Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 28 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 235 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 28 września - 4 października będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (28 września) do sprzedaży trafi dynamiczna, trzecioosobowa gra akcji osadzona w fantastycznej krainie Teyvat - Genshin Impact. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (29 września) ukaże się kontynuacja zręcznościowej platformówki typu roguelike - Spelunky 2. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Także we wtorek (29 września) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa gra akcji stworzona z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości - The Walking Dead: Onslaught. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (1 października) do sprzedaży trafi trzecioosobowa gra przygodowa z elementem survivalu i zarządzania - Drake Hollow. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (2 października) ukaże się kolejna odłsona cyklu trójwymiarowych platformówek - Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Także w piątek (2 października) swoją premierę będzie miała kosmiczna strzelanka w uniwersum Gwiezdnych wojen - Star Wars: Squadrons. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?