Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia styczeń 25 2021 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 597 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 25-31 stycznia będą miały swoje premiery. 

 

 

 

We wtorek (26 stycznia) do sprzedaży trafi rozszerzenie do odświeżonej wersji kultowego, historycznego RTS-a - Age of Empires II: Definitive Edition - Lords of the West. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 35,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (26 stycznia) ukaże się platformowa gra akcji, jaka przenosi nas do metropolii MekacityCyber Shadow. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 53,90 zł.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

W czwartek (28 stycznia) swoją premierę będzie miała cyberpunkowa skradanka RPG, której akcja rozgrywa się w dystopijnym nowojorskim półświatku - Disjunction. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (28 stycznia) do sprzedaży trafi dungeon-crawler wzbogaconym o elementy gatunku roguelike - Sword of the Necromancer. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (28 stycznia) ukaże się polski horror inspirowany serią Silent Hill - The Medium. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 179,90 zł.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

W czwartek (28 stycznia) swoją premierę będzie miało wyjątkowe wydanie trzech części serii Yakuza - The Yakuza Remastered Collection. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (28 stycznia) do sprzedaży trafi polska przygodówka typu point & click - TOHU. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (29 stycznia) ukaże się gra action RPG, która przenosi nas do fantastycznej krainy inspirowanej celtyckimi wierzeniami - Gods Will Fall. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 104,00 zł.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?