Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Gra: Tomb Raider

Informacje ze świata gier

Lista najlepiej sprzedających się gier na STEAM

Napisał Nakata dnia maj 06 2013 Kategoria: brak 0 komentarzy
Lista najlepiej sprzedających się gier na STEAMPrzedstawiamy listę gier, które w okresie od 28 kwietnia do 4 maja cieszyły się największą popularnością w dystrybucji elektronicznej w systemie Steam.

W okresie 21 do 27 kwietnia najlepiej sprzedającą się grą na Steam był Dragon Age: Origins - Ultimate Edition, na podium znalazł się także Don't Starve oraz Max Payne 3.
...czytaj więcej

Nowe gry i gadżety w naszym GrantSHOPIE!

Napisał Siwy dnia kwiecień 16 2013 Kategoria: brak 15 komentarzy
Nowe gry i gadżety w naszym GrantSHOPIE!Witaj użytkowniku SwiatGry.pl,
Spieszymy poinformować, iż dziś w naszym GrantShopie pojawiły się nowe unikalne nagrody, których nie dostaniesz nigdzie indziej, jak na SwiatGry.pl!

[w rozwinięciu newsa znajduje się pełna lista nagród]
...czytaj więcej

Lista najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK

Napisał Nakata dnia marzec 12 2013 Kategoria: brak 2 komentarzy
Lista najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiKPrzedstawiamy listę gier, które są najczęściej kupowane w salonach EMPiK. Zestawienie obejmuje platformy: PC, PS3, PSP, PSV i Xbox 360. Lista zawiera dane z 186 salonów z okresu pomiędzy 4 a 10 marca.

Przypominamy, że w okresie pomiędzy 25 lutym a 3 marca pierwsze miejsce na Top liście gier na PC zajmował Medal of Honor: Warfighter, na PS3 prym wiodła FIFA 13, na PSP najlepszy był Assassin's Creed: Bloodlines, wśród gier na PS Vita największą popularnością cieszyło się Call of Duty: Black Ops Declassified, a na Xbox 360 liderował Call of Duty: Black Ops II.
...czytaj więcej

Lista najlepiej sprzedających się gier na STEAM

Napisał Nakata dnia marzec 11 2013 Kategoria: brak 1 komentarzy
Lista najlepiej sprzedających się gier na STEAMPrzedstawiamy listę gier, które w okresie od 3 do 9 marca cieszyły się największą popularnością w dystrybucji elektronicznej w systemie Steam.

W okresie 24 lutego do 2 marca najlepiej sprzedającą się grą na Steam był Tomb Raider, na podium znalazł się także Bioshock: Infinite oraz Call of Duty: Black Ops II - Revolution.
...czytaj więcej

Znamy zwycięzców konkursu Tomb Raider (2013)

Napisał Siwy dnia marzec 04 2013 Kategoria: brak 0 komentarzy
Znamy zwycięzców konkursu Tomb Raider (2013)Drodzy użytkownicy portalu ŚwiatGry.pl!
Wczorajszego wieczoru zakończył się konkurs organizowany przez naszą redakcję, w którym do wygrania były 2 egzemplarze rewelacyjnej gry Tomb Raider!

[Więcej w rozszerzeniu newsa]
...czytaj więcej

Lista najlepiej sprzedających się gier na STEAM

Napisał Nakata dnia marzec 04 2013 Kategoria: brak 1 komentarzy
Lista najlepiej sprzedających się gier na STEAMPrzedstawiamy listę gier, które w okresie od 24 lutego do 2 marca cieszyły się największą popularnością w dystrybucji elektronicznej w systemie Steam.

W okresie od 17 do 23 lutego najlepiej sprzedającą się grą na Steam był The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn, na podium znalazł się także Bioshock: Infinite oraz ArmA II: Combined Operations.
...czytaj więcej

Lara znów w akcji!

Napisał kamil711 dnia luty 27 2013 Kategoria: brak 0 komentarzy
Lara znów w akcji!Japoński Square Enix opublikował nowy trailer z gry Tomb Raider, która ma ukazać się 5 marca, czyli stosunkowu niedługo.
...czytaj więcej

Znamy wymagania sprzętowe Tomb Raider na PC

Napisał Nakata dnia styczeń 30 2013 Kategoria: brak 3 komentarzy
Znamy wymagania sprzętowe Tomb Raider na PCW serwisie Steam podano wymagania sprzętowe Tomb Raidera w wersji PC. Niestety nie wiadomo, czy są to wymagania zalecane, czy minimalne. Możemy jedynie domyślać się, iż chodzi o te drugie. Fanów serii z pewnością ucieszy fakt, że nie są one szczególnie wygórowane, dlatego gracze nawet ze starszymi blaszakami nie powinni mieć problemów z uruchomieniem najnowszych przygód Lary Croft.
...czytaj więcej