Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 03 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 376 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 3-9 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (4 sierpnia) swoją premierę będzie miała humorystyczna gra wieloosobowa, polegająca na wykonywaniu najdziwniejszych zadań - Fall Guys: Ultimate Knockout. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (4 sierpnia) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa strzelanka, w której walczymy z demonami z piekła - Hellbound. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (4 sierpnia) ukaże się trzecioosobowa gra przygodowo-zręcznościowa - Skully. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (6 sierpnia) swoją premierę będzie miała gra symulacyjna, która pozwala graczom wcielić się w maszynistówi - Train Sim World 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (7 sierpnia) do sprzedaży trafi samochodowa gra akcji oparta na licencji filmowych Szybkich i Wściekłych - Fast & Furious: Crossroads. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (7 sierpnia) ukaże się trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG - Horizon Zero Dawn. Produkcja wydana zostanie na PC w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?