Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 24 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 320 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 24-30 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (25 sierpnia) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa gra akcji z elementami gier rytmicznych - No Straight Roads. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (26 sierpnia) do sprzedaży trafi narracyjna gra przygodowa FPP utrzymana w konwencji thrillera - The Suicide of Rachel Foster. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (27 sierpnia) ukaże się epizodyczna gra przygodowa od studia DONTNOD Entertainment - Tell Me Why. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Również w czwartek (27 sierpnia) Square-Enix wyda Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition. Spin-off popularnej serii JRPG-ów dostępny będzie na platformach PS4, Switch, Android i iOS w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (28 sierpnia) swoją premierę będzie miała kolejna część serii postapokaliptycznych gier RPG ukazanych w widoku izometrycznym - Wasteland 3. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (28 sierpnia) do sprzedaży trafi trzecioosobowa survivalowa gra action-adventure - Windbound. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (28 sierpnia) ukaże się trzecia odsłona bestsellerowej serii samochodowych gier wyścigowych - Project CARS 3. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (28 sierpnia) będziemy mogli nabyć także Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Tytuł zostanie wydany na PS4, PC i Switch z dubbingiem japońskim i angielskimi napisami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Również w piątek (28 sierpnia) do sprzedaży trafi kontynuacja JRPG-a - Death end re;Quest 2. Tytuł zostanie wydany na PS4 w angielskiej wersji językowej z opcjonalnym dubbingiem japońskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (piątek 28 sierpnia) na konsolach PS4, Xbox One oraz Switch zawita Giraffe and Annika w angielskiej wersji językowej. Gra była dotychczas dostępna na platformie PC. Produkcja oferuje walki oparte na rytmicznej minigrze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (28 sierpnia) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona popularnej serii gier sportowych skupionych na futbolu amerykańskim - Madden NFL 21. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?