Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia październik 19 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 165 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 19-25 października będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (20 października) do sprzedaży trafi trzecia część popularnej serii pierwszoosobowych survival horrorów - Amnesia: Rebirth. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (20 października) ukaże się samodzielne fabularne DLC do pierwszoosobowej gry akcji - Doom Eternal: The Ancient Gods, Part One. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

W czwartek (22 października) swoją premierę będzie miało szóste rozszerzenie do strategii ekonomicznej - Anno 1800: Kraina lwów. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (22 października) do sprzedaży trafi odświeżona i rozbudowana wersja humorystycznej gry zręcznościowej - Asterix & Obelix XXL: Romastered. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (23 października) ukaże się kolejna odsłona klasycznej serii przygodówek point-n-click - Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Także w piątek (23 października) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa, platformowa gra akcji - Pumpkin Jack. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (23 października) do sprzedaży trafi strategia taktyczna przywodząca na myśl nowożytne odsłony cyklu XCOM - Transformers: Battlegrounds. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?