Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia październik 26 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 164 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 26 października - 1 listopada będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (27 października) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa gra akcji od polskiego studia One More Level - Ghostrunner. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (27 października) ukaże się gra jRPG stanowiąca zwieńczenie historii czteroczęściowego cyklu - The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

W czwartek (29 października) swoją premierę będzie miała futurystyczna gra wyścigowa - Pacer. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (29 października) do sprzedaży trafi trzecia odsłona cyklu trzeciosobowych gier  akcji - Watch Dogs: Legion. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (30 października) ukaże się utrzymana w klimacie horroru gra przygodowa - The Dark Pictures: Little Hope. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?