Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia październik 05 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 158 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 5-11 października będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (6 października) do sprzedaży trafi zręcznościowa gra wyścigowa, w której gracze wcielają się w bohaterów kreskówek emitowanych na kanale telewizyjnym Nickelodeon - Nickelodeon Kart Racers 2: Grand Prix. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (8 października) ukaże się kolejna część cyklu gier wyścigowych, w których siadamy za sterami motocykla - RIDE 4. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Także w czwartek (8 października) swoją premierę będzie miała kontynuacja gry przygodowej przedstawiającej wizję przyszłości Ziemii, w której maszyny zwróciły się przeciwko ludziom - The Uncertain: Light at the End. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (8 października) do sprzedaży trafi przygodowa gra akcji wykorzystująca licencję znanego amerykańskiego serialu animowanego - Ben 10: Power Trip. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (9 października) ukaże się survivalowy sandbox, w którym gracze wcielają się w rozbitków próbujących przetrwać na bezludnej wyspie - The Survivalists. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Także w piątek (9 października) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona rozwijanego przez EA Sports cyklu gier piłkarskich - FIFA 21. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?