Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 21 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 201 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 21-27 września będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (22 września) do sprzedaży trafi unikatowa gra RPG osadzona w realiach science-fiction - 13 Sentinels: Aegis Rim. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (22 września) ukaże się kosmiczny sandboks osadzony w realiach science-fiction - Rebel Galaxy Outlaw. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

W czwartek (24 września) swoją premierę będzie miało kompletne wydanie kultowej strategii ekonomicznej - RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (24 września) do sprzedaży trafi kolejna część cyklu pierwszoosobowych strzelanek osadzonych w realiach science-fiction - Serious Sam 4: Planet Badass. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (25 września) ukaże się dwuwymiarowa platformówka przeznaczona do kooperacyjnej zabawy dla dwóch osób - Bullet Age. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Także w piątek (25 września) swoją premierę będzie miał remake trzecioosobowej gry gangsterskiej - Mafia: Edycja Ostateczna. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (25 września) do sprzedaży trafi czwarta odsłona serii strategii ekonomicznych - Port Royale 4. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?