Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Gra: Hitman: Rozgrzeszenie

Informacje ze świata gier

Znamy wyniki konkursu Hitman: Rozgrzeszenie

Napisał Siwy dnia listopad 28 2012 Kategoria: brak 13 komentarzy
Znamy wyniki konkursu Hitman: RozgrzeszenieDrodzy użytkownicy portalu ŚwiatGry.pl!
Niedawno zakończył się konkurs organizowany przez naszą redakcję, w którym do wygrania były 2 egzemplarze rewelacyjnej gry Hitman: Rozgrzeszenie! Wystarczyło wejść na tę stronę i wziąć udział w krótkim teście odpowiadając na pięć pytań. Wśród wszystkich nadesłanych zgłoszeń z prawidłowymi odpowiedziami wylosowaliśmy dwóch szczęśliwców, do których trafi gra.

[lista zwycięzców w rozwinięciu newsa]
...czytaj więcej

Grafiki koncepcyjne z nowego Hitmana

Napisał CryStorm dnia listopad 27 2012 Kategoria: brak 1 komentarzy
Grafiki koncepcyjne z nowego HitmanaO tym że powstaje nowa część Hitman'a, wiedzą już pewnie wszyscy, a na pewno ci którzy są zainteresowani serią z Agentem 47. Z ostatnich doniesień możemy się dowiedzieć, że nowa część przygód naszego Agenta powstanie nie w IO Interactive (jak było to na początku planowane), a w montrealskim studiu Square Enix (znanym z gier serii Tomb Raider, Deus Ex, Thief, Legacy of Kain oraz Championship Manager).
...czytaj więcej

Wygraj unikalny monitor iiyama – Hitman: Rozgrzeszenie

Napisał Nefryt dnia listopad 21 2012 Kategoria: brak 0 komentarzy
Wygraj unikalny monitor iiyama – Hitman: Rozgrzeszenieiiyama Polska została wyłącznym Partnerem Technologicznym jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku – Hitman: Rozgrzeszenie. Dzięki współpracy z Cenegą - polskim wydawcą gry, do sklepów trafi limitowana ilość monitorów iiyama E2481HS z grą PC Hitman: Rozgrzeszenie gratis.
Promocja obejmuje wyłącznie monitory zakupione u Autoryzowanych Partnerów iiyama - pełen wykaz sklepówznajduje się na: www.iiyama.pl

Więcej informacji oraz zdjęcia monitora zobaczycie w rozwinięciu newsa.
...czytaj więcej

Powrót Agenta 47

Napisał Nefryt dnia listopad 20 2012 Kategoria: brak 3 komentarzy
Powrót Agenta 47Hitman: Rozgrzeszenie był jedną z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich miesięcy. Już od dzisiaj gracze w Polsce mogli nabyć grę w sklepach, w wersjach na konsolę PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputery osobiste. Wydawcą gry w naszym kraju została firma Cenega, która postarała się, aby tytuł był dostępny w naszym rodzimym języku.

Więcej informacji znajdziecie w "czytaj więcej".
...czytaj więcej

Łysol powraca

Napisał Qer dnia kwiecień 02 2012 Kategoria: brak 0 komentarzy

W sieci pojawił się nowy trailer gry Hitman: Rozgreszenie, prezentujący fragmenty rozgrywki. Na krótkim filmie zobaczymy w akcji głównego bohatera gry Agenta 47. W internecie zadebiutował nowy trailer gry Hitman: Rozgrzeszenie, prezentujący fragmenty rozgrywki piątej odsłony popularnego cyklu o Agencie 47. W krótkim filmie zatytułowanym "She Must Be Special", główny bohater tytułu trafia do sierocińca Rosewood w Chciago. Okazuje się, że cały budynek został opanowany przez bezwzględnych przestępców, poszukujących ukrywającej się w nim dziewczyny. Zobaczymy jak główny bohater w przebraniu księdza eliminuje kolejnych bandytów, posługując się bardziej lub mniej finezyjnymi metodami.

...czytaj więcej

Hitman: Rozgrzeszenie w polskiej wersji językowej!

Napisał Nakata dnia luty 28 2012 Kategoria: brak 0 komentarzy
Najnowsza część przygód Agenta 47 - Hitman: Absolution - zostanie wydana w polskiej wersji językowej na na konsole Microsoft Xbox360, Sony PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Rozgrzeszenie będzie pierwszą częścią serii, która doczeka się tłumaczenia na wszystkich platformach sprzętowych.

Przeczytaj zapowiedź Hitman: Rozgrzeszenie!

Hitman: Rozgrzeszenie opowiada historię doskonale wytrenowanego Agenta 47, podejmującego bardzo osobisty kontrakt na ujawnienie prawdy o śmierci swojego wieloletniego agenta prowadzącego, Diany Burnwood.

W rozszerzeniu więcej informacji i trailer.
...czytaj więcej