Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 10 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 445 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 10-16 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (11 sierpnia) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa strzelanka nastawiona na sieciowe potyczki PvP - Hyper Scape. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (11 sierpnia) do sprzedaży trafi kontynuacja gry łączącej elementy platformowej gry akcji, RPG-a i produkcji typu roguelike - Risk of Rain 2. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (12 sierpnia) ukaże się pierwszoosobowa gra przygodowa z elementami platformowymi i logicznymi - Metamorphosis. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (13 sierpnia) swoją premierę będzie miał kolejny dodatek do pierwszoosobowej gry akcji z zombie w roli głównej - Dying Light: Hellraid. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (13 sierpnia) do sprzedaży trafi drugi spin-off strategicznego cyklu Total War - Total War Saga: Troy. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (14 sierpnia) ukaże się czwarta część serii gier sportowych przeznaczonych dla miłośników mieszanych sztuk walki - EA Sports UFC 4. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (14 sierpnia) swoją premierę będzie miała niezależna strategia ekonomiczna - Factorio. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?