Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 17 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 384 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 17-23 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (18 sierpnia) swoją premierę będzie miała nowa odsłona legendarnej serii symulatorów lotu - Microsoft Flight Simulator. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (18 sierpnia) do sprzedaży trafi trzecioosobowa gra RPG typu soulslike osadzona w realiach fantasy - Mortal Shell. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Również we wtorek (18 sierpnia) do sprzedaży trafi kontynuacja JRPG-a - Death end re;Quest 2. Tytuł zostanie wydany na PC w angielskiej wersji językowej z opcjonalnym dubbingiem japońskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (20 sierpnia) ukaże się hybryda gier typu beat’em up i zręcznościowych platformówek - Battletoads. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (20 sierpnia) swoją premierę będzie miał kolejny dodatek do do gry strategicznej - Frostpunk: On the Edge. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (20 sierpnia) do sprzedaży trafi gra logiczno-przygodowa oparta na obsypanym nagrodami serialu - Peaky Blinders: Mastermind. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (20 sierpnia) ukaże się kontynuacja gry symulacyjnej pozwalającej graczom wcielić się w maszynistów - Train Sim World 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (20 sierpnia) swoją premierę będzie miało drugie płatne rozszerzenie do gry action RPG - Remnant: From the Ashes - Subject 2923. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (21 sierpnia) do sprzedaży trafi symulator golfowy - PGA TOUR 2K21. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?