Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 07 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 160 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 7-13 września będą miały swoje premiery.

 

 

 

 

We wtorek (8 września) do sprzedaży trafi zremasterowana wersja trzecioosobowego RPG-a akcji osadzonego w świecie fantasy - Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (8 września) ukaże się turowe RPG, za którego stworzenie odpowiada studio Rogue Factor - Necromunda: Underhive Wars. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

W środę (9 września) swoją premierę będzie miał pierwszy dodatek do pierwszoosobowej gry RPG - The Outer Worlds: Peril on Gorgon. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (10 września) do sprzedaży trafi samodzielne rozszerzenie do gry typu visual novel - Vampire: The Masquerade - Shadows of New York. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Również w czwartek (10 września) swoję premierę będzie mieć As Far As The Eye. Koczowniczy village builder studia Unexpected ukaże się w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?