Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia listopad 30 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 559 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 30 listopada - 6 grudnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (1 grudnia) do sprzedaży trafi nastrojowe RPG opowiadające kronikę życiowej misji bohaterów chcących ocalić swoją ojczyznę - Chronos: Before the Ashes. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 129,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (1 grudnia) ukaże się gra strategiczna, która przeniesie Cię w serce bezwzględnego przestępczego półświatka Chicago - Empire of Sin. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 142,90 zł.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (1 grudnia) swoją premierę będzie miała zręcznościowa gra wyścigowa, w której gracze wcielają się w bohaterów kreskówek - Nickelodeon Kart Racers 2: Grand Prix. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (1 grudnia) do sprzedaży trafi narracyjna przygodówka utrzymana w konwencji thrillera - Twin Mirror. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (1 grudnia) ukażą się nowe międzyplatformowe Wormsy, w których 32 graczy toczy na arenach bitwy w czasie rzeczywistym - Worms: Zadyma. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 53,90 zł.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

W środę (2 grudnia) swoją premierę będzie miała zremasterowana wersja przygodowej gry typu point'n'click - Sam & Max Save the World. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 71,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (3 grudnia) do sprzedaży trafi zręcznościowa skradanka utrzymana w klimacie spaghetti westernu - El Hijo. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (3 grudnia) ukaże się trzecioosobowa gra RPG z elementami przygodowymi - Haven. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (3 grudnia) swoją premierę będzie miała przygodowa gra akcji TPP z otwartym światem - Immortals: Fenyx Rising. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (3 grudnia) do sprzedaży trafi gra action RPG typu hack’n’slash utrzymana w konwencji horrorpunku - Morbid: The Seven Acolytes. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (3 grudnia) ukaże się kompletna edycja gry platformowej w klimacie horroru - DARQ: Complete Edition. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

  

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?