Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia listopad 02 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 153 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 2-8 listopada będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (3 listopada) do sprzedaży trafi drugi samodzielny dodatek do strategicznej gry RTS - SpellForce 3: Fallen God. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (5 listopada) ukaże się oryginalna gra przygodowa z elementami gatunku visual novel - Chicken Police. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Także w czwartek (5 listopada) swoją premierę będzie miała druga część serii gier strategicznych, w której stajemy na czele wybranego kraju - Realpolitiks II. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (6 listopada) do sprzedaży trafi kolejna część cyklu gier samochodowych, skupiających się na rajdach - DiRT 5. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (6 listopada) ukaże się odświeżona wersja samochodowej gry wyścigowej - Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?