2, DLC i soundtrack do Zombie Driver HD, nieujawniony jeszcze tytuł, a także... Mass Effect 2 na platformę Origin.

Co jak co, ale w przypadku Humble THQ Bundle nie było żadnego indie w nazwie. Tutaj pojechano już ostro po bandzie. Rozumiem nabijanie sprzedaży, ale w tym przypadku granica została w moim odczuciu przekroczona.

W rozwinięciu newsa trailer Indie Gala Mass Effect... a raczej samego Mass Effect 2. Znowu zawód.
...czytaj więcej