Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia lipiec 27 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 580 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 27 lipca - 2 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (28 lipca) swoją premierę będzie miał remake pierwszej odsłony serii humorystycznych gier akcji - Destroy All Humans!. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (28 lipca) do sprzedaży trafi strategia taktyczna z elementami RPG - Othercide. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (28 lipca) ukaże się zręcznościowy symulator jazdy na deskorolce - Skater XL. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (30 lipca) swoją premierę będzie miało RPG akcji rozgrywające się w mrocznej atmosferze horroru sci-fi - Hellpoint. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (30 lipca) do sprzedaży trafi dystopijna historia opowiedziana na stronach komiksu - Liberated. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (31 lipca) ukaże się druga odsłona serii gier strategicznych typu tower defence - CastleStorm II. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?