Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Gra: Call of Duty: Black Ops II

Informacje ze świata gier

Revolution - pierwszy pakiet DLC do Call of Duty: Black Ops II

Napisał Siwy dnia styczeń 07 2013 Kategoria: brak 0 komentarzy
Revolution - pierwszy pakiet DLC do Call of Duty: Black Ops IIPo przeniesieniu nas w przyszłość z zaawansowanym technologicznie arsenałem broni, dronami oraz światem pogrążonym w technologicznym konflikcie, Call of Duty: Black Ops II nadchodzi z pierwszym pakietem dodatków do pobrania - Revolution!

[więcej informacji w rozwinięciu newsa]
...czytaj więcej

Lista najlepiej sprzedających się gier na STEAM

Napisał Nakata dnia listopad 26 2012 Kategoria: brak 3 komentarzy
Lista najlepiej sprzedających się gier na STEAMPoniżej przedstawiamy listę gier, które w okresie od 18 do 24 listopada cieszyły się największą popularnością w dystrybucji elektronicznej w systemie Steam.

W okresie od 11 do 17 listopada najlepiej sprzedającą się grą na Steam był Call of Duty: Black Ops II, na podium znalazł się także Assassin's Creed III oraz Hitman: Absolution.
...czytaj więcej

Lista najlepiej sprzedających się gier na STEAM

Napisał Nakata dnia listopad 19 2012 Kategoria: brak 0 komentarzy
Lista najlepiej sprzedających się gier na STEAMPoniżej przedstawiamy listę gier, które w okresie od 11 do 17 listopada cieszyły się największą popularnością w dystrybucji elektronicznej w systemie Steam.

W okresie od 4 do 10 listopada najlepiej sprzedającą się grą na Steam był Football Manager 2013, na podium znalazł się także Call of Duty: Black Ops II oraz Counter-Strike: Global Offensive.
...czytaj więcej

Nowe Call of Duty zbiera obfite plony.

Napisał Nefryt dnia listopad 17 2012 Kategoria: brak 0 komentarzy
Nowe Call of Duty zbiera obfite plony.Wczoraj firma Activision ogłosiła wyniki sprzedaży gry Call of Duty Black Ops II. Tylko w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery gra zarobiła ponad 500 milionów dolarów! Czwarty rok z rzędu premiera kolejnej gry z serii Call of Duty jest największym rozrywkowym wydarzeniem roku.

Przychody ze sprzedaży wszystkich tytułów pod marką Call of Duty przekroczyły przychody z biletów na pokazy wszystkich filmów z serii "Harry Potter" czy "Gwiezdne Wojny", będącymi najbardziej kasowymi filmami wszechczasów.
...czytaj więcej

Activision ukarze sklepy za złamanie regulaminu

Napisał CryStorm dnia listopad 15 2012 Kategoria: brak 1 komentarzy
Activision ukarze sklepy za złamanie regulaminuChoć premiera Call of Duty: Black Ops II już za nami, nie jest to koniec pracy dla Activision. Ruszyło bowiem pewne śledztwo w którym głównymi podejrzanymi są sklepy! Sprzedawały one bowiem kopie gry znacznie wcześniej, a co ciekawe w aferze uczestniczy również jeden z Polski. Activision zapowiedziało, że podejmie odpowiednie działania, by ukarać właścicieli tych sklepów.
...czytaj więcej

Call of Duty: Black OPS 2 - Problemy z wydaniem PC i edycją kolekcjonerską na PS3

Napisał CryStorm dnia listopad 15 2012 Kategoria: brak 0 komentarzy
Call of Duty: Black OPS 2 - Problemy z wydaniem PC i edycją kolekcjonerską na PS3Mimo że według statystyk sprzedaży premiera Call of Duty: Black OPS 2 wyszła całkiem udanie, twórcy zaliczyli dwie ale dość poważne wpadki związane ze sprawami technicznymi pudełkowych wersji gry. Jak się możemy dowiedzieć z informacji krążących po internecie, niektórzy gracze którzy zaopatrzyli się w pudełkową wersję najnowszej odsłony Black OPS'a w wersji PC, czekała niemiła niespodzianka.
...czytaj więcej

Lista najlepiej sprzedających się gier na STEAM

Napisał Nakata dnia listopad 12 2012 Kategoria: brak 2 komentarzy
Lista najlepiej sprzedających się gier na STEAMPoniżej przedstawiamy listę gier, które w okresie od 4 do 11 listopada cieszyły się największą popularnością w dystrybucji elektronicznej w systemie Steam.

W okresie od 28 października do 3 listopada najlepiej sprzedającą się grą na Steam był Football Manager 2013, na podium znalazł się także Left for Dead 2 oraz XCOM: Enemy Unknown.
...czytaj więcej

Król w przedsprzedaży

Napisał Nefryt dnia maj 12 2012 Kategoria: brak 0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops 2... niedawno zapowiedziane, a już bije rekordy przedsprzedaży. Co to będzie dopiero po premierze?
Activision podczas prezentacji najnowszego raportu finansowego ujawniło, że tytuł został dopiero co zapowiedziany, a już bije większość rekordów przedsprzedaży. Sukces gry odczytujemy także przez różne formy jej promowania, dlatego fakt, że trailer gry był najchętniej oglądanym filmikiem na serwisie YouTube (w dniu jego premiery) napawa dumą twórców.
Z takim startem Black Ops 2 zostaje nam tylko wyczekiwać na premierę gry. Trailer w rozwinięciu newsa.

...czytaj więcej