Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Gra: Bone: Wielki Wyścig Krów

Informacje ze świata gier

Bone: Wielki Wyścig Krów w sprzedaży od 1 kwietnia

Napisał Siwy dnia marzec 29 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy
Kuzyni Fone, Phoney i Smiley Bone powracają w kontynuacji jednej z najoryginalniejszych gier przygodowych w historii! Po tragikomicznych perypetiach, z którymi mieliśmy okazję zapoznać się w Bone: Wygnaniec z Kosteczkowa, tym razem sympatyczne kości postanowiły nabroić podczas dorocznego, wiosennego festynu.

Główną atrakcją tego jedynego w swoim rodzaju jarmarku jest Wielki Wyścig Krów. Zanim jednak do niego dojdzie, przyjdzie nam m.in. napisać miłosny poemat, przechytrzyć pszczołę gigantkę i postrzelać do garnków – niekoniecznie w tej kolejności.

Jednak to zwycięstwo w Wielkim Wyścigu Krów jest dla sympatycznych kuzynów zadaniem nr 1. Zgodnie z zasadą „cel uświęca środki” nie zawahają się przed niczym. Nawet jeśli za cenę zwycięstwa trzeba będzie na chwilę stać się… krową i pędzić w stronę mety w doborowym towarzystwie innych łaciatych. Kuzyni Bone już czują zwycięstwo w kościach. Jeśli masz we krwi współzawodnictwo i jesteś w stanie odstąpić na moment od pięknych idei szlachetnej rywalizacji barona Pierre de Coubertina, najwyższy czas żebyś do nich dołączył!

Cechy gry:

* Gra współtwórców Grim Fandago i Escape from Monkey Island;
* Przyjazny interfejs typu point&click;
* Gra oparta na komiksach Jeffa Smitha;
* Niepowtarzalne gagi i rewelacyjny humor rozbawią Cię do szpiku kości;
* Doskonała oprawa audio-wizualna;
* Niepowtarzalna atmosfera jednego z najdziwniejszych wirtualnych światów.

BONE: WIELKI WYŚCIG KRÓW W SPRZEDAŻY OD 1 KWIETNIA ZA JEDYNE 19,99 zł!

Zobacz Galerię zdjęć z gry
Bone: Wielki Wyścig Krów
...czytaj więcej